675
  • [SiX] Boci
    #548
    Van, lanon indithatsz gamet, es bepakolod az AI-t. Meg sereget is allithatsz az AI-nak.
  • nyulhun
    #547
    A Warhammer régebbi sztem.
  • Homeworld30
    #546
    Jól látom hogy semmilyen skirmish mód sincs a játékban?
  • cenobite
    #545
    Nemcsak a pap hasonlít, hanem az egész koncepció. A Warhammer art-oknál szokott hasonlóan kivitelezett/elrendezett kép gyakran feltűnni.
  • nyulhun
    #544
    Jó kérdés
  • Panzerfaust
    #543
    Osztán vajon melyik univerzum a régebbi?
  • ShaiHulud
    #542
    jah a kerek nyakpant meg a kopasz fej.
  • steweee
    #541
    na így mindjárt más.

    nos, sztetek is hasonlít a pap ? amúgy az introvideonál azt hittem egy pillra hogy a h5-öt indítottam

  • ShaiHulud
    #540
    http://www.sg.hu/forumxtreme.php
  • steweee
    #539
    hogyan lehetekk vip?
  • philip18
    #538
    VGQ köszi azért.Ha majd elérsz odáig megtennél annyit h beszurod ide a megoldást?:) köszike előre is
  • Thanatos
    #537
    az sg marekting részlegét halották :DDD
  • Bucser
    #536
    legyél VIP és akkor 200K lesza beszúrható kép mérete.. az meg bőven elég mindenre.. ráadásul nincs megkötés, hogy mennyit teszel be.
  • newszepiking
    #535
    sziasztok.
    találkozott-e valaki az alábbi problémával:
    játékindítás után kikapcsol a monitorom (CRT), hallom a zenét, játék megy, csak nem látom.
    kellemetlen. lehet hogy a beállításait nem bírja a monitorom, csak éppen nem tudom megváltoztatni, ha nem látom :(
    "belülről" meg semmit nem találtam, ahol kavarhatnék.
    tudtok megoldást?
  • nyulhun
    #534
    hali. multiban lehet nyomni hamacsin?
  • steweee
    #533
    összenyomtam , remélem a lényeg látható lesz azért. mindenesetre szembeköpném szivesen aki kitalálta hogy a beszúrható kép max mérete 20kb. az mi a f***-ra elég? inkább a beszúrkálási limit lenne meghatározva egy egy felhasználóra. félévente egyszer akarok betenni vmit, azt is csak ilyen fos minőségben tudom.

    vagy mondja meg vki hogy még melyik feltöltőoldal linkjét fogadja el. vagy miért nem lehet pusztán linket beszúrni, aztán az kattint rá és nézi meg aki akarja

  • steweee
    #532
    csak 30k-ig engedi, amit meg be akarok rakni az 130kb
  • VGQ
    #531
    ha nyomod az alt-ot akkor tudod ozgatni a kamerát..akár vizszintesre is (asszem) aztá a görgövel bezoomolsz és kész is..


    sajna én is jokkal voltam igy nemtom mi a megoldás a tunnelre..

    Istenem,de hülyeség a vége a játéknak..ez elég gyökérség..ki a franc akarja ujra megcsinálni az uccso pályát megint..



    özben rájöttem a dologra..nem szerette a játék az 1156*864es felbontást visszavettem 1024re és azota egyszer sem nyafogott:)
    igaz az uccso pályán kicsit bedöglött a végére,de elfogathato volt..

