4828
1421062838.jpg
  • igit
    #4586
    Az biztos, hogy a Darknessel lesznek még módosítások. Nekem az tetszett, amikor megölte a palit úgy, hogy megijesztette a kést tartót. :) Kicsit besokkolt a csaj.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A világ átalakul, mindenki lelép, aki tud (az angyalok másik dimenzióba, másik térbe). Aki meg nem, azt kinyírják. :)
    Gyengének tűnik a sorozat, de csak tűnik. Az biztos, hogy most lesz pár dolog a zombikkal és a vírussal is. (croatian), meg amíg összejön a csapat (isten is)
    Szerintem a következő évadban már eljutunk a teljes végig, a régi Dean megjelenéséig, akit Zakariás vitt el a jövőbe.

    Az, hogy a Káin jele lekerült Deanról, nagyon fontos dolog.

    Az előbb rosszul mondtam, tényleg a halál lekaszabolása után halt meg Oscar, de ugye akkor még nem volt Darkness, tehát a többi kaszás simán elvihette.
  • Norberto91
    #4585
    Én nem tartom összecsapottnak, sőt nálam az első évadok évadzáróinak fillingjét hozta. Kezd a sorozat végre újra jó lenni! Persze még mindig vannak gyermekbetegségei, de ez az évadzáró kifejezetten tetszett. A Flash évadzárója után néztem meg, és azt mondhatom, hogy évad tekintetében nem is, de az évadzárója jobban tetszett nekem. Az utolsó 3 rész nagyon erős volt!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utolsó előtti rész: Ahogy kiirtotta a Styne családod Dean, nagyon badass volt! Kedvenc jelenetem: Amikor mondja Dean, hogy lehet, hogy 2 szíved, 3 léped van, de csak egy agyad, majd arra számítottam hogy nagy csata, erre csak fejbe lőtte a fickót, zseniális volt :D
  • precision
    #4584
    összecsapott lett az évadzáró...
    hát, nem is tudom mit mondjak... persze nézni fogom a következő évadot is, de nem tudom ez a darkness téma hogyan lesz megint 22-23 részen át elnyújtva majd az utolsó rész második felében összecsapva a "megoldás"
    most már tényleg kell Lucifer, Mihály, Isten... de szerintem Castiel és Crowley is... ez a cliffhanger is olyan semmilyen volt... nyilván nem fognak meghalni szerintem senki nem rágja le a körmét emiatt a következő évadig :)
  • igit
    #4583
    Ja Oscar a halál előtt terült el

    Mert a aràzslattal szedték le a jelet amihez kellett a vére és utàna szúrták le a kaszást akkvel a kaszája is elpàrolgott

    Vagyis a halàlt is meg lehet ölni nem csak istent (ő azt mondta h egyszer úgyis elviszi) s eddig úgy volt h csak magadhoz láncolhatod a halált mint ahogy lucifer tette
  • igit
    #4582
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    .
    Elvileg van főkaszás meg kis kaszások

    De ha a sötétség elszabadul lehet főkaszas nélkül a tóbbinek se lesz ereje olyan ez mint egy láncreakció akkor az angyalok is elmenekülhetnek

    Ugye làthattuk azt h a sötétség rombol vis a környezet is átalakul így biztos Castiel is elveszíti az erejét s a gonoszok is eltűnhetnek vagy az erejük (sötétség magába szívja az erőket)

    Kicsit nehéz ez mert mindig csak utólag értjük meg de most már csak a Castieles kapcsolat ès Lucifer visszahozása szál maradt a következő évadra.

    Deanról lekerült a jel ez pedig tényleg a the Endre mutat ezt nem lehet már kikerülni.

    Azért a Dean és Castiel apcsolatra kíváncsi leszek h az tényleg lesz-e ahogy az epizód elemzők taglaltàk

    Ezért nehéz a sorozat mert terelnek is benne utalnak és csak a végén esik le.

    Ha Crowley ki is húzza a Darknessig nem sok jóra számíthat.

    Talán az angyalok segíthetnek de ez a Darkness dolog isteni szint.

    Érdekes h Metraron is lekopott elpárolgott.



    .

    Nehéz ügy nem kezdőknek való màr a sorozat. :)
    Utoljára szerkesztette: igit, 2015.05.23. 04:36:28
  • Shiwo
    #4581
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elvileg volt több "kis" kaszás is, ő csak a fő kaszás volt, nem ? szval attól még meghalhatnak az emberek.. Oscar is elfeküdt, különben létre se jött volna a varázslat...
  • morvaigaben
    #4580
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó nem szóltam... megnéztem még egyszer, és az is elporlad Halállal együtt... csak már nem tudtam az előzőt tovább szerkeszteni.
  • morvaigaben
    #4579
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Okés, hogy nem ez a lényeg, de most komolyan nem vitte magával a kaszát Dean? (kicsit meghízott az eltelt évadok alatt, már nem csak sarló :D )
    Biztos félt hogy megkarcolja az Impalát

    Utoljára szerkesztette: morvaigaben, 2015.05.21. 17:04:13
  • igit
    #4578
    Tehát meg kell oldani ezt a gondot, mivel a halál posztja üresen maradt, így átvenni sem tudja a helyét senki.
    itt csak isten és Lucifer segíthet
  • igit
    #4577
    Ez a lesz a vírus elszabadulása. :)

    A halál nélkül ugye nem halnak meg = élőhalottak, zombik.

    Darknessel meg lehet némi módosítás, képességek, egyebek, tünetek terén.
    Akárhogy csinálják a fiúk, csak súlyosbítják a helyzetüket.

    Megint jöttök nekem egyel.
  • Shiwo
    #4576
    osztán ki tudja.. a Constantine sorozat készítői (aki nem ismerné : az is egy ilyen démonos - angyalos sorozat, ami DC Comics-os képregényen alapul) állítólag a CW-nél kuncsorognak, miután az országos NBC csatorna nem kérte be a 2. évadot... és lévén a szintén DC-s Arrow + Flash eléggé bejött a CW-nek, lehet, hogy hajlandók lesznek átvenni, így kiváltva a hasonló témával rendelkező, lassan "nyugdíjas korú" SupNat-ot.. és akkor nem lesz spinoff...
  • BoneDragon
    #4575
    Az még akár jó is lehetne.
  • Shiwo
    #4574
    azt a spinoffot szerencsére elvