723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • lewus
    #682
    http://www.ivpicture.hu/pic.php?id=160011
  • lewus
    #681
  • lewus
    #680
    http://kep.ivpicture.hu/160011.jpg
  • Mayorpapa
    #679
    pontosan nem emlékszem, de ha nincs meg egy tárgy, vissza kell menni egy-két helységet, és újra átnézni mindent! tehát mássz lefelé az indián szobron, ugyanis le lehet menni! és nézz körül, ott kell lennie valahol
  • lewus
    #678
    Sziasztok lécci segitsetek én a tükörnél akadtam el a Sherlock Holmes versus Arsene Lupinban ahol a pincébe vagyok és a tükörrel kell megnézni hogy hogyan van a
    kötél rögzitve.Valami dartsot azaz dárdát ir a végigjátszás
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcS ... eLupin.htm
    hogy a skótdudával kombináljam de a dárdát nem lelem sehol mit tegyek?
  • dbz
    #677
    Megint sikerült elakadni :(
    A palotában vagyok és a mérlegen pakolászom a cuccokat, de nem tudom miből mennyi kell hogy megkapjam a "bowl of sauce"-t :(
  • dbz
    #676
    Sikerült, hálás köszönet :)
  • Mayorpapa
    #675
    én nemrég játszottam végig, és nekem elfogadta azt, hogy "Alexandriai"
  • dbz
    #674
    Valaki?
  • dbz
    #673
    Hali!
    Az Arsene Lupinosban elakadtam. Most jönne a British Museum, csak még előtte a Baker Street-en van egy kvíz. A "Hat Madár" versből kellene kitalálni egy város nevét. A végigjátszás Alexandriát ír, de nem fogalja el a játék. Mi írjak be?
    Köszi.
  • Mayorpapa
    #672
    én nagyon bízom benne, hogy sikerül fordíthatóvá tenni, mert magyar felirattal sokkal jobb és élvezhetőbb lenne játszani (nagyon nagy kár, hogy ezt a részt nem fordították le alapból...persze tudom miért...)
  • Tomcom
    #671
    Jelenleg még nem fordítható. Viszont lehet, hogy az lesz, de még nem biztos... :D
  • kirol
    #670
    Bizony! :)
  • Mayorpapa
    #669
    nem tudjátok, hogy tervezi valaki a vs. Jack the Ripper honosítását? ma játszottam a demóval, és nagyon-nagyon hiányztott a már megszokott magyar nyelv...jó lenne, ha valaki vállalkozna rá, hogy lefordítja
  • hykao #668
    Meg az Awakened remake-jébe, ami ugye a Lupinos után jelent meg...
  • Mayorpapa
    #667
    köszi, akkor rosszul emlékeztem, csak a legújabb részbe rakták bele ismét ezt az opciót
  • hykao #666
    Nem. Csak az Awakened új kiadásában illetve a Hasfelmetszősben.
  • Mayorpapa
    #665
    a vs. A. Lupin-ben lehet külső nézetre váltani?
  • Tomcom
    #664
    Kitoltam a Jack the Rippert. Szerintem a széria egyik legjobbja...
  • lewus
    #663
    Szasztok légyszi egy linket kérek nekem is a magyar nyelvi fájlok
    kénének a lenti link már nem jó köszike
  • Narxxis
    #662
    Rossz?:S
  • stoffert1966
    #661
    végigjátszottam. Játszottam már jobbal is életemben az igaz.
  • stoffert1966
    #660
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni a versus Arsene Lupin játékban elakadtam : A Lupin által kifeszített kötelet elégettem a légballonokkal, Holmes azt mondja nézem meg Smith-et, hogy van-e kulcs, Odamegyek a fehér torony lépcsőjéhez, de nem enged felmenni. Mit hagyhattam ki? Nem szeretném feladni, ha már eljutottam eddig. Köszönöm a segítséget
  • hykao #659
    Közben már itthon is kapható a Sherlock vs. Hasfelmetsző. 3e forint jó ár érte, ám ezúttal angol nyelvtudás is kell, merthogy nem magyarították - az előző játék gyér eladásai miatt...(tessék, itt egy konkrét példa a warezolás esetleges kellemetlen hatásáról...bár az is igaz, hogy az Arséne Lupinos kissé gyatrára sikerült a többi Sherlock játékhoz képest...)
  • hykao #658
    Na végig is toltam a demót...jó kis játék lesz ez: mint az Awakened frissített változatában, játék közben ebben is választhatunk az FPS és a klikkelgetős nézet/stílus közül, illetve a SPACE lenyomására megjelennek az "aktív" (nézhető, olvasható, megszólítható) helyek-személyek. Újdonság a bűneset rekonstrukció, azaz ezúttal már nem csak vizsgálódunk a helyszíneken, hanem rekonstruálnunk kell a bűncselekményeket, és a bizonyítékok alapján megfelelő következtetéseket levonni. (...lehet, hogy a Baker street-i kérdezősködés elmarad ezúttal, és helyette lesz ez a rekonstrukció...majd kiderül a teljes játékból...a demóban mindenesetre nem volt a korábbi játékokban megszokott "Sherlock időnként kikérdezi Watsont a Baker street-i lakásban" dolog)
  • hykao #657
    Sherlock Holmes vs Hasfelmetsző Jack demó
  • stoffert1966
    #656
    Időközben sikerült megoldanom a problémát.
  • stoffert1966
    #655
    Pontosítok,tudom, hogy színesnek kellene lenni, mert láttam a játékból képeket, csak azt nem tudom, hogy nálam mit kellene tenni. Másnál is előfordult ez a probléma és, ha igen mit tett? Köszi a segítséget.
  • stoffert1966
    #654
    Sikerült a versus Arsene Lupin magyarosítása, de az szeretném kérdezni, hogy az alakok nálatok is fehérek voltak-e? (Pl: a könyvesboltban a fickó, az utcán az emberek, galambok stb.) Állítani kell esetleg valamit rajta? Furcsálom a másikban az alakok is színesek voltak.
  • stoffert1966
    #653
    A hírek márciusról szóltak, de eddig még nem jelent meg, ha jól tudom.
  • Metontour
    #652
    A Jack the Ripper mikor jön ki nem tudjátok?
  • stoffert1966
    #651
    Köszönöm szépen. Megpróbálom.
  • Mayorpapa
    #650
    Tessék: http://www.sendspace.com/file/hm97t7
    Ott Download Link: hu.zip
    Majd bemásol "en" mappába, ott átnevez "en"re, felülír, és magyar
  • stoffert1966
    #649
    Sziasztok.
    Valaki tudna a Sherlock Holmes versus Arsene Lupin játékhoz magyarosítást, vagy elérhető magyar nyelvi fájlokat. A segítségeteket előre is köszönöm.
  • kirol
    #648
    Én csak angolt tudok ,de nekem is jó lenne egy magyar.
  • Mayorpapa
    #647
    a Sherlock v. Lupin-hez nem talált véletlenül valaki magyar végigjátszást?
  • stoffert1966
    #646
    Sikerült menet közben rájönnöm. Továbbjutottam.
  • stoffert1966
    #645
    Elakadtam, segítsen valaki. A forgó szobában vagyok sikerült a padlón az ajtót kinyitni, de a 4. szobrot nem engedi felvenni. Mit kellene tennem. Köszi a segítséget.
  • bogyoka
    #644
    Köszike, de hogy guggolok azt még nem tudom:D
  • stoffert1966
    #643
    Guggolva kell odamenned, akkor nem vesz észre a fickó. Ez nekem is sokáig tartott mire erre rájöttem, de sikerülni fog.