1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Qwerty4
    #1009
    Örülök hogy láttad, de mindenkinek nincs kedve torrenten töltögetni a részeket, nameg ideje és türelme, úgyhogy csak a TV marad!!!!!!!
  • Istencsászár
    #1008
    Láttuk :D
  • Qwerty4
    #1007
    Ma lesz az utolsó rész.
    Nézzétek!!!!!
  • Atisz #1006
    Senki nem mondta hogy mi olyan intelligensek lennénk. Nem akarok politizálni de elég ha azt veszed figyelembe...
  • Hunnenkoenig
    #1005
    Nem igazan akarok erröl vitatkozni, de ez a "hülye amcsi szinvonal, mi meg olyan intelligensek vagyunk mint nagyagyu" szöveg annyira szar es annyira keves önnallo gondolatra enged következtetni, mint amennyi a mezei hangyanak van parzas közben.
  • Atisz #1004
    Nem tudom hogy írtam hülyeséget. Esetleg ha rávilágítanál, mester...
  • Hunnenkoenig
    #1003
    Hta azok, akik igy gondolkodnak mint te es meg hirdetik is a hülyesegüket, azok igen.
  • Atisz #1002
    Lehet hogy téged a gondolkodó emberek borítanak ki...
  • Istencsászár
    #1001
    Nemtudok róla, sztem ennyi volt ki lehet jelenteni de ezt tudtuk már mikor vége lett.
  • grebber
    #1000
    Van még remény?
  • Hunnenkoenig
    #999
    Ne haragudj, de te akarsz akkora intelligenciabestia lenni aztan hordasz össze baromsagokat...

    Jo lenne, ha inkabb befognad a szadat, akkor talan meg el is hinnenk, hogy az vagy.

    Olyan klisekben gondolkodsz, hogy az mar az eget veri. Rohadtul fel tudnak az ilyen emberek haboritani...
  • godfather01
    #998
    nem tud valaki adni egy cimet ahonnan le lehet tölteni a két uccsó részt?
  • Atisz #997
    Félreértettél: a Cobra 11 német sorozat, én nem azt írtam hogy "Európában is" hanem "Európába is". Tehát az amerikaiaknak a filmek és sorozatok tekintetében nem csak a saját 240 milliós felvevőpiacukat kellene nézni hanem az európai igényeket is.

    Abba nem gondoltál bele hogy a Lost-ot azért töltik le többen, mert csak az első szériát adta le belőle az egyik nagy kereskedelmi tv?
  • winnie
    #996
    A probléma ott van hogy leállítottak 1 marha jó sorozatot, míg egy zagyvarékas, ötlettelen szart

    de épp ez a gond. nekem tetszik mindkettő - de azt el kell fogadnod, hogy a lostot többen tartják marha jónak. itthon is, kint is, mindenhol az a népszerűbb, ez tendencia. még a neten is sokkal népszerűbb, még a hazai letöltések alapján is. ennyi. nem az határozza meg a minőséget.

    Ismerem az átlag amerikait, nyugi. Ha van valahol sorozatfüggés, akkor az az USA.

    de hiána iqtlanozod le őket - mégis sikeres ott, mondjuk az elnök emberei, a maffiózók, a sírhant művek és egyáb más sorozatok (hasamra csaptam) amelyek sokkal kevésbé kommerszek, mint az inv., sokkal intellektuálisabbak, mint az inv. tehát ez bibi a logikában.

