1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Istencsászár
    #1049
  • REALista
    #1048
    Ma megnéztem az utolsó két részt és egyszerűen nem tudom elhinni hogy így fejezték be!!!Tudom hogy nem lesz második évad ezért gyorsan kellett befejezni de ez akkor is durva!Már csak egy dolgot tudok hozzá fűzni:Tom mi történt???????
  • szotyi60
    #1047
    Köszi!
  • godfather01
    #1046
    21:bekeritve
    22:A búcsú
  • szotyi60
    #1045
    Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül az utolsó 2 rész magyar címét?
    Sehol se találom...
  • winnie
    #1044
    így van. olyan a bfejezése, így szokták lezárni az évadokat - csak annyi a difi, hogy erről már tudjuk, hogy nem folytatják.
  • Istencsászár
    #1043
    Nincs befejezve :)))) ez egy sima season 1 záró/uccsó rész volt, ami után következett volna a 2. ha.....
  • Axl Rose
    #1042
    Szerintem a befejezése olyan mint a többi sorozatnak. Nyitva hagyják az egészet, mindenki azt gondol amit akar és ha folytatni akarják bármikor akkor tudják folytatni...
  • Qwerty4
    #1041
    szerintem is lehet folytatása, bár kevés az esély rá, majd meglátjuk, de az biztos hogy a következő 3 évbe semmi esély
  • ROKICA
    #1040
    "talán van egy milliomos rajongója a sorozatnak aki nézettség híján is finanszírozza a folytatást"
    nem érdekel ha rajtam kívül senki se hisz ilyesmiben..:)
  • Mayday
    #1039
    Pontosan errol van szo.
    Annyira sikeres volt a Lost elso evad, hogy termeszetesen folytatjak masodik evaddal, es hamarosan a harmadikkal.

    Ezzel szemben az Invasion nem volt elegge sikeres, kevesebb volt a nezo, ezert nem folytatjak, nem keszul masodik evad. Ez nem atmeneti dolog, nem gondolkodnak rajta, hanem toroltek, eldontottek, kesz.

    Indult peticio is a neten a folytatas miatt, de ertelmetlenul. En is nagyon sajnalom, de vege, nem lesz masodik evad!
  • quack
    #1038
    "lehet hogy lesz még INVASION 2 mint a Lostnál a folytatás a LOST 2"
    wtf?
  • ROKICA
    #1037
    igen.. azt látom.
  • ROKICA
    #1036
    igen.. azt látom.
  • Geeryy
    #1035
    "én még nem zárnám ki a folytatást szvsztk."
    szerintem te vagy az egyetlen .
  • ROKICA
    #1034
    Bevallom én is szivesen letöltöttem volna kedvenc sorozataim részeit a netről és nem várnám a TV2 őt vagy az RTL KLUB-ot.. de sajnos nincs hozzá sávszélem, mondjuk a torrentek általában 0.3 és 4 kb/s al töltenek le nálam:(
    de ha valaki adna HTTP linket akkor is csak 7 kb/s al birnám letölteni.. szóval én az RTL KLUB on néztem az Invasion-t.. a befejezés elég titokzatos és folytatást igérő volt.. ami a folytatást illeti ha más nem talán van egy milliomos rajongója a sorozatnak aki nézettség híján is finanszírozza a folytatást:) Ez elég valószínűtlen de lehetséges.. lehet hogy lesz még INVASION 2 mint a Lostnál a folytatás a LOST 2.. szóval én még nem zárnám ki a folytatást szvsztk.
  • Hunnenkoenig
    #1033
    Bagoly mondja verebnek...
  • Atisz #1032
    Nekem úgy tűnik túl sok itt az ember aki meg akarja mondani a másiknak, hogy mit gondoljon. De nem kell félni, mostantól nem írok és nyugodtan írhat mindenki mindenről széet és jót.
  • Mayday
    #1031
    Khmmm....

    Sokkal tobbet irt ertelmesen a temahoz, es nem foglalta bele majdnem minden mondataba, hogy "viszont a masik sorozat milyen szar"...

    Te ezt mar tobbszor megtetted. En sem vagyok egy flemelos tipus, es most egy het utan olvasom a hozzaszolasokat "egyben", es nem megbantani akarlak, de ebben a vitaban szerintem is Te vagy a "hunyo".
    Es nem eskudott ossze ellened mindenki, vagy ilyesmi, de tenyleg - mint az elottem szolo is irta - irritalo stilusban irtal.

    Egyebkent egyetertek, ez egy nagyon jo sorozat volt, en is nagyon sajnalom, hogy nem volt eleg nezettsege a folytatashoz. Meg remenykedjunk abban, hogy esetleg leforgatnak egy befejezo reszt, egy "mozifilmet", emlitettek lejjebb, hogy mas sorozatnal is volt mar hasonlo megoldas, a sorozat megszunt, de kapott egy befejezest (nem 40-45 percben, hanem "egesz estes".)
  • mooo
    #1030
    Igaza van...Tényleg irritáló vagy.A hozzászólásaid meg tényleg egy IQ bajnokra utál.Inkább te fejezd be...
  • Hunnenkoenig
    #1029
    Te meg a bakter vagy itt?
    Egy befejezett sorozat topikjaba, ahova a kutya se ir, mit lehet meg ontopik irni?

