1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • ZaJanga
    #969
    tudtok valamit arról hogy miért nem elérhető a http://invasion.forceweb.hu/ oldal?!
    mindig innen lehetett elérni a részeket most meg nem elérhető
  • ver1n1ty
    #968
    nem tudja valaki hogy ennek a zenéit (tudom hogy nincs sok), honnan szerezhetem meg? vagy miből vették át?
  • winnie
    #967
    vesznek egy reprezentatív mintát a nézőkből és az alapján számolják ki.
  • winnie
    #966
    jön nemsokára a 4. évad is.
  • DJviolin
    #965
    Egy kérdés:

    Szerintetek hogyan állapítják meg a nézettséget?
  • Col Andrew
    #964
    Miért nem töltöd le a sorozatot? elmondjam a végét?? :)
  • Serpa
    #963
    kár, h ismétlést adnak a Monkból ...
  • winnie
    #962
    egyéni ízlés. kinek a pap, kinek a papné. szerintem a monk, de nem veszünk össze, mert randa lenne, ha mindenki egyenízlésű lenne:)
  • kvalentin
    #961
    a Lost sem marad el mögöttük
  • Qwerty4
    #960
    A Dr. House-t nem birom, talán még a Gyilkos számok és a Döglött akták veszik fel a versenyt a Rejtélyek városával szerintem.szerintem a Rejtélyek városa a legjobb.
  • REALista
    #959
    Ez azért túlzás!!A Dr.House azért jobb de tényleg jó a sorozat!
  • Qwerty4
    #958
    A lényeg:a Rejtélyek városa a legjobb sorozat az elmúlt fél évbe.
  • Narancs
    #957
    Az RTL klub nézettsége mindíg is top volt az esti órákban tudomásom szerint. Sokkal több reklámmal, drága vébé nélkül. Lehet sokan örülnek, hogy van vébé, de legalább annyian anyáznak is, hogy csomó minden elmarad miatta. Az utóbbi pár meccs meg botrányosan szar volt, még a BK-t is inkább néztem volna. Mondjuk erről nem a csatorna tehet, az igaz.
  • kvalentin
    #956
    nem elég hogy a SZ*R foci miatt a hiradó is késik 1órát, de ki is hagyták a rejtélyek városát a köv. meccs miatt! nem tudom mi az oka hogy ilyen megbízhatatlan az rtl klub, de ez már nagyon idegesítő!!!
  • Hunnenkoenig
    #955
    Miert lenne?

    Egy VB-t rengetegen neznek. Akkor is ha kevesebb reklam van, azokat oylan összegekert tudjak eladni, mint maskor több havi bevetel.

    Es nem csak a meccs idejeröl van szo, hanem elötte es utana is. Mivel az emberek mar jo elöre odakapcsolnak, hogy le ne maradjanak es utana mig megbeszelik, meg valszeg mindig aza c satorna fut.

    Ezzel akar uj nezöket is szerezhetnek az elözö, következö müsorhoz.

    Valamint image apolas is lehet. "Mi vagyunk azok, akik lehetöve teszik, hogy megnezd a foci VB-t!"

    Rengeteg dolog van egy ilyen adas mögött, nem csak annyi, amennyit te latsz.
  • Narancs
    #954
    Ok, lehet én csak a kivételekről olvastam, de ha jól emléxem múlt héten vmi überszar sorozat is többeket érdekelt. Mellesleg szerintem tök igazam van, rákúrás meccseket közvetíteni. Most nem?
  • Qwerty4
    #953
    Televizok nezettsege:
    25. hét(múlt hét)
  • winnie
    #952
    De rábaszik a gyík RTL, Tv2 rendre veri nézettségben a meccseket,

    már régen akartam kérdezni, hogy miért van egyeseknek arra indíttatása, hogy megalapozatlanul írjanak nem-igazságot.

