1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Tinman #769
    Lol... elég lassan ;-)

    Akit érdekel -és türelmetlen -annak esetleg ajánlott a szokott oldalak valamelyikén (lásd #578-as hsz) keresgélnie MAGYAR felirat után ;-)

    "Have fun ;-)"
  • grebber
    #768
    Engem nemzavarnak a spoilerek én nem vagyok az az ember aki emiatt elkesederik hogy leirják/elmondják mi volt egy filmbe.Mert ugyse változik meg tőle semmi ugyanugy megnézem a filmet.
  • mukika
    #767
    már kora reggel megjött... 7óta befigyel a gépemen, de idő hiányában még nem néztem meg. gondolom a friss spoilerek, illetve pár hozzászólás is arról szól, szal csak óvatosan az olvasással. :)
  • grebber
    #766
    És megérkezett az uccsó rész Invasion S01E22 HDTV XviD-XOR (NEw)
  • RaveAir
    #765
    Segítek! Bár a Firefly miatt sem mentem verekedni... MÉG!
  • Hunnenkoenig
    #764
    Legközelebb majd megtanuljak, hogy szep meg jo a retesteszta, csak nem mindig elönyös lassan nyujtani.
  • Morpheus
    #763
    Csatlakozom. Kár ezért a sorozatért, azért a végére csak beindult...
  • Hunnenkoenig
    #762
    Hat ezt nem cancelelhetik most, igy, mert atmegyek es valakit jol pofán csapok. Kétszer.
  • grebber
    #761
    Hát akkor a lehető legeglegszarabb filmbefejezés egész filmtörténetben.
  • Geeryy
    #760
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    pff.latszik h keszuletk e masodik evadra, mert ennek nagyn nem lett vege.
  • winnie
    #759
    aztán óvatosan a spoilerekkel:) és azzal is, hogy mennyire zárták le:)
  • 062020
    #758
    Már megtaláltam
  • 062020
    #757
    Még nem lehet letölteni az új részt?
  • winnie
    #756
    ööö, én csak válaszoltam :O
  • Hunnenkoenig
    #755
    Artani nem arthat, szoval en alairtam.

    Minden peticio csak annyira kamu, amennyire az emberek es a keszitöi komolyan veszik.

    ha csak ott marad a neten es sose jut el az illetekesekig, akkor "kamu", ha a keszitök komolyan gondoltak, akkor akar meg hatasa is lehet.
  • icewolf
    #754
    és? legalább a remény hagy legyen meg... nem tudom minek kellett moderálni? Mellesleg... aki alá akarja írni a petícióat az még mindíg megteheti a rejtelyekvarosa.hu
  • winnie
    #753
    Sabrina Lloyd nem is tért vissza a sorozatba,

    ő magától lpett le, mint a numb3rs-ből is. nem is értem.

    Tipikus példája, hogyan kell elb@szni egy jó sorozatot és ötletet.

    tény, hogy a sorozat gyenge lett nagyon, de úgy lett befejezve ahogyan tervezték. mondjuk ez nem a csatorna hibája, hanem egyszerűen a maradék írói stáb gyengesége okozta.
  • winnie
    #752
    hagyjuk már ezeket a kamupetíciókat - csak szegény emberekbe hinti el a bizakodást...
  • steweee
    #750
    köszi szépen, sokat segítettél
  • Panther
    #749
    De hogy lett befejezve a Sliders? Ha jól emlékszem a Sci-Fi channel vette át annak is a forgatását. Bizonytalan volt a sorsa állt a forgatás egy ideig, Sabrina Lloyd nem is tért vissza a sorozatba, a Sci-Fi Channel pedig kirúgta az Arturo professzort játszó nagyszerű John-Rhys Davies-t és a teljsen tehetségtelen, jelentéktelen Kari Wuhrer-el helyettesítették. A végén az eredti szereplők közül csak Cleavant Derricks maradt meg és a vége teljesen értelmetlen és jelentéktelen volt. Tipikus példája, hogyan kell elb@szni egy jó sorozatot és ötletet.
  • icewolf
    #748
    Nagyon úgy néz ki... sőt. Megkapta a Cancell-t is... :(
  • RaveAir
    #747
    Olvasd el jól a #625-ös hozzászólást!
  • RaveAir
    #746
    Ez elég dühítő, hogy így van. De remélem, hogy lehet még reménykedni egy viszonylag normális lezárásban...
  • rágógumi
    #745
    honnét lehet leszedni az invasion 1x21-es részét meg 1x22-est? (nem torrent és nem dc :|)
  • Hunnenkoenig
    #744
    A solaris Stanislaw Lem regenye es az oroszok filmesitettek meg meg 1972-ben.
    imdb.com Solyaris (1972)