    Ja persze...sirni, hogy a primitiv lost rajongok miatt kellett meghalnia a sorozatnak es ezt elmondani hetente legalabb ketszer.

    Ertettem fötörzs!
  • Atisz #1028
    Tessék: a klaviatúra elé szögezve várja hogy mikor írok vmit amibe beleköthet. Ismerem a fajtádat. Nem tud hozzászolni értelmesen a témához ezért szapul. Figyelj, marha sok téma van az sg-n, nem kötelező ide írkálni. Folyamatosan off-olsz. Tudom-tudom ott van az aláírásodban hogy "Hozzászólásaim kizárólag az egyéni véleményemet és a pillanatnyi hangulatomat tükrözik!", de ez még nem jogosít fel arra hogy ilyen és ehhez hasonló mentális ámokfutásokba kezdj itt.
    Kicsit vegyél vissza légyszíves. Kösz.
  • Hunnenkoenig
    #1027
    IQ bajnok hozzaszolasra IQ bajnok valasz...

    Amugy az enyem 127, a tied?
  • Atisz #1026
    Gondoltam hogy lesz pár IQ bajnok hsz, de sebaj én nem a flame miatt írtam.
  • REALista
    #1025
    :DDDDDDDDDDDDDDDDddddddd
  • Hunnenkoenig
    #1024
    Asszony otthon latexben es naykörvvel varja ö meg sikongat, hogy "adj nekem állatneveket, baby!"
  • REALista
    #1023
    Kezdesz unalmas lenni!!!Ráadásul szerintem te sem gondolod komolyan amit írsz csak élvezed ha beszolnak neked!!!
  • Hunnenkoenig
    #1022
    Te nem veletlenül papagajkent dolgozol allatkereskedesben?
  • Atisz #1021
    Nem volt olyan rossz a vége, látszik hogy külső okok miatt állították le. Megint csak azt tudom mondani hogy kár, hogy a Lost néző igénytelen tömegek (akinek nem inge ne vegye magára) érdektelensége miatt leállítottak egy ilyen jó sorozatot. A folytatásra az itt elhangzottak alapján sajnos semmi esély. Abban azért reménykedhetünk hogy a sok szemét között néha egy-egy ilyen gyöngyszem is begyűrűzik hozzánk a jövőben is.
  • winnie
    #1020
    nem lesz, ez nem úgy működik.
  • Istencsászár
    #1019
    Az más, annak megvolt az óriási nézettsége.
  • Qwerty4
    #1018
    Engem nem érdekel mit mondasz, például volt egy sorozat a Knight Rider amit több év múlva folytattak a Knight Rider Team-mel, egyhamar biztos nem lesz folytatása, de talán évek múlva lehet.Vagy az is lehet hogy végleg vége.
  • Istencsászár
    #1017
    leszartak? mit? ez már azelőtt levolt forgatva és készvolt mikor még nem gondolták hogy nemlesz folytatás... ez teljesen jó és izgalmas, relytelmes befejezése volt egy első szezonnak... több rész nemlesz, ne is reménykedj.
  • Qwerty4
    #1016
    Egy kicsit fájt hogy meghalt Marielle, elég szimpatikus nő volt, talán ezért szarták el a végét.Lehetett volna jobb is.Remélem pár év múlva lesz folytatás.
  • danikarate
    #1015
    Tudtam hogy vége lesz a sori-nak meg azt is tudtam mivel, de azért most szomorú vagyok mivel egy ilyen sorozatnak nem így kell befejeződnie.
  • macselek #1014
    Hupsz kicsit megzavarodtam.. A szó ismétlésért bocsesz
  • macselek #1013
    Ennek aztán hülyén volt vége volt..:)( Torrentről le lehet tölteni? melyik programot ajánljátok? és hol keressem?
  • Qwerty4
    #1012
    Nem mondanám hogy a leggyorsabban a torrent programok, nagy dolgokat ott érdemes letölteni, viszont kisebb dolgokat mint pl. az mp3 v. videoklipp dc++-on v. FSR-en.És értek ezekhez a dolgokhoz sajnos, mert jobb lenne mindent eredetibe megvenni a dolgokat és nem lopni.És max 30 kb/s-al nem igazán jön le hamar egy rész sem, nem hogy az egész sorozat, nameg ha én túllépem a 4 GB adatforgalmat még a letöltés is lassul.

    Totti:én szeretem a tv-be nézni a sorozatokat, inkább kivárom míg adásba, mert a számítógépen nem igazán kedvelek semmilyen filmet nézni.
  • Istencsászár
    #1011
    Naja, meg rtlklubbra várni pff ennyit soha az életbe nem vártam volna pl erre a sorozatra, hihetelen meddig elhuzták... aki meg megvárta az vagy nem invasion fan vagy nem volt kiváncsi a végére :D
  • mukika
    #1010
    ha csak egy kicsit is ismered a torrentet, és nem vagy "analfabéta", akkor a legjobb letöltő progi.

    személy szerint az összes eddigi sorit amit néztem/nézek max. sávszéllel töltöttem/töltöm le. ami annyi jelent, hogy egy rész (~300MB) átlag 20 perc alatt lejön... nem kedv kérdése, és főleg nem idő kérdése.