723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • nagykispeter
    #482
    Ár az mindig 1999
    Május 30 a dátum ,de nemigen szokták betartani
  • kirol
    #481
    Meg hol van itt dátum, meg ár?
  • kirol
    #480
    Magyarul?Zsír!

    Kb 2-3 hónapja az elmegyógyintézetben vagyok (akár a melóhelyet is ide lehet érteni és akkor mindenképp igaz ez :)), amikor a madarakat ki kellett engedni. Ez hány % kb?
    Csak hogy tudjam érdemes e várnom akkor inkább.
  • nagykispeter
    #479
    Igen a Runaway 2-vel párosítva ami szintén magyar lesz!
  • hykao #478
    Nos nemsokára kapható lesz itthon is, ráadásul olcsón, és magyarul!!! Az EVM-nél.
  • Giggs11
    #477
    Ok időközben megtaláltam.köszi szépen
  • hykao #476
    Mi van? Milyen krekkről beszélsz? Mondom, hogy a videokártya driverében állítsd be azt az opciót, mely felülvezérli a játékok által beállítani kívánt - sokszor nem megfelelő - frekvenciát.
  • Giggs11
    #475
    Valaki feldobna egy 60 hz re beállitott cracket?K
  • Giggs11
    #474
    Hát én ezt nem értem.A dvd-n levő cracknél 200Hz-t ír egy másiknál meg 85-öt
  • hykao #473
    Elméletileg az LCD-k 75Hz-et bírnak. Driverből állítsd be a kívánt képfrissítési számot a "frissítési frekvenciák felülírása" opcióban.
  • Giggs11
    #472
    Feltettem a játékot és mikor elindul a monitor kikapcsol, azt írja ki, hogy 85 Hz en fut.A monitorom csak a 60 Hz et bírja.(LCD) Mit csináljak?
  • raverke
    #471
    Helló mindenkinek!

    Találtam egy végigjátszást! Aki nagyon elakadt, csak az használja, mert egyébként megöli a játékélményt!!

    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/sherlockholmesawakened.htm

  • Mitosz16
    #470
    így van, barátom :) jól mondod... ebből én az egyik részét teljesítettem is :P
  • hykao #469
    Az attól függ, hogy mennyire vagy türelmes, eszes és mennyire értesz angolul, illetve mennyire vagy képes visszaolvasni itt a topikban... :)))
  • detoxic
    #468
    Még el sem kezdtük ;)

    Érdemes végigjátszás nélkül belekezdeni?
  • Mitosz16
    #467
    nincsen sajnos, ha végig játszom akkor lesz ;)
    hol tartasz hol kellene ?
  • detoxic
    #466
    Sziasztok!MAGYAR végigjátszás,vagy honosítás van valahol a játékhoz?Google nem talál semmit :(

    Előre is köszi ;)
  • Mitosz16
    #465
    ezzel is megvagyunk, most a " pincébe " mentem ahol van 6 gomb, és nem nagy értem a lámpás megoldást :S
  • Mitosz16
    #464
    végre tudok írni, merteddig nem tudtama friss regisztráció miatt!!