    most jöhet a chaos nép

    a baj,hogy valahogy baromira nem érzem benne a warhammer hangulatot:((
    egy sima fantasy játék oszt kész:(
  • Mayday
    #530
    Hat pl. ahova irod a postodat, az alatt van egy kepfeltoltes gomb, es azt el is fogadja az sg.
  • steweee
    #529
    adjatok már oldalcímet ahová képet lehet feltölteni és az sg el is fogadja linknek ! akkor megmutatom mi az összefüggés a heroes 5 és ekközött

    amúgy letöröltem első dühömben, de ha majd már kijön legalább az 1.5 peccs, de inkább a 2.0 akkor sztem újra letöltöm és játszok majd vele

    http://www.markofchaos.com/screens_view.php?gr=0&img=54#top

    ja, ezt hogy csinálják? nem is lehet így levinni a kamerát ! amúgy elképesztő hogy mire nem képesek a screenshotok "alkotásakor", erős gépem van, full maxon 19" crt moncsi közel nem így mutat
  • Anotino
    #528
    hm.. minek? 10 egysegnel tobb nem nagyon lehet soha (az is csak duplasereges csataknal)
  • I.C.ram
    #527
    Nem tudom mi van nálad. Nekem Athlon xp-vel és ati x850-nel 1024 majdnem fullon minden, csak a nagyobb csatáknál lassúl be, igaz akkor már szinte élvezhetetlenül :D
  • I.C.ram
    #526
    pfff.... van olyan is? :D

    28-as vagyok kb :D LOL, ha nem írod, soha nem veszem észre :D
  • [Jakuza]
    #525
    Mivel a gonoszokat csapom agyon igy nem tudom, es nem is akarom tudni. ;)
    Sot azon a kijaraton nem jon ki Chaos katona. :D
  • philip18
    #524
    óó nagyon szivesen :P
  • Thanatos
    #523
    kérdezd meg még 10szer elgalább pls, htx...
  • philip18
    #522
    Na akkor megkérdezem még1szer,azzal semmit sem veszthetek.Nem tudja vki h a chapter 3-ban a Tunnelben amikor a skavenekkel kell menni a törpécskék ellen,hol a nyavalyában van a kijárat??Mert az az uccsó feladat h leld meg az exitet :) ha vki tudja esetleg nekem 8 h hová ir [email protected] az msn-em vagy ide,csak vki bökje már ki mer az ideg ver már össze h 3napja itt vok elakadva :D
  • pzs
    #521
    Sziasztok
    Valaki help már nagyon a végén vagyok a "jó" oldalon amikor se előre se vissza nem tudok lépni. Ez lenne a vége ?
    Ha valaki végigtolta pls irja már le
    Thx
  • VGQ
    #520
    baromi jo játék!!!
    iszonyat élvezem..igaz tutorilat kihagytam igy iszonyat feeling volt 20as szinten megtalálni a talent fát!!!:D:D:D:D

    nekem is néha beakad a játék aztán valamikkor ugy dönt hogy VPU recover hiva takarodj az atihoz nyafogni..ilyenkor töröm szét a köv egeret álltalában..a baj,hogy eddig 3x csinálta,és mindháromszor ostrom közben voltam..pedig full LOW-on van minden a maradék meg kikapcsolva,hogy ne legyen gebasz semmivel..idiota ati..
  • Teperinke
    #519
    nincs
  • Mayday
    #518
    Ebben a Razor verzioban benne van esetleg a magyar nyelv?
  • [Jakuza]
    #517
    Amugy istencsaszar a jatek, de azert a pause dolgot megoldhattak volna, mert neha annyi egyseget kell iranyitani, hogy lehetetlen feladat pontosan igy iranyitani oket.
  • gamehunter0922
    #516
    Bocs nem ide akartam irni.
  • gamehunter0922
    #515
    Sziasztok.
    Van a neten 1 olyan verzió hogy german.clone.Az fake?
  • gamehunter0922
    #514
    Sziasztok.
    Van a neten 1 olyan verzió hogy german.clone.Az fake?
  • [Jakuza]
    #513
    Most mar nem fagy a betoltesekkor.
    Mast nem vettem nagyon eszre, bar nekem mas problemam nem is volt a jatekkal.
  • nyulhun
    #512
    ja meg a daemon
  • nyulhun
    #511
    Nekem ez a fajta van:DVD-MDAtje és nem kell hozzá semmi hokusz pokusz csak a crack aszt annyi
  • Voltan
    #510
    És, jobb az új peccsel?
  • Thanatos
    #509
    lehet legújabb daemonal, 4.06al még kellett nekem sd4hide