675
  • [Jakuza]
    #508
    Amygy SDhide sem kell nekem, ha az emulaciok bevannak kapcsolva a Deamonnal.
  • Thanatos
    #507
    ;)
  • [Jakuza]
    #506
    NA kiprobaltam sd4hide 1.1 4.08 Deamon es ugyanugy semmi, keri a CDt.


    Ui:
    Jol van en voltam a barom. :)
    6os CD volt betoltve. ;)
  • [Jakuza]
    #505
    Meg probalkozom.
    SPDT 1.35 driver nincs nalam lehet az a gaz. (De most leszedem a DT 4.08-at abban a 1.38 van alapban)
    Termeszetesen be van mountolva a CD.
    GameJackel sem megy amugy, pedig az is latja a 4.60as SD-t.
  • Thanatos
    #504
    1.1-es sd4hide-ot hazsnálsz elgújabb daemonal min 1.35ös sptd driverel? jah és ugye be van mountola a cd? ha igyse akkor nálad van a hiba mert ez x+1 embernél eddüg müködött nálad nemtom miért nem :/
  • [Jakuza]
    #503
    Na kiprobaltam.
    Nem indul el nalam az 1.3as patch se Sd4hide se SafeDisc 4 Blocker-el sem hanem keri a megfelelo CD-t.
  • [Jakuza]
    #502
    Igen van eppen annak a linkjet kerestem. ;)

    2006-11-30 PC Game Dox Warhammer Mark Of Chaos (c) Namco *Update 1.3* VITALITY 20x15 MB
  • Thanatos
    #501
    semmi gond, azért irtam... :) és tényleg megy, reloaded verzsönel is... (van más verzio egyáltalán? :P)
  • [Jakuza]
    #500
    Ezt nem tudtam.
  • Thanatos
    #499
    minek ha megy sd4hide-al?
  • [Jakuza]
    #498
    Ezzel semmire nem megyek, tores is kene. ;)
  • gamehunter0922
    #497
    jó,van,rövid
  • gamehunter0922
    #496
    Szerintem egész jo játék!Tudom hogy tele vna hibával de attól még jó.Mondjuk NEKEM jobban tetszik mint a dow.Az szerintem rövidd, meg unalmas.
  • Mentoloshurkaka
    #495
    "állítólag" jövő hét elején érkezik egy újabb, érdemesebb arra várni.
  • Voltan
    #494
    Valaki felrakta az új patch-et? Érdemes?
  • ShaiHulud
    #493
    a gyereket az erdekelte az a 2 kozul melyik a jobb, melyikkel elvezetesebb jatszani. nem ertem mit kotozkodsz. moc egyszeruen nem jo, nem hozza a vart hangulatot, unalmas.
  • philip18
    #492
    Na akkor megkérdezem még1szer.Nem tudja vki h a chapter 3-ban a Tunnelben amikor a skavenekkel kell menni a törpécskék ellen,hol a nyavalyában van a kijárat??Mert az az uccsó feladat h leld meg az exitet :) ha vki tudja esetleg nekem 8 h hová ir [email protected] az msn-em vagy ide,csak vki bökje már ki mer az ideg ver már össze h 3napja itt vok elakadva :D
  • Thanatos
    #491
    nem érv volt hanem két olyan gamet haosnlitgatsz aminek köze nincs egymáshoz..., akadni nekem emg nem akadt egyik sem szóval arról nem tudok nyilatkozni...
  • Mentoloshurkaka
    #490
    csak hogy eláruljam neked. Végigtoltam mindkét játékot és az tök mind1 mit gondolsz a hangulatnak mindkettőnél át kellett volna jönnie. de csak kellett volna. sajnos a mark of chaos játékmenete egy idő után totál unalomba fulladt, ráadásul piszok könnyű volt még hard fokozaton is, a bugokról most ne beszéljünk mert oldalakat lehetne róla írni. A DoW mérföldekkel jobb optimalizálhhatósággal bírt, kiegyensúlyozottak voltak a hősök (mert ugye OTT IS VOLTAK HŐSÖK) tehát már ez is egy hasonlóság, és nem volt laggolás 2 percenként. Mondhatjuk aztis kijött a MoC 1.3-as patch, de nekem és sok más hivatalos fórumozóknak (akik EREDETIBEN vették meg a játékot) nemhogy jobb, de még rosszabb is lett. Ha az eredeti Warhammer fantay univerzumban szeretne valaki jót játszani egy címet mondok: Dark Omen. Ennyit a szánalmas érvedről.
  • Thanatos
    #489
    buta vagy szerintem de ráse ránts..., lövésed sincs a két játék mibelnlétéről ugytünik...
  • Mentoloshurkaka
    #488
    A tiéd se volt túl intellektuális.
  • Voltan
    #487
    Nesze
  • [Jakuza]
    #486
    Erre vartam.
    Ha tud valaki linket akkor szurjon be.