    Az mindenesetre megint nem veszik figyelembe hogy Európába is megérné filmeket sorozatokat gyártani még akkor is ha az átlaghülye amerikainak

    gyártanak is. nem hiába az egyik legnézettebb sorozat itthon a cobra 11, mely európai. vagy a rex felügyelő. (itthon ugyanúgy a bulvár a menő - sőt. itthon sokkal menőbb a bulvár, mint amerikában, így hidd el, illő lenne először a saját portánk előtt söpörni. itthon (európában) nagyobb burkolt az invasion, mint amerikában.)
  • Col Andrew
    #995
    Én láttam a lost-ot, az invasiont, a Battlestar Galacticát, prison breakot stargateket és még a született feleségeket is és minegyik érdekes a maga műfajában. minek hasonlitgatni.
  • ROKICA
    #994
    Teljesen egyetértek!
    A LOST se rossz.. de amióta az INVASION-t láttam hát a LOST olyan alacsonyra süljedt a szememben mint a BARÁTOK KÖZT:) lol
  • Hunnenkoenig
    #993
    Ez a legszarabb szöveg amit kiadhattal magadbol öcsem.
  • Atisz #992
    Nyugi.
    A probléma ott van hogy leállítottak 1 marha jó sorozatot, míg egy zagyvarékas, ötlettelen szart meg továbbra is nyomatnak, csak mert az IQ bajnok amerikai nézőknek jobban bejön az ámítás mint a tényleg korrekt cucc (fú ez olyan volt mintha egy dealer mondta volna ).
    Ismerem az átlag amerikait, nyugi. Ha van valahol sorozatfüggés, akkor az az USA. Az mindenesetre megint nem veszik figyelembe hogy Európába is megérné filmeket sorozatokat gyártani még akkor is ha az átlaghülye amerikainak ez nem jön be, mivel az európai médiapiacot is az amerikaiak uralják.
  • djukel
    #991
    Értelmetlen vitázni, mert a sorozatnézés ugyanolyan függőség, mit a netezés, a kábszerezés vagy a szgépes játékkal való játszadozás stb. Mondhatja nekem bárki, hogy ne játszak online gameket órákon át leszarom, ugyanigy hiba jártatom a pofámat, milyen faszság a Lost 3.évadjat várni vagy a Csillagkapuban a kibaszott orik támadásán izgulni. Vannak idiótak akiknek ez jön be.
  • winnie
    #990
    És igen, büszke vagyok hogy a gagyi sorozatokat nekem nem tudják eladni

    erre ne legyél büszke, mert ha megnézed ezt a topikot vagy a 24-et, akkor olvashatod valakitől, hogy a 24 és az invasion is gagyi. (ezt neked akárki megmondja, aki mondjuk a sokkal intellktuálisabbnak tartott sorozatokat nézi - és, mégis. kit érdekel? egy vélemény.)

    ja.

    vagy te határozod meg a gagyit? akkor még szép, hogy nem, mert a gagyira is azt mondod, hogy nem gagyi.

    fogadd el, hogy vannak olyan tömegsorozatok, amiket nem szeretsz (lost) és vannak olyanok, amiket szeretsz (24). ennyi. nem jöhet be neked is minden.
  • winnie
    #989
    1.) A Lost szinte az összes napilapban hetekkel a bemutatás előtt akár egészoldalas (!) reklámozva volt (én emlékszem, sztem ha előveszel egyet vagy töröd a buksidat, akkor te is fogsz ). Az Invasion esetében 10-edekkora sem volt a felhajtás.

    ember! te magyarországról beszélsz, én meg amerikáról.

    idehaza 3 sorozatnak csaptak nagy reklámkampányt, ebből 2 a lost és az inv.

    amrikáról beszéltem, amikor még nem volt ismert sorozat. a nulláról indulva sokkal többen harptak az invasion-re - csak épp ott hagyták később. (ez nem jelet semmit a minőségre nézve)

    (az pedig, csókolom, nyilvánvaló, hogy a tévé hevesebben promózza a hype-osabb sorozatot, de az inv. sem panaszkodhat a "látod a fényeket" kampánnyal)

    2.) A Lost a nagy sikert a túlmisztifikált, semmitmondó, a nézőt állandóan kérdésekkel hagyó sztorijával és sok szereplő flashback-es alapos bemutatásával érte el. Az Invasion-ben egy jól átgondolt, igaz nem túl bonyolult sztori van érdekfeszítően, semmi szarkeveréssel előadva.

    egy dolog hogy vélekedsz a sorozatról, de azt felejtsd el. a sikert az egyik annak köszönheti, hogy érdekelte a nézőket, a másik meg kevésbé érdekelte.