    Van egy kis elakadásom megint: megszerezttem a kampót és a kötéllel párosítottam, majd nemtudom hogy ezt holtudnám felhaasználni! van az a raktár aminél egy teleportot is kaptam a térképen, de nemtudom mit lehetne ott csinálni :( kérlem valaki írja le vagy másolja be ha elözőlegelhangzott, csak én nem vettem észre :( köszönöm !
  • hykao #462
    Sok ilyen eset van a játékban! Konkrétan melyikre gondolsz? Amúgy ha visszaolvasol, majd minden kérdésre választ lelsz itt a topikban!
  • atesz78
    #461
    Sziasztok megtudná nekem mondani mit kell beirni mikor mész Sherlockhoz kérdez tőlem egy angol mondatot amelyre válaszolni kell angolul, és nemtudom, hogy mit !Sürgös lenne köszönöm szépen!
  • hykao #460
    csak az ötágú csillag kell meg a kör, meg talán a szem középre vagy mi volt az? erre sem emlékszem pontosan, de nem kell minden szart rápakolni...
  • Tomykakaka
    #459
    Kövi kérdésem :)----> A vérrel ugye 1 pentagrammot kell rajzolni? Csak mer faszán nem fogadja el, pedig nagyon megcsináltam, ugyis, hogy elöször a kört, és aztán bele az 5 ágú csillagot, meg fordítva is. Aztán, csak simán a csillagot is megrajzoltam, de azt se fogadja el. Valami tipp? Meg beleraktam minden elemet is, de nyílván annak nincs értelme...
  • Tomykakaka
    #458
    Ezzel az Északkal most az a gond , hogy az 56 a legdélebbi része a térképnek... :)! mostmár végkép nem tom akkor h mivan
  • Tomykakaka
    #457
    jó kösz...
  • hykao #456
    mondom, hogy fejből nem emlékszem, de valami ilyesmik voltak.
    úgy rémlik északon volt valahol, de nem emlékszem pontosan
  • Tomykakaka
    #455
    De legalább ezek a számok már jók?
  • hykao #454
    hát akkor keresgélj még. fejből nem emlékszem, de nem volt egy nagy dolog. megkerestem a koordinát, sherlok mondott valamit, és utána már ki lehetett menni...
  • Tomykakaka
    #453
    Megnéztem , de esküszöm az 56, 436 szélességi és 6,134 hosszusági foknál nem csinál semmit ha klikkelgetek ! pedig mindent körbe klikkeltem
  • hykao #452
    még egyszer mondom, hogy kettő azaz 2 db számsor van, amik ebben az esetben egyenlőek a hosszúsági és a szélességi adatokkal - egy kicsit arrébb tolva a tizedeseket...(ne legyél már nehéz felfogású!!!)
  • Tomykakaka
    #451
    Igen , ezt is figyelembe vettem már de akkor sem tudok velük mit kezdeni!
    Az 1. szám az 56: az érdekes mivel 50el kezdödnek a számok jobboldalon és az 56ost emgtalálom , a kövi szám 43: az 56 és57között a 43at is meglehet találni . a 6: az meg a fenti sorban van.... és a többi alsó számmal akkor sem tok mit kezdeni! vagy nem is jol gondolom?
  • hykao #450
    ugye abból kéne kiindulni, hogy kettő darab számsorról van szó, mert van egy szóköz köztük...
  • Tomykakaka
    #449
    Lehet az a baj , h 2 hétig nem volt gépem és kizökkentem ebböl a detektívesdiböl, de télleg nem bírok rájönni! ezek a számok 1általán? :5643606134
  • hykao #448
    Hát pedig csak egyféleképpen lehet, gondolkodj egy kicsit.
  • Tomykakaka
    #447
    Igen erre én is rájöttem de , sejtelmem sincsen h hkellene alkalmaznom azokat a számokat! jÓ értem h szélességi emg hosszuságifokok, DE NEM ÁLL össze sehogyse a kép...
  • hykao #446
    SPOILER!!!
    A rendelkezésre álló koordináták (Davy megfejtett üzenete...) segítségével azt a helyet ahová utaznod kell...
  • Tomykakaka
    #445
    Tsá! mit kellene észrevennem a térképen a kocsma hátsó részében?
  • hykao #444
    Aham, lehet, hogy ott tényleg ilyen csókák keringtek, most, hogy így mondod, de ja ott a londoni kikötőben nem voltak az tuti.
  • Flora2
    #443
    Nem ilyen csókák keringtek a világítótorony tetején a játék vége felé? A háttér épület viszont, ha jól látom, a londoni kikötő-kocsma... ööö, összevágták?
  • hykao #442
    Hmm, végignyomtam a játékot, de ilyen csókákkal nem találkoztam...valaki találkozott velük? :O