    Warhammer Mark Of Chaos (c) Namco *Update 1.3*

    Text fixes in all language versions.
    - Fixed a crash that occured after the second mission in Empire Chapter 1.
    - Fixed a crash that occured after loading games in the single player campaign.
  • Thanatos
    #485
    köszönyük eme iqlight hozzászolásodat...
  • Mentoloshurkaka
    #484
    A Dawn of War milliárdszor jobb.
  • Csero90
    #483
    Nem nagyon lehet hasonlítani még a hangulata is tök más!
  • ShaiHulud
    #482
    ha ez mond valamit: shoguon jobban lekotott mint MoC :( pedig warhammer fantasy vilagat szeretem.
  • Bucser
    #481
    totál más.
  • JaSoN HuNTeR #480
    Srácok szerintetek jobb a Mark of Chaos mint a Dawn of War???
  • Voltan
    #479
    Van már új peccs.
  • [Jakuza]
    #478
    Ket kerdesem lenne.
    Hogyan lehet a hosok kozott targyat cserelni es hogyan lehet elohozni a szunetet a csatamezon ?
  • [Jakuza]
    #477
    A betoltesekkel nincs gondom, de menteskor is fagyogat ez a szar. :(
    Sebeseg is tokeletes nalam. De belepek egy csatahelyre lefagyok, mentenek, lefagyok. Igy meg nem lehet vele jatszani.
  • I.C.ram
    #476
    Sok kis hibáa van, ami összetevődik egy óriási hibává :(
  • steweee
    #475
    virtuális memóriát is hiába kapcsolja be az ember, nem amiatt lassul a várostromnál. mondjuk érdekes hogy 2800+ gf 7600gs 1,5 giga ddr2 úgy tűnik megfogja a progi

    nekem ugyan nem fagyott ki, de megmegállt néhány pillanatra. ami furcsa, hogy vhogy mégsem az igazi a játék sztem. nem is igazán tudnám megmondani miért.a dark omenre szivesen emléxik vissza az ember, de valószínűlet az idő szépít, bár korrektül kivitelezett progi volt az biztos. itt talán az nem tetszik leginkább hogy tök hülye az ai, vagy legalábbis az 1-1 chatpereket csináltam meg és ott még szánalmasan béna. a másik meg az ,hogy a kamerakezelés sem a legjobb, ráadásul a legrosszabb az, hogy olyan sötétek az egységek egyes tagjai, hogy alig látni belőlük vmit. azt hiszem ki sem írom hanem letörlöm az iso-t is, ha 1.2-es peccsnél még idáig jutottak, akkor nem érdemli meg az örökkévalóságot. itt a medieval 2
  • [Jakuza]
    #474
    Feltettem a patchet, azota szinte 20 percenkent kilep valami hibaval. :(
  • I.C.ram
    #473
    nekem az angol sem lépeget ki, bár iszonyat bugos a játék... ráférne egy patch erre... (legújabb patch már fent van ,de nem sokat javított).
  • philip18
    #472
    elnézést,skaven...jogos :O)
  • saxicola
    #471
    Hi!

    A német verziónál is kilépeget a játék?
  • I.C.ram
    #470
    Ja meg ami zavar nagyon, hogy nem lehet akármelyik sereggel lenni. ha már megcsináltak 5-6 sereget, akkor miért nem lehetett volna csinálni nekik is egy kampányt, vagy legalább úgy megcisnálni, hogy a chaos vagy emprie oldal kiválasztása után választhatok sereget is, és ugyanazt a kampányt nyomnám más sereggel.
  • I.C.ram
    #469
    khm skaven :)