675
  • philip18
    #468
    Vki tud segíteni...elakadtam?!Chapter IIIban a cavenekkel vagyok a Tunnleben és baromira nem találom a kijáratot :D Megköszönném ha vki kisegítene...
  • ShaiHulud
    #467
    igen ez egy nagyon nagy hiba benne:( meg a kurva sok toltes. ezek miatt nem jatszom:D
  • I.C.ram
    #466
    Engem az zavar, hogy pause közben nem lehet parancsokat osztani..., de ez nagyon. Ennélkül nem stratégia a stratégia.
  • I.C.ram
    #465
    Ez túlzás...

    Játékot legjobban a Dark Omen-hez tudnám hasonlítani, gyakorlatilag a folytatása annak.

    Lehet vásárolni sereget, felszerelést venni nekik, különböző varázstárgyakat a hősöknek, karaktereknek, a zegységek fejlődnek is. Szóval nem csak a harc a lényeg, de az tény, hogy epítkezés, nyersanyaggyűjtés sincs benne. Tehát mintha a terepasztalos warhammer játékkal nyomnád.
  • Jarmo Myllis
    #464
    Sziasztok, jól tippelem így a játék kipróbálása után, hogy ez olyan rts, amiben a harc a lényeg? Se nyersanyaggyűjtés, se területszerzésen alapuló municíó, se semmmi más? Nincs gyártás sem? Szal ez egy olyan rts, amiben leszűkítették a gamet a harcra?
  • steweee
    #463
    két hibát találtam benne, amin a 1.2 peccs sem segített. az egyik hogy néha leakad pár mp-re a játék, megmerevedik a kép és a hang is, de aztán továbbmegy. a másik hogy 1.5 giga ram mellé vajon kell neki virtuális memória is, mert a chapter 1 végén a várostromnál roadtul belassul, holott eddig tökéletesen futott
  • steweee
    #462
    igen, már túlvagyok rajta. ami nem tetszik hogy miért nem a mouse3 az ami a left alt. sokkal jobb lenne. nem lehet átkonfigolni?

    vki adjon már egy képfeltöltős oldalcímet, ahonnan lehet beszúrni az sg-re. mutatok vmi érdekeset akkor
  • Curze
    #461
    tutorial...
  • steweee
    #460
    5. Controls
    ===========================================================================
    Hold Ctrl for quick move speed (Tactical Map only)
    Hold O µ Force melee attack for units with primary ranged attack
    Hold P µ Force ranged attack for units with primary melee attack
    * - Increase gameplay speed 2X (numeric keypad)
    / - Returns gameplay speed back to default (numeric keypad)

    Magic Banners
    These items are purchasable from Towns and can be looted off of enemies.
    Heroes can pick up and purchase banners but cannot activate them on the battlemap.
    Non-hero units that have the standard bearer upgrade can pickup and purchase Magic Banners and use them on the
    battle maps.

    Moving Items Between Heroes
    To move an item from one Hero to another, both heroes must be located within a battle map (this can be done in
    the Deployment Phase of the game). The item must be dragged out of the Character Window and onto the map.
    The Hero will then drop the item for another hero to pick up.


    nem, csak ez van. nekem a 6cd-s "kisker" változat van meg. honnan tudok képet beszúrni az sg-re?

    csak onnan gondoltam hogy az intromuvi a hmm5 el tölkre hasonló, a pap meg kiköpött ua csak kalapáccsal.de nem tudom beszúrni a képet
  • Bucser
    #459
    Igen:) Ugyanaz a világ:)

    egyébként a dvd-n nem volt egy manual?
  • steweee
    #458
    felraktam, kicsit emlékeztet a dark omenre a régi időkből. és azzal van vmi kapcsolat?

    amúgy mivel billkonfig nincs, nem jöttem rá hogyan lehet forgatni a kamerát, és ez eléggé zavaró. de most töltöm hozzá a 1.2 peccset és krekkjét. azzal már jó lesz?
  • Bucser
    #457
    Semmi.