    (Azt hiszem ezután írkáltak internetes hírportálok cikkírói, hogy a sztori vége az lesz a szereplők arra szigetre zuhantak le ahol Spielberg épp forgatta a Jurassic Park 4-et )

    és? ja, hogy nekik elárulták a végét?:) nem légy nevetséges.

    bevásárlóközpontos fagyit és egy eredeti olasz krémfagylaltot. Te melyiket választanád?

    nem az ártól lesz valami finom. most vettem a family frosttól egy 800 forintos jégkrém mellé csapott ajándék almajégkrémet. és finom.
  • Atisz #988
    Amit írtam az nem "frankó", hanem a véleményem, amivel lehet egyet lehet érteni vagy le lehet szólni. Ha te ezt így érzed, én elfogadom.

    És igen, büszke vagyok hogy a gagyi sorozatokat nekem nem tudják eladni
  • Hunnenkoenig
    #987
    Es egy ujabb profeta, aki megmondja a frankot!

    Szoval gyerekek, ne is nezzetek mast!

    Azt inkabb meg se emlitsük, hogy a LOST teljesen ismeretlenül indult, es amikor mar a neten mindenhol arrol beszeltek, utana kezdtek el a nagy reklamhadjaratokat azokban az orszagokban, ahol eppen elkezdtek vetiteni.

    En legelöször IRC-n es forumokon hallottam rola es el sem tudtam kepzelni, mit lehet egy lakatlan szigeten lezuhantakkal sorozatba vinni. Azt hittem, hogy valami szar szappanopera, ki kivel kit csal meg.

    Miutan mindenki mondta, hogy mekkora kiralysag, utana kezdtem el letölteni es anelkül, hogy tudtam volna rola valamit, mindjart megfogott.

    Azert mert te Mo-n elöbb lattad a plakatjait, mint a sorozatot, az meg nem jelenti azt, hogy mindenki csak amiatt nezte es szerette meg.

    Szoval ügyi vagy, hogy te ilyen felnött vagy es ezeket a gagyi sorozatokat neked nem tudjak eladni, mert te hohooo atlatsz am rajtuk, de attol függetlenül ez rohadtul nem erdekel senkit...
  • Atisz #986
    Kórházsorozat - broáf...bocs
  • Atisz #985
    Több dolog is javításra szorul:

    1.) A Lost szinte az összes napilapban hetekkel a bemutatás előtt akár egészoldalas (!) reklámozva volt (én emlékszem, sztem ha előveszel egyet vagy töröd a buksidat, akkor te is fogsz ). Az Invasion esetében 10-edekkora sem volt a felhajtás.

    2.) A Lost a nagy sikert a túlmisztifikált, semmitmondó, a nézőt állandóan kérdésekkel hagyó sztorijával és sok szereplő flashback-es alapos bemutatásával érte el. Az Invasion-ben egy jól átgondolt, igaz nem túl bonyolult sztori van érdekfeszítően, semmi szarkeveréssel előadva.

    3.) Már nem nézem a Lost-ot, amikor voltak azok a hangok a dzsungelben és futkostak le föl, de végül semmit sem találtak illetve semmi sem kapta el őket, akkor abbahagytam. (Azt hiszem ezután írkáltak internetes hírportálok cikkírói, hogy a sztori vége az lesz a szereplők arra szigetre zuhantak le ahol Spielberg épp forgatta a Jurassic Park 4-et )

