723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • nagykispeter
    #522
    Még nincs szeptember 14
  • kirol
    #521
    Hát még mindig semmi bakker.
  • nagykispeter
    #520
    Szeptember 14.
    vagy kitudja
  • hykao #519
    Van már 1.3-as is. Katt a bannerképre.
  • kirol
    #518
    Mert, mikor lesz?
  • nagykispeter
    #517
    Tévedtem,sokkal több lesz
  • Prince23
    #516
    Csak az 1.1-es pecs...
    Talán az 1.2-es kijavítja? Csak az a baj, h az már német verziójó. Vagy az mindegy?
  • hykao #515
    Peccs fent?
  • Prince23
    #514
    Hi!
    Nekem a menűje recseg... a zene akadozik rajta, amolyan szaggatásnak vehető. Ezt h lehet kiküszöbölni?
    Mert zavaró.
  • nagykispeter
    #513
    a gyártás az 1-2 hét szokott lenni
  • kirol
    #512
    Az jó, és az hány hónap, mire legyártanak 1000 darabot? [cinikus]

    (Mert itthon nem sokkal többet vesznek meg az emberek kalandjátékból pláne.)
  • Gmiki
    #511
    A fordítás és a tesztelés befejeződött. Tudtommal gyártás alatt van.
  • kirol
    #510
    Mikor jön már ki a magyarnyelvű?
    Már nyár van egy ideje. Ha a T-t nézzük akkor meg pláne.
  • Gmiki
    #509
    A nepálihoz lehet, hogy nem tudsz addig benyitni amíg a vele szemben lévő házba be nem kopogtatsz. Akkor derül csak ki, hogy akit keresel nincs otthon...
  • Babobaba
    #508
    Hello!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. A legelején tartok a játékban. Úgy volt, hogy felpattantam a lovaskocsira, és megérekztem a kikötőbe. Bementem Watsonnal a kocsmába, beszélgettem a tulajjal és a részeg ipsével. Elindultam balra kishíhod, a kivilágitott házikó felé ahol a nepál asszony van. Bekéne menjek a házba de azt irja hogy zárva. Valaki valamilyen ötlet?

    pux
  • jackson77
    #507
    Hello.
    Tuti hogy a lábnyomot nem nézted meg elég tüzetesen. A cipőből hiányzik egy szög és ezt nem vetted még észre a nagyítóval. Menj vissza a kerítéshez ahová a létrát raktad és nézd meg a cipőt a nagyítóval mégegyszer és az egyikből hiányozni fog egy szög. Ezt nem vetted észre és ezért nem hagy tovább menni. Remélem tudtam segíteni.
  • hykao #506
    Valamit kihagytál.
  • zlatan4
    #505
    Sziasztok a bajom lenne kérlek segítsetek.. első pálya:D megcsináltam mindent megnéztem könyvesboltba 2 köny lábnyom a látra háznál megvan mindent és állítólag utána watsonéknál intor és megy haza de nekem semmi intro nincs és ott elakadtam mi lehet a baj?
  • kirol
    #504
    Szerintem meg ott: Ezt vedd meg

    Na de látom elhalasztották. Bakker még a fordítást se bírják megcsinálni halasztás nélkül. Azért ez már hihetetlen.
  • nagykispeter
    #503
    Az sose volt még úgy
    Amúgyis az 576-on van május 30 és nem az EVM-nél
  • kirol
    #502
    Az ezt vedd meg -be volt hogy május 31.
  • jackson77
    #501
    Hello.
    Nem az asztal, SZEKRÉNY. Az ajtó mellett van Gygax irodájába. Ment privi. Olvasd el.
  • hykao #500
    Várható megjelenés: 2007 nyár.
  • kirol
    #499
    Na a héten akkor jön magyarul?
  • xavier
    #498
    Köszi, de semmi változás.
    Az asztalba csak a fiókot lehet húzogatni.
    A zsinórókat NEM is ehet meghúzni, mert nem engedi!
    'Most ezt nem lehet semmire használni...'
  • jackson77
    #497
    Ha jól emlékszem akkor Gygax irodájába kell még kutakodni egy kicsit talán abba a szekrénybe amit előzőleg felfeszítettünk a piszkavassal. Talán még ott talál valamit aszthiszem és utána jöhet a zsinórhúzgálás. Remélem tudtam segíteni.
  • hykao #496
    ...és a megfelelő sorrendben húzogatod meg a zsinórokat?
  • xavier
    #495
    Köszi de olvastam.
    Beszéltem az öreggel.Volt az animáció hogy már keresnek az ápolók.
    Fel már nem is tudok menni.Elméletileg zsínorhúzás és liftezés lenne, de semmi.
    Lehet hogy valami bug....?
  • Gmiki
    #494
    Az öregnél a rejtett fal mögött voltál már?
    Nem lehet, hogy valamit nem csináltál meg? A PCLife oldalon van magyar nyelű végigjátszás is. Ha végképp elakadsz...
  • xavier
    #493
    Helló


    Elakadtam én is annál a résznél amikor a doktor szobájában a kötelekkel
    hívni kellene a liftet.DE nem történik semmi.Annyit mond hogy most nem tudom használni.... :(
  • Gmiki
    #492
    Na akkor válaszolok magamnak :-)
    Rájöttem mi volt a gond. Csak azonos verzióval működik a mentés. Mivel a 2. gépen cd nélkül akartam játszani nem jó verziójú exe-t használtam.
    Tehát elegendő csak a save mappa jpg-it átmásolni.
  • Gmiki
    #491
    A játk readme.txt-jében írták, hogy a documents könyvtárba ment el valamit. De nálam csak a save mappában vannak jpg kiterjesztésű fájlok. Ha jól láttam abban vannak az adatok is. De valamiért nem működik...
  • Gmiki
    #490
    Sziasztok!
    Hogy lehet egyik gépről áttenni a mentéseket egy másik gépre?
    Hiába másoltam át egy az egyben a teljes játék mappát illetve csak a save mappát, nem jeleníti meg a játék az új gépen. Jó lenne ha nem kellene újrakezdeni.
  • Mayorpapa
    #489
    mostmár csak a magyar nyelvű megjelenést várjuk :)
  • gabyi
    #488
    Sziasztok!

    Egy kis segítség a játékhoz, akinek szüksége van rá: MAGYAR nyelvű!
    Sherlock Holmes: The Awakened végigjátszás
  • kirol
    #487
    Köszi.
    Akkor mostmár kivárom inkább azt a 24 napot.
  • hykao #486
    Pontos %-ot nem tudok mondani, de nem a végefele az biztos. A felénél még több van hátra szerintem. Kb. 1/3-nál járhatsz.
  • kirol
    #485
    Erre válaszolna valaki légyszi?
  • nagykispeter
    #484
    Nincs mit.
    Amúgy az 576 oldalán van kiírva.
  • kirol
    #483
    Köszi