    George Clooney-val a föszerepben lett ujra megfilmesitve.
    imdb.com Solaris (2002)

    Hasonlo film meg az "Event Horizon" Sam Neil-lel a föszerepben
    imdb.com Event Horizon

    es az emlitett "Sphere".
    imdb.com Sphere
  • winnie
    #743
    De legalább fejezzék be normálisan, azt hogy nem olyan sikeres mint pl a lost 1 dolog, azt látják már pár rész után.

    remény mindig van. ha befejezik és folytatódhat, akkor az szopacs:)

    a lost-nak is nyilván sokkal nagyobb az esélye, hogy nem fog "normálisan" bfejeződni.
  • winnie
    #742
    Ez a 2. sorozat eddig életemben a Sliders után ami kibaszotul tetszik és basznak befejezni már bocs a csúnya szavakért de marhára feltudnak idegesíteni ezek a dolgok!

    a sliders be lett fejezve. ott az alkotók tudták, hogy nem lesz folytatás. az invasion-nél csak sejteni lehetett elég régóta. kérdés, hogy a készítők ezt hogy kezelték le.
  • winnie
    #741
    Hát ez nagyszerű... megint egy sorozat, ami nincsen lezárva. :(

    na.. megint? a sorozatok 95%-a nem kap "normális" befejezést. ez nem az a műfaj.
  • Atisz #740
    Volt? Miért, mikor lesz vége? Vagy már vége is?
  • icewolf
    #739
    De ez bizony jó sorozat volt...
  • Atisz #738
    Mindig ezt csinálják...lemegy az első széria, aztán annyi. A Sziget esetében ezt nem bántam, mert az ritka szar volt.
  • icewolf
    #737
    Holnap este minden kiderül... de hátha átveszi egy másik csatorna, mint ahogy rról szó is volt... tudjátok. a remény hal meg utoljára
  • steweee
    #736
    hmm. bocsi, megtaláltam. solaris (2002). és a gömbnek is volt "régi" verziója?
  • steweee
    #735
    köszi, de nem arra gondoltam. vagy annak az új verziójában játszik g.clooney? közben eszembe jutott a magyar címe, a gömb (shpere)ebben sharon stone, dustin hoffnamm és s.l. jackson játszik akik úgy ismertek, viszont van egy nagyon hasonló sztori is amiben g.clooney játssza a főszerepet, ő a hajó kapitánya is. na annak is érdekelne a címe. illetve ezek elődfilmjei
  • REALista
    #734
    Solaris
  • Istencsászár
    #733
    De legalább fejezzék be normálisan, azt hogy nem olyan sikeres mint pl a lost 1 dolog, azt látják már pár rész után.
  • steweee
    #732
    bocs hogy itt kérdezem, de keresővel sem találtam. szóval a kérdésem az lenne, hogy melyik volt az a film, és mi volt a magyar illetve angol címe amiben egy földi űrhajó megy egy napkitöréshez vagy vmi ilyesmi jelenséghez, és találnak egy gömböt ami valóra váltja a gondolatokat, kinek a meghalt gyerekei, kinek a meghalt felesége, kinek a szeretője materializálódik. ha jól emléxem a felújított veziójában george clooney is játszik, de van egy eredeti régi rész is. azt hittem a solaris az, de nem.

    légyszi segítsen vki, nagyon fontos lenne
  • mukika
    #731
    a sorozatok már csak ilyenek... ha nincs nézettség repül. ha van nézettség, csinálnak még pár évadot.

    ki tudja, lehet, hogy sok mindendent lezárnak majd az utolsó részben. de ha nem is zárják le, ne arra gondolj, hogy x időt elpazaroltam az életemből, és mégsem tudtam meg, hogy mi a vége. hanem arra, hogy ezalatt az idő alatt jól szórakoztál, és ez a cél.
  • grebber
    #730
    Ez a 2. sorozat eddig életemben a Sliders után ami kibaszotul tetszik és basznak befejezni már bocs a csúnya szavakért de marhára feltudnak idegesíteni ezek a dolgok!
  • RaveAir
    #729
    Hát ez nagyszerű... megint egy sorozat, ami nincsen lezárva. :(