    A heroes még pajkos gondolat sem volt mikor ennek a táblás változatát játszották már elég sokan. Totál más világ.
  • Seth
    #456
    igen van, olyannyira összekapcsolódik a kettő,mint a terminátor és a rómeó és júlia
  • steweee
    #455
    köszi a választ. amúgy van vmi összefüggés a heroes 4 és e között történetileg, mivel az eleje eléggé hasonló az intromuviban
  • Bucser
    #454
    google a barátod...
  • benioh1993
    #453
    A safedisc 4 hider 1.1 et honnan lehet letölteni?
  • philip18
    #452
    Sziasztok!Vki tudna segíteni?Chapter III-ban vagyok a cavenekkel a Tunnel-ben és nem találom a kijáratot :D ,vki nem tud segíteni?
  • Bucser
    #451
    A warhammer Mark of Chaos teljesen külön játék. Hiszen teljesen más univerzumban más rendszerben játszódik mint a dawn of war.

    A telepítés sorrend: Wh40K Dawn of War -> Winter Assault -> dark crusade

    Valamint külön telepíted máshova a Mark of Chaos-t.
  • steweee
    #450
    most "szereztem" meg az egész sorozatot,de nem tudom hogy mi a telepítési sorrend, mi minek a milye, vagy külön játékok e. vki ad egy sorrendet ezekhez?

    Warhammer 40000 Dawn Of War
    Warhammer 40000 Dawn Of War Winter Assault
    Warhammer 40K Dawn of WAR Dark Crusade
    Warhammer Mark Of Chaos
  • benioh1993
    #449
    Szevasztok! Azt szeretném kérdezni hogy kampányon kívül van valami játékmód single playerbe?
  • neptum
    #448
    valaki segiten #441 ???????
  • oO VinyuS Oo
    #447
    Multiban lanon hogy lehet tolni?
  • oO VinyuS Oo
    #446
    Már megrendeltem a jézuskától de ki bír várni addig!

    Már csak respact-ből is megveszem mivel ez egy qva jó magyar fejlesztés!

    Ja és thx az infót ronhaven!
  • ronhaven
    #445
    ja es igy nem kell a crack
  • ronhaven
    #444
    sd4hide1.1
    cd1 demontoolsba, minden emu be
  • Bucser
    #443
    megvenni.
  • oO VinyuS Oo
    #442
    Csáó!
    Mit kéne tennem hogy elinduljon a game?
    Razor verzióm van crackelem de nem megy!
  • neptum
    #441
    lene egy olyan problémám hogy végeztem az 1.pályával be vásárolok menék a 2.pályára ki dob mi a baj ???????
  • Killer0078
    #440
    Hogyan tud a hösöm nyilazni?vagy pl mágus messzire lőni?
  • gamehunter0922
    #439
    Ja tényleg a wanadoo-rol van.
  • gamehunter0922
    #438
    Csáztok.Volt már vki ugy hogy a telepítésnél a 2cd-nél crc hibát irt ki??Tud vki segíteni?
  • Mentoloshurkaka
    #437
    Állítólag holnap jön új patch. tudtok erről valamit?
  • gamehunter0922
    #436
    Hellosztok.Lenne 1 kérdésem.Tom hogy nem ide tartozik na de mind1.Miért van az hogy leszedtem a játékot és 1cd-nek a kitömöritése 1 ora!!!!Pedig kb 5-10percnek kéne lennie.
  • Thanatos
    #435
    nm, szó szerint... :/
  • atkaq
    #434
    Helló! Úgy tudom lesz magyar válozat is azt nem tudja valaki hogy mikor jön ki?
  • Bandeeka
    #433
    ugy néz ki sehogy se jo
    mind1 köszönöm a segitséget
  • Thanatos
    #432
    akkor vedd le minimumra és ugyis proba, ha ugy se akkor passz :/
  • Bandeeka
    #431
    mind1 elkezdem hang nélkül
  • Bandeeka
    #430
    még igy sincs hang a játék alatt
    nem értem mi lehet a gond
  • Thanatos
    #429
    probáld eggyel lejebb veni diretx-ben a hangok hardveres gyorsitását, hátha segit