    4.) Természetesen igazad van, ki vagyok én ahhoz hogy mások ízlésvilágát bíráljam. Erre csak egy példával válaszolnék: hasonlítsuk össze a pesti bevásárlóközpontos fagyit és egy eredeti olasz krémfagylaltot. Te melyiket választanád?
  • Geeryy
    #984
    a sok hulladék helyett: Barátok Közt, Lost, Vészhelyzet, Doctor House

    ember!a House meg az ER hulladek?
    az egy dolog,hogy neked nem tetszik de _masoknak_ igen.tudod nem vagyunk egyformak.
  • winnie
    #983
    nem volt előtte semmi felhajtás. bemutatták és siker lett. (nem célom védeni, csak látom nem vagy tisztában a dolgokkal) - annyi a difi közte meg az invasion között, hogy az invasion első részét sokkal többen nézték, csak utána a sorozatot ott hagyták a nézők, míg a lostot nem.

    (értsd: amikor a lostot bemutatták, fel sem merült senkiben, hogy siker lehet. ennyi szereplővel több csatorna is elhajtotta a sorozatot. az invasion viszont a lost sikere miatt készült és tették be az utánakövetkező időpontba, mert hitték hogy egy hasonló típusú sorozat is sikeres lehet.)

    (ld. te is a felhajtás nézed a lostot)

    az iq-t a kollega szeteintam arra értette, hogy rég rossz, ha valaki rajong egy sorozatért, akkor szinkronban mást sorozatot szid és nem jön rá arra, hogy ízlések és pofonok. nem attól lesz jó arc valaki, ha más az ízlése, mint másé.)
  • Atisz #982
    Hát a te pengeéles logikáddal nehéz birokra kelni az tuti...
  • Atisz #981
    Nem maradtál le semmítől. Hatásvadász buktaparádé az egész, ha nincs a nagy felhajtás előtte akkor süllyesztőben végzi. De a sok birka megette...
  • Qwerty4
    #980
    Én a Lostot nem is néztem, de az is biztos jó volt.
    De százas hogy az Invasionhoz közel sem ér a storyjában.
  • REALista
    #979
    Nem vagy valami nagy IQ bajnok!!!
  • Atisz #978
    Ez a problémám. A tömegek ferde ízlése...
  • winnie
    #977
    a lost is igen népszerű, az invasion meg sehol sem annyira az. ebből honnan tudod meginítélni, hogy mit néznek marhák. (gondolom annyira nem érzed magad kommersznek, hogy azt hiszed, hogy a te ízlésed a tömegízlés. ahelyett, hogy örülnél, hogy egyéniség vagy:)
  • Atisz #976
    A 24 igen népszrű mindenhol, a marhák körében is. Én megvenni akarom, hanem a tv-ben látni (a sok hulladék helyett: Barátok Közt, Lost, Vészhelyzet, Doctor House, brazil+argentin nyalánkságok) :P
  • winnie
    #975
    a sok marha amerikainál még a 24 is nyerőbb - hmm. most akkor marhák vagy nem marhák. (nem véletlen, hogy idehaza és máshol is népszerűbb a lost a rejtélyek városánál)

    (ráadásul a 24-nem majdnem az összes évada már kapható itthon)
  • Atisz #974
    Marha jó kis sorozat volt kár érte. A sok marha amerikai, úgy látszik náluk az a szar Sziget a nyerő, jobban szeretik a maszlagot, mint az izgalmakat.

    Viszont a 24 többi szériáját már marhára behozhatnák, mert azok viszont tényleg kurva jók.
  • Qwerty4
    #973
    Tudomásom szerint még két rész van nem egy!de nem biztos, ez az én számításaim szerint gondolom.
  • winnie
    #972
    miért nem olvasol vissza?

    az egész sorozazatnak, természetesen
  • piamania
    #971
    HEllo!

    Jövő héten az egész sorozatnak vége lesz vagy csak ennek az évadnak?Remélem csak ennek az évadnak és jövőre újra nézhetem.
    Köszi
  • ZaJanga
    #970
    megvan! :-D