16
  • PyRex
    #16
    Én azért el tudom képzelni. Amúgy látom: átírták a hír címét - LOL :)))))))
  • smv
    #15
    Gondolom azért az iPod-ba bennevan, hogy részben külső merevlemezként is funkcionál.

    Amúgy szerintem is tök felesleges hdd a cuccba, nekem még a 256 mega is majdnem elég, így el se birom képzelni, hogy 20 gigával mi a fenét kezdenék.
  • sonyv1
    #14
    Ma fotózgattam egy w800-zal és erre már azt mondom , hogy használható , csak 1 kicsit lassú de a következő "step" -nél már lehet , hogy beruházok 1-re. Hajrá-hajrá! Ne csalódjak bennetek SE
  • Totinkhamon
    #13
    Szerintem meg igenis jó ha van pár giga egy mp3 lejátszóban, de a memóriakártyák már 4 gb felett járnak. Minek akkor ide hdd? A jó az lenne, ha még lejjebb mennének a memóriakártyák árai.
  • greekboy
    #12
    Az Apple egy kurva jó cég és kurva sok mindent köszönehtünk nekik, úgyhogy ne bántástok! Ja és az Apple iPodja piacvezető cégeket alázott le, egyik pillanatról a másikra... Ja és ha jön videót lejátszó iPod, oda már kell a hdd, az más kérdés, hogy kicsi kijelzőn ki fogja ezt élvezni. De a sok sznob genyó, megfogja venni, mivel az Apple tényleg trendet teremt.
  • Hedgehunter #11
    Igy van, es meg lassabb is......
  • PiR8
    #10
    Jo... egyezzünk ki abban, hogy amiben mozog és forog valami, az hosszúéletű nem lehet :)
  • PyRex
    #9
    Bár az igaz, hogy abban sincs HDD :)
  • PyRex
    #8
    Hát azért az új iPod-től szerintem mindenkinek leesik az álla...
  • PiR8
    #6
    Nem rosszabb csak egy olyan világban kezd terjeszkedni, ahol nincsenek berendezkedve az emberek az 'egyszerű' dolgokra. Hülye amcsiknak kell a 'nagy zöld gomb a gépen', nem pedig nekünk. Az európai mindig is sokkal kíváncsibb volt/van/lesz, mint egy amcsi. Mi többet és jobbat és összetettebbet szeretnénk. De javítsatok ki, ha nem így van. A SonyEricsson jó felé megy, mert spec én sem komálom a HDD-s lejátszókat és igazából végighallgatni sem tudom a 20/40/60Gb-os iPOD-ot. Bőven elég az 512Mb-os SE-W800i és minden nap van rá 5 percem, hogy a számomra frankó muzsikát rátoljam. Napi 3 óra buszozás alatt kb 250-300Mb-ot hallgatok meg. Nem elég??? Kell oda iPOD? Trendi?
    Szerintem érvénye van az olyan telefonoknak, amiben van fényképezőgép és walkman. PErsze ez idővel úgyis olyan képet fog adni, hogy telefonos fényképezőgép, ill. walkman. :)
  • KDOG
    #5
    apple kezd rosszab lenni mint ms :) már az.
  • St
    #4
    ez azért nem trend, egyszerűen csak piacbővítés az Apple részéről.
  • Treon
    #3
    Arról nem is beszélve hogy az Apple is kezd áttérni a vinyóról a memkártyás gépekre...:))
  • PiR8
    #2
    Próbálj meg iPOD-al telefonálni - nem fog menni :)
  • PyRex
    #1
    Pff, enyhén marketing-szagú az interjú. Jó, hogy Mr. X megmondja, hogy minek van jövője, amikor az Apple a (főleg) merevlemezes iPodjaival uralja a világpiacot :) Na mindegy :)