1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Hunnenkoenig
    #929
    Nem meg akarja szüntetni, hanem mar megszüntette.
  • ROKICA
    #928
    Írjunk alá!
  • ROKICA
    #927
    Írjunk alá!
  • Qwerty4
    #926
    Kár, hogy ma nem tudtam megnézni az első felét a résznek.
  • Qwerty4
    #925
    Mentsétek meg a sorozatot, mert az amerikai abc csatorna, aki késziti a sorozatot meg akarja szűntetni az állitólag kevés nézőszám miatt.
    Invasion rajongók irány a következő oldal:http://www.petitiononline.com/33030/petition.html
  • Serpa
    #924
    néha elég bizaRR.

    nézz meg az első részt, olyan a többi is.
  • Sephi
    #923
    Az az? Xszar vagy jo?
  • Serpa
    #922
    KH -t igen.

    nagyon elborult ...
  • ROKICA
    #921
    azok mik?
  • Sephi
    #920
    Rescue me -t lattatok? Vagy a Kingdom Hospital ?
  • ROKICA
    #919
    Az Invasion a kira
  • Istencsászár
    #918
    Bázzeg, nem azért irtam mer nem irhatnád le, hanem arra hogy ha egy sztori nem fog meg akkor nem nézem... ott vannak a cicababás filmek, hiába jók a csajok benne mégse nézem :DDDDDD

    A SG es a LOST meg totalisan kulon tema. Azokat imadom .... ja neked, én is imádom de ugyan ugy az Invasiont is.
  • Sephi
    #917
    Ne haragudj de miafasznak talatak ki a forumot? Jah hogy csak az irhat ide akinek teccik?

    Figyej en nem vagyok egy valogatos ember. Altalaban elvagyok egy sorozattal de ez kikeszitett.

    A szereploket szeretnem visszontlatni de a story legyen mar kicsit erosebb.

    A SG es a LOST meg totalisan kulon tema. Azokat imadom.
  • ROKICA
    #916
    lol "valóvab" - valóban sry
  • ROKICA
    #915
    sephi: a szereplők valóvab nagyon megfoktak engem is főleg a blogírós.. kicsit magamra leltem benne

    Istencsászár: izé... nekem Dave-ben nagyon magamraismertem,"lelkes összeesküvés-elmélet gyártó aki azt hiszi, hogy végre bizonyítékot talált a hadsereg Homesteadban folyó titkos katonai műveleteire." szóval szerintem nem minden kitalált ami földönkívüli.. de ebbe ne menjünk bele plz
  • Istencsászár
    #914
    Ennyi erővel a csillagkapu is az lost is... ha nem tetszik ne nézd ilyen 1szerű... szvsz ez is kitalált mint minden ami földönkívüli.
  • Sephi
    #913
    Nem gondolod hogy pont azer tnem volt nezzet mert egy nagy baromsag ugy ahogy van? Komolyan a szerpelok fogtak meg... semmi mas.
  • ROKICA
    #912
    pedig sokkal fajább sorozat min ta LOST, ami meg olyan fenenagyon nézett:(
  • mukika
    #911
    szokásos cliffhanger-es sorozat befejezés. nem a forgatókönyvírók tehetnek arról, hogy nincs második évad, hanem az amerikai nézők mivel nem volt nézett a sori. ha nézett lett volna, lenne második évad...
  • Istencsászár
    #910
    Nem a készítők tehetnek róla, a nagy fejesek nem láttak benne több pénzt és elvágták.
  • Sephi
    #909
    Te mar maga a story sem volt nagyszam de hogy lehet igy befejezni valamit? Jezusom... talan DE CSAK TALAN ha lenne masodik evad megneznem de csak azert mert naon kivacsi vagyok hogyan alithatnak meg ezt a dolgot.

  • ROKICA
    #908
    nekem nagzon teccik:)
    csak tv-én követem a sorozatot ezér nemtom hogy végződik..:P
    de nemlehet olyan szar ahogy mondod..
  • Istencsászár
    #907
    Most az idegesít hogy elvágtak egy zsiórt az 1/3-adnál vagy mer gagyi a story?

    Mer ha gagyi akkor ezt az első 2 rész után le lehetett szűrni, ha az tatszett akkor nézte valaki ha nem akkor hanyagolta... Felháborodásod jogos mer mindeki igy érez, de nem a sorozat szar hanem ahogy abbahagyták vagyis nem hagyták.
  • Sephi
    #906
    Nos...mar elnezest de 22 reszt neztem vegig azert hogy ekkora hirtelen kibaszas legyen a vegen? Ez a vege baze?

    Ez egy akkora fos egy sorozat hogy el sem tudom mondani. A szereplok nagyon teccetek de a story valami rohelyes. Es a vege? Hat az meg ultrabrutal. Igy nem fejezel be egy sorozatot plane ha tudod hogy nem lesz folytatas.

    Ez a legroszabb sorozat eddig amit lattam. Pedig oszinten rosszat meg nem lattam de ezt banom.
  • Sephi
    #905
    Remelem! meg van ket resz :D
  • Istencsászár
    #904
    ŐŐŐ, nézd de annyira jók lettek az uccsó részek hogy bánni fogod, hogy lerendezted hamar :DDDDD
  • Sephi
    #903
    Jaj micsoda emberek baszki :D

    Nehogy segiteni probajatok mert mar megvan! De egyebkent kezdem borzalmasan unni. Most mar vegig nezem aze'.
  • kvalentin
    #902
    köszi
  • The FlashBack
    #901
    18, 22
  • kvalentin
    #900
    hello! nem tudja valaki hogy hány rész van a sorozatból, és most mennyinél tart?
  • The FlashBack
    #899
    Nem unod még a baszki, és a Bazdmeg elést?
    Én specc már igen!
  • icewolf
    #898
    Hát ne díjjazd...
    Én se djjazom, ha egyes kérdések már 100-adszorra kerülnek elő...
    Van kereső. Tessék használni
  • zoliii
    #897
    A sziget titka.de nekem meg van lemezen
  • REALista
    #896
    Valaki megtudja mondani hogy melyik rész volt szombaton???
  • Sephi
    #895
    Az ilyen felso beszolasokat nem dijjazom. Hidd el nekem hogy az utolso remenyen mindig a forum szal elotte mar kerestem mint a hulye. Ot darab torrentet talatam es egyik sem mukodik. FTP-eken sincs fent ez a resz. Miafene van pont ezzel a reszel?
  • icewolf
    #894
    Hát... az már nem müxik... torrent maradt még...
  • icewolf
    #893
    Keresés luxus... speciel pont én adtam meg a linket korábban.
    Keress, és találsz!
  • Sephi
    #892
    Bazdmeg.

    Megvan valakinek angolul vagy magyarul a 17 -edik resz? Sehol nem talalom es mindegyik masik megvan. Ha valakinek van segitsen mar plz.
  • REALista
    #891
    Valaki megtudja mondani pontosan hogy melyik rész volt tegnap????Letöltési korlátom van és nem akarok olyan részt letőlteni amit már láttam!!!
  • mukika
    #890
    tegnap volt az 1x18 ha jól tudom...