723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • nyomozó
    #602
    innentől számolva asszem a 25.
  • nyomozó
    #601
    csapoi irta
  • kirol
    #600
    Melyikban van?
  • nyomozó
    #599
    vissza néztem az eddig irtakat:DDDDDDDDDDDD
  • kirol
    #598
    Miből jöttél rá?
  • nyomozó
    #597
    megvan a neve:mélység fénye!
  • nyomozó
    #596
    sziasztok!én is azt szeretném kérdezni hogy mi magyarul annak a hapeknak a neve??mert a végígjátszásba csak angolul van. segítsetek.:)
  • kirol
    #595
    Ezt láttam, de ez az angolhoz van, én meg magyarral játszok, és oda a választ magyarul kell beírni. A szószerinti fordítás meg nem jó neki.
  • Qwerty4
    #594
    Itt egy végigjátszás.Nézd meg!
  • kirol
    #593
    Valaki segíthetne!
  • kirol
    #592
    Svájcban a gyogyóbhan az alagsorban van egy "befüvesett" vén fószer, és azt mondja, mondjam meg a nevét!

    Erre hogyan lehet rájönni?

    Jó lenne ha készlenne a magyar vezió is az új részből, mire ennek a végére érek.
  • Qwerty4
    #591
    Hello.

    Megvan a magyar verzió ebből a játékból.
    Namost két probléma van:pixeles sok helyen, pl. fennt a tárgy, fejlesztők-kiadók képe az elején. Nem látszik jól a felirat.
    És pláne nem lehet menteni.És automatikus mentést sem látok.

    Mivel lehetne kiküszöbölni ezeket a problémákat?
  • Mitosz16
    #590
    nem írt ki neked egy feliratot melyben az állt: nem haladhatsz tovább mert krokodilok vannak ? vagy ehhez hasonlót? Ott kellene tovább haladnod... amugy ha ha onnan nézük ahonnan jöttél és veled szemben áll a " hullafa " akkor tőle barra kell tovább haladni. Nekem elsőre sikerült, nem volt vele különösebb probléma
  • Netmacs
    #589
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elakadtam a mocsárban, mégpedig ott, hogy megetettem a krokikat és egyszerűen nem tudok partra vergődni, mindent végigcsináltam, és bár merre indulok semmi nem jó neki, a part közelébe meg elakad. Merre induljak? Ott kőrözök a hullafa körül már 2 napja. Előre is köszi a segítséget.
  • Mitosz16
    #588
    yeahh.. kijátszva :) nagyon tetszett, várom az új kihívást Sherlock személyében :)
  • Gudakes
    #587
    Köszönöm, na, akkor nézzük azokat a vércseppeket! :)
  • Mitosz16
    #586
    Tehát! a kisfilmecske amikoris a széf megjelenik akkor valósúl meg ha minden egyes észrevehető és megfogható / vihető dolgot megtalálsz! Nekem is eltartott egy ideig míg a házban észrevettem egy csöpp vért a földszinten! Ott nézd meg az összes vér nyomot és ha megvolt az utolsó is akkor jön a széf :)
  • Gudakes
    #585
    Hol van az a fránya széf?????
  • lacica
    #584
    Megoldódott!!Nagyon jó eddig!!!!!
  • lacica
    #583
    Hol kérdezhetem,hogy miért nem indul el??A békánál lefagyok.
    Kötyi a seg-t.
  • Gudakes
    #582
    Köszönöm,megoldódott, magyarul kell beírni a válsazokat. A jógi után viszont újra elakadtam!
    Segítsetek kérlek!
    Bemegyek a professzor faszi irodájába, és rángatnám a csengőt, annak módja szerint, de nem engedi. Miért lehet ez? Eddig azt hiszem mident elvégeztem volt.
  • rencsi32
    #581
    Sziasztok.Sürgősen a segítségeteket kérném!A Francia negyedben vagyok, egy házban ahol már mindent felvettem és megvizsgáltam, és egy széfet kellene kinyitnom, de fogalmam sincs hol az a széf.Esetleg valaki nem tudja merre keressem?Gondolom hogy a dolgozó szobában van na de hol?Már 100 szor végig néztem az egész házat de sehol egy széf.Kérem valaki segítsen!Előre is köszönöm!
  • hykao #580
    A magyar verzióban magyarul kell beírni, de a Temzét meg se próbáld, nyilván nem a folyóban van az emberünk. :)
  • Gudakes
    #579
    Sziasztok!

    Amikor Holmes kérdezi Watsont, hogy hol leledzik az ilyen ember, akkor beírom, a "Thames"-t, vagy a "docks" válaszokat, és mégsem jó!
    Lehet magyarúl kellene beírni? Ez most jutott eszembe, ki is próbálom rögvest! :)
  • hykao #578
    Olvass vissza, és ne végigjátszás szerint játsz, akkor nem lesz probléma!
  • Ficok
    #577
    első részben elakadtam vagy csak simán bug? megnéztem mindent felszedtem mindent, ekkor ha visszamegyek a ház elé watsonékhoz jön a bejátszás és baker street en találom magam a végigjátszás szerint. de nekem semmit nem csinál. van ami kimaradhatott? o/:
    lábnyomok,rajz,zár ellenőrizve mind2 helyen, felszedve a: bogyó a tálból,pikkej, vászon, rost,
  • csapoi
    #576
    Köszi! Ez szívás jó rég mentettem.
  • jambi69
    #575
    Nekem is volt vele gondom és ujra csináltam nem holmesal vettem fel és ugy jó lett ....
  • csapoi
    #574
    Az baj,hogy mint Holmes vettem fel a kalapácsot a ló alól?
  • ricsa008
    #573
    ja ténleg a szög köszi szépen (félreértés ne essék hykao nem neked)
  • ricsa008
    #572
    ez hoziher hogy vmi bug 3an nem baszhattyuk el ugyaott ugyanúgy
  • ricsa008
    #571
    köszi szépen nagyon rendi gyerek vagy :D
  • hykao #570
    #552
  • ricsa008
    #569
    haho
    én már az elején elakadtam megcsináltam úgy ahogy a végigjáccás írja de nem tudok visszamenni a házba
    ez akkor most mi BUG?
  • jambi69
    #568
    köszi szépen már tovább jutottam meg már végig is vittem :P
  • csapoi
    #567
    "mélység fénye" a neve
  • jambi69
    #566
    Hello! Köszi,de az öreg azt kérdezi tölem hogy "Mond meg te haladnor ,hogy én kivagyik!?" Beírom a nevét hogy Hermit(remete),de nem fogagya el!! :@egyszerüen megörit ez a játék egyik probléma után jön a másik...
  • hykao #565
    Hiányzó szög is van ja, ill. létrázni is kell - de ezért nem érdemes leírás alapján játszani! Akkor már nem is te játszol! Akkor már akár végigjátszás videót is nézhetnél helyette! :)
  • hykao #564
    Én csan angolul nyomtam végig, sajna nem tudok segíteni ebben. De amikor a kérdés előtt benyomja az átvezetőt a játék, abban mintha "bemutatkozna", na amit ott ír magyarul a felirat, az kell, hogy legyen. (angolnál legalábbis az volt)
  • jambi69
    #563
    Hello! Az öregembernek az a neve hogy "Hermi" beírom de azsem jó! De külömben ez a kérdés "MI a neve a megvilágosodot valakinek ?" ! Egy szerüen már minden lehetséges dolgot beírtam de nem jó!! :@ Ha tudod a választ vagy valaki más akkor kérem segicsetek!! (lécci:P)