723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • Smokk
    #562
    Basszus ezt a hianyzo szoget a labnyomban tenyleg nem vettem eszre!
    Halas koszonet erte!
    ...itt jobban kell figyelnem,mint gondoltam! :)
  • jambi69
    #561
    ja meg a lábnyomnál észre kell venni hogy hoányzik egy szög belöle!
  • jambi69
    #560
    Az ajtonál fent egy kis szövet db van azt is leszedted ?? üdv
  • Smokk
    #559
    Nem hianyzik akkor semmi?
  • Smokk
    #558
    Az ajtozar lecsekkolasa,rajzok,edenyben az opium,vaszondarabka,labnyomok(merete)+pikkely,letraval a rostdarab a keritesen.
    Amugy mar a patcheket is feltoltam.
    Kimaradt vmi?
  • jambi69
    #557
    Hello! Köszi a választ! Probáltam már mindet ,mindent elolvastam,de semmi.
    Az angol választ leforditottam (Light of Abyss) zt jelenti hogy A szakadék fénye,de ha beírom akor eztsem fogadja el...! Valaki aki a magyar nyelvü játékot véggig vitte vagy már tovább tart mint én akkor az kérem mondja meg hogy mi a magyar válasz!! Elöreis köszönöm!! ÜDv
  • hykao #556
    Írd azt, amit a magyarításban mond az öreg (arról, hogy ő ki). Az angol verzióban ha jól emlékszem ugyanazt kellett beírni.
  • hykao #555
    Akkor írd le, hogy pontosan miket csináltál a háznál, ha kimaradt valami, eszembe fog jutni.
  • jambi69
    #554
    Hello! Lenne egy olyan kérdésem hogy mit kell írni oda amikor Svájc-ba vagyok a diliházban és ott vagyok amikor a legalso szinten a titkos kamrába egy öreg tetkos ember kérdez tülönk valamit és nem tudom hogy mit kell írni vagyis tudom hogy angolol ezt kell írni :Light of Abyss !!De az én játékom magyar és magyarulis kell beírni a választ már leforditottam kétszer is de mindakét forditást se fogadta el !! Mi lehet a megoldás ?? Nagyon nagyo köszönöm aki tud nekem segiteni!! ÜDv
  • Smokk
    #553
    MInd megtorten termeszetesen.
    Feleslegesen nem irok be a forumba...
    Attol tartok vmi hiba lehete a jatekban.
    Ha felteszem a patcheket nem fog eltunni a magyarositas?
  • hykao #552
    Ne végigjátszással játsszatok már! :) Főleg ha már egyszer magyarul van a játék. Próbáljátok használni a saját fejeteket!
    (vagy nem csináltatok meg mindent mégsem ott vagy pedig nem elég csak visszasétálni, hanem meg kell szólítani valakit...pl: Watsont, Stenwick századost stb...)
  • Smokk
    #551
    Ugyanezzel kuszkodom En is!
    Nincs bejatszas...
    Vkinek vmi 5lete?!
  • mokesz82
    #550
    Sziasztok.
    Már rögtön az elején elakadtam a Stenwick háznál.
    Mindent megnéztem, amit a végigjátszás írt, de mikor visszamegyek az ajtó elé nem történik semmi. A végigjátszás szerint egy bejátszásnak kellene következnie, de az én esetemben nem. Segítsetek.
  • constantinescu
    #549
    helló mindenkinek nekem olyan problémám van,hogy az öreg tetováltnak a kérdésére hiába irom be hogy light of abyss nem fogadja el de az én játékom magyar fel irattal van.probáltam leforditani magyarra de azt se fogadja el kérlek segitsetek
  • hykao #548
    A leltárban lévőkre gondolsz? Azt hiszem nem lehet.
  • STFU
    #547
    nem tudja vki, hogy lehet e az ujsagra meg a konyvekre kozeliteni? mert nalam valahogy olyan kicsi, szinte olvashatatlan :S
  • feri0325
    #546
    megpróbálom ezzel a meghajtóval.már próbáltam 5-öt,mind lefagy,ugy 5 perc után!köszi
  • nagykispeter
    #545
    77.77
    Alapbeállítások,nem állítottam semmin!
  • feri0325
    #544
    meg tudnád irni melyik meghajtó progit használod?meg a játékban az opciók alatt milyen a beállitásod?köszi!
  • feri0325
    #543
    az 1.3-as patcht tettem fel,az csak a vista-ra lenne jó?
  • nagykispeter
    #542
    Nem hiszem hogy az a gond mert Nekem is olyan van és semmi gond nincs
  • feri0325
    #541
    vagy van valami beállitás hozzá????
  • feri0325
    #540
    nvidia geforce 6600GT videokártyám van,de nem találok hozzá jó meghajtóprogit,állandóan lefagy 2-3 perc után.tudna valaki megoldást?köszönöm!
  • nagykispeter
    #539
    nincs mit
  • Volumax
    #538
    Jujjj... igazad volt, egy vérnyom elmaradt, kint a kerben... Köszi a segítséget :)
  • Volumax
    #537
    Szia!

    Igen, azt hiszem, mindent végignéztem, a vérnyomokat, a hamutálat, meg a kandallót, de semmi :)
  • nagykispeter
    #536
    Minden vérnyomot végignéztél?Nállam a fotelon elmaradt és napokig bolyongtam a semmiért!
  • Volumax
    #535
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem, nagyon elakadtam...
    New Orleans-ban vagyok az Arneson-házban. Azt hiszem, hogy összeszedtem mindent, megnéztem mindent, de... nincs tovább. A leírás valami széfet emleget, és én nem találom. A rejtvény megvan, ami nyitja majd a széfet, de ehhez előbb meg kellene találnom. Előre is köszi a segítséget! :)
  • hykao #534
    Inkább maradtál volna csendben...
  • kirol
    #533
    Hát igen, mondjuk magyar feliratosról.
  • Prince23
    #532
    Ti meg itt miről dumcsiztok? nekem már rég meg van a játék! csak nem próbáltam még:D
    Vagy netán full magyar gémről menőztök itt? :S
  • nagykispeter
    #531
    Megvan a játék
  • kirol
    #530
    Én is.
  • nagykispeter
    #529
    Kíváncsi vagyok én is rá
  • hykao #528
    Na akkor meglátogatom én is valamelyik játékboltot... :)
  • nagykispeter
    #527
    Megjött a hívás hogy átvehetem a játékot
  • nagykispeter
    #526
    link
    Közbe kikerült az újdonságok közé.
    Én spec. előrendeltem,nem tudom melyik nap jön az SMS az 576-tól!
    Mindenesetre ide beírom...
  • kirol
    #525
    Szupi! Végre!
  • hykao #524
    Linket is kérünk ilyenkor! :)
  • nagykispeter
    #523
    Lekerült a játék az előkészületekből a termékek közé.
    Szerintem a héten megvásárólható lesz!