723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • bogyoka
    #642
    A Gyógyintézetben vagyok, a laborból a véres rongy alatt vannak injekciós tűk abból kéne nekem 3 db, de az ápoló mindig észrevesz és fütyül, és újból kezdhetek megint lopakodni.

    Hogy lehet kilopni az injekcióstűket?
  • bogyoka
    #641
    Köszike, közben rájöttem, mikor mérgemben a tenyeremmel nyomtam a klavit:DDD
  • kirol
    #640
    Hát mert írd be a választ a billentyűzettel.
  • bogyoka
    #639
    Itt a kérdés, és csak egy pipa van, de ha megnyomom nem jó a válasz.

  • bogyoka
    #638
    már megtaláltam a választ, nálam is a szöghiány volt a baj.

    De most nem tudom, hogy bug-e vagy nem, de Sherlock feltesz Wattsonnak kérdést, megjelenik egy mondat és csak egy pipa van, de válaszlehetőség nincs, nem értem. Ha a pipát lenyomom, az nem jó Sherlocknak.
  • bogyoka
    #637
    Sziasztok!

    Segítségeteket szeretném kérni amennyiben lehetséges:

    Én a Sherlock.Holmes.The.Awakened című játék elején akadtam el, megcsináltam mindent, a fészernél a rajzot megnéztem, a tálból is kivettem valami rögöt, kerítésről is leszedtem valamit, és nem jutok tovább sehogysem.
    A leírás szerint ha visszatérek a bejárat előtt álló Watson-ékhoz, akkor egy bejátszásnak kell lennie, de nincs semmi.
    Előre is köszönöm.:)
  • lewus
    #636
    Sziasztok játszik valaki Sherlock Holmes vs. Arsene Lupinnal?
    Ott akadtam el a könyvtárban ahol azt kell beirni a katalogus gépbe
    hogy 1200 beirom de semmi nem történik.
    Lehet hogy bug?
    Segitsen valaki én az angol verzioval játszok.
  • hykao #635
    néhány új kép a SHERLOCK vs. JACK THE RIPPER-ből
  • edfek
    #634
    Ettől félek Én is hogy ezért nem találtam!! De azért köszi!!
  • Narxis
    #633
    Tudtommal magyarul is megjelent, ezért nem biztos, hogy készítettek hozzá.

    Amúgy: www.magyaritasok.hu
  • edfek
    #632
    Sziasztok!
    Megkaptam a The Awakened, Sherlock játékot. Az a gondom hogy angol. Tudna nekem segiteni valaki hogy hol találok magyarositást? Köszönöm!!
  • Narxis
    #631
  • kirol
    #630
    Jajj az nem is az új Sherlock bocs.
  • kirol
    #629
    Látom kijött a Jack The Ripper.

    Magyarul mikor jön?
  • lewus
    #628
    Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni a Sherlock Holmes and Arsene Lupin-ban???
    A British Muzeumban akadtam el valami vizhatlan ponyvát tüntettek el az egyik
    téglarakásról de nem találom hogy honnan.
    Night July 16-17, 1895

    Listen to the preparation done by Lestrade. The architect arrives stating that the iron bars were removed. Talk to architect.

    Play as Holmes:

    Maintenance room: At the maintenance room, look around. Talk to architect.

    Note by use of eye icon that a rope from the table, one of the pulleys from the wall and a soap bar are missing.

    Inner courtyard: Go outside, right to the pit and canvas covered bricks. Look close and note that tarpaulin is gone from the middle pile of bricks.

    Go to the top left side of the courtyard and enter the shed. Look and see that 2 bags of cement were taken.

    Curator's office: Talk to the architect and ask about the missing objects. Barncow arrives and states that the rubble at the lion's base was removed.

    Lion's base: Go across to the crumbled lion's base.

    Look close at the footprint. Use the magnifying lens and measure the footprints. They are Lupin's.

    The architect explains how a pulley can be used with the missing items. The weight is based on the counter weight. So that is why the heavy rubble is gone.

    Inner courtyard: Hear Watson. Run outside and left.

    Watch the theft and the escape.

    Read the new clues thrown by Lupin.
    Itt akadtam el segithetne valaki aki végigtolta a játékot.
  • lewus
    #627
    Hello mivel magyarul megjelent a magyar nyelvü filét valaki elküldhetné emailban
    akinek megvan [Sherlock Holmes and Arsene Lupin]
  • lewus
    #626

    Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni a Sherlock Holmes and Arsene Lupin-ban???
    Magyar nyelvü végigjátszás kéne vagy a magyarítása.
    Köszi elöre is.
  • Mayorpapa
    #625
    Erről hallott már valaki valamit: "The Lost Cases of Sherlock Holmes"?
    Nemrég jelent meg.
  • kiara1907
    #624
    Valaki tudna adni egy linket honnan lehetne leszedni hozzá magyarítást?
    köszi
  • balu9611
    #623
    Köszi!!!!!!
  • stoffert1966
    #622
    A tetkós pasi neve a fórumon már lett írva: Mélység fénye
  • balu9611
    #621
    Hali. Valaki tud segíteni? Az awakenedba vagyok ott ahol az öreg szakállas ipse megkérdezi hogy mi a neve én beírom hogy: {light of abyss} de nem fogadja el. Lédszi valaki segítsen! KÖSZI.
  • zizike20
    #620
    nem tudom mi lehet a baj,mert nem nyílik az ajtó.pedig tetszik a játék.
  • zizike20
    #619
    köszi a segítséget,remélem most már sikerülni fog.
  • stoffert1966
    #618
    Jack the ripper: De igen tavasszal jelenik meg, szerintem a régebbivel játszik. (Microids játék).Én is nemrég vittem végig.

    Az ajtónál a bal oldali kő tetején a sárkány legyen, a jobb oldalin szarvas. Majd bemenni az ajtón.
  • kirol
    #617
    Már megjelent? Nem 4-5 hónap múlva fog csak megjelenni?
  • zizike20
    #616
    ha valaki játszik a jack the ripper játékkal segíthetne egy picit.ott tartok hogy a kínainál be kell állítani a tekercset,és hiába fordítottam a sárkányra és a bivalyra,nem nyílt ki az ajtó.pedig jónak kéne lenni.vagy mégsem?
  • stoffert1966
    #615
    Sikerült. Addig agyaltam, amig rájöttem mi volt a baj, pedig ez egyszer már eszembe jutott, de akkor nem próbáltam meg.Most igen és sikerült.
  • stoffert1966
    #614
    Sziasztok. Segitsetek légyszi. Elakadtam az elmegyógyintézetben beszéltem a tetkós hapsival, mindent megcsináltam, átnéztem a végigjátszást és azt írja, hogy húzzam meg a zsinorokat a doki szobájában, de nem engedi. Azt irja, hogy ezzel nem tudok mit kezdeni. Már semmi ötletem. Köszi a segitséget.
  • Darkkyy
    #613
    ..... Bocs én voltam a hülye.. a szög ami hiányzott a cipőből...

  • Darkkyy
    #612
    Hali srácok!

    Tudnátok segiteni? Valami igen kellemes bugba akadthattam be...
    Az elején még Londonban.
    Megvetteam a könyvet beszéltem az ujságrással szoltam virág miatt neki. Megkerestem a lábnyomot zárat anyag darabkákat a létrával a fal tetején a rajzot a földön . Szóval egyszóval mindent megcsináltam ami levan irva a végigjátszásban. Azonban mikor visszamegyek a 3 emberkéhez nem jön a bejátszás ami után visszakerülök a házba... Ötletek?

    Esetleg valaki tudna egy mentést küldeni közvetlen a beszélgetés utánról?

    A legujabb patch is fent van.Elre is köszi!
  • hykao #611
    Néhány új kép és némi infó az új Sherlock játékról (Sherlock vs Jack the Ripper): KATT
  • johnny75
    #610
    Köszi az infot! Tényleg a virág volt a baj. Nem olvastam elöre a végigjátszást, pedig abból kiderült volna, hogy kellene majd valahonnan virág.
    Köszi
  • Packolombo
    #609
    virágot szedtél már a kertben?
    ez kimaradt a végigjátszásban
  • johnny75
    #608
    Sziasztok!
    New Orleans-ba vagyok, annál a résznél, hogy:
    "Fogjuk a térképünket és ugorjunk át a kikötőnegyedbe és tegyünk egy látogatást a Louisana Nymph hajóra!" - idézet a végigjátszásból.
    Az a gond, hogy ha ráklikkelek a térképre akkor nem megy a kikötőbe. Mintha még nem lenne valami megcsinálva. De ha idáig eljutottam, akkor minden meg kell, hogy legyen nem?
    Van egy titkos szoba, ahol áll egy szekrény. Elvileg azt csak szemügyre kéne venni. Nem lehet az, hogy mégis ki kellene nyitni?
  • hykao #607
    Vissza a gyökerekhez
  • Qwerty4
    #606
    Na ezt a játékot abba kell hagynom.Nem nekem való. :)
  • kirol
    #605
    Na egy lábnyomot nem vette mészre.
  • kirol
    #604
    Na most New Orleans-ban vagyok, a franszia negyedben. Megcsináltam mindent, felvettem mindent, de nem jutok tovább.
    Egyedül az egyik szobóból nem tudom kicsalogatni azt aki mögötte van.
  • nyomozó
    #603
    légyszi segítsetek!eddig mindig eltudtam, menteni a játékot semmi baja nem volt de most amikor elakarom menteni lefagy és kezdhetem erőröl az egészet.:( valami ötlet??