    az rtl folyamatosan (pár kivétellel) veri a tv2-őt a közvetítésekkel.
  • Qwerty4
    #951
    Én lehet úgyse tudtam volna nézni, mert nem Magyarországon élek, itt csak a helyi tv csatorna mutathassa a VB meccseket, és arra az időre szüneteltetik
    az RTL-t és van amikor ez a szüneteltetés jóval többet tart mint a meccs ideje.Például a múlt héten is csak a reklám után ment az RTL.Tehát a Relytéjek városa szünetében.
  • REALista
    #950
    Nem vagy nagyon képben!a meccsek jól muzsikálnak nézettséget tekintve!!!
  • Narancs
    #949
    Ja, Híradó különben is kötelező, Inv tutkó nem lesz már ma. De rábaszik a gyík RTL, Tv2 rendre veri nézettségben a meccseket, meccs közbre nem adhat reklámot, és a közvetítésért is kurvasokat kellett perkálniuk. Összevissza elmarad minden nézett műsor (lásd tegnap BK), ma Inv, stb.
  • REALista
    #948
    Biztos hogy elmarad!!!
  • Qwerty4
    #947
    Lesz-e vajon ma Invasion?Szerintem egy hiradót tesznak be a 2 meccs közti időre.
  • Narancs
    #946
    Sportot különben se nézni, hanem csinálni kell srácok
  • REALista
    #945
  • Narancs
    #944
    Na, van egy olyan érzésem, ma se lesz Rejtélyek városa...amit két (megjegyzem dögunalmas) meccs közé nyomnak az elmarad. Egyébként mi a faszomért hosszabítanak fél órákat mostanában? 90 perc, ha nincs gól 11-esek. Nem? Kezd a tököm telelenni.
  • ROKICA
    #943
    én megmondom: 13
  • Qwerty4
    #942
    ja tippelhetsz de úgyse mondom meg a koromat
  • Geeryy
    #941
    /off
    Életkor: ismeretlen
    tippelhetek ?
  • Sephi
    #940
    En nem bannam ha folytatjak mert bisztos megnezem de nem csodalom hogy lemondtak mert egy nagy baromsag volt.
  • Qwerty4
    #939
    Aha értem.Kösz.
    Hát akkor nagyon rossz, mert csak 4 rész van még.
  • nimfas
    #938
    900. hozzászólás a kérdés... 901. a válasz.... nem tartott tovább, mint bírni....
    (nem az egész fórum.... ez az 1 oldal... pontosabban 37-38 hozzászólás visszafelé)
  • Qwerty4
    #937
    Nincs olyan sok időm átnyálazni az egész fórumot.
    Nem számoltam, hogy hány rész volt idáig.
  • nimfas
    #936
    22 részes.... tippelj!!!! (vagy talán olvass vissza 1/2 oldalt!!!!)
  • Qwerty4
    #935
    a tv-ben!!!!
  • Qwerty4
    #934
    Valaki tudja-e, hogy még hány rész van hátra?
  • ROKICA
    #933
    sztem jó fej a radikális űrlényútáló srác.. rokonszenves:)
  • Atisz #932
    No a tv-ben lévő aktuális résszel ért el a sorozat oda, hogy már kezd el nyúlni. A vadőr felesége tiszta hülye, azt hiszi ha nem néznek szembe a hybrid problémával akkor majd magától megoldódik. Továbbra is a dagi, meg az iskolás srác azok akik a legjobban reagálják le a történteket (pl. most merült fel először az elköltözés lehetősége).
  • Hunnenkoenig
    #931
    Na ja. A lehetöseg mindig fennall. Remeljük a legjobbakat.
  • Qwerty4
    #930
    Még lehet folytatás, van esély,most igaz hogy nem forgatnak ebben a pillanatban új részeket, de később akármi lehet, még akár meg is gondolhatják magukat az abc csatornánál.Talán van esély főnleg ha azt mondjátok befejezetlennek tűnik a sorozat.Lehet hogy meglepetés lesz, ha folytatódni fog majd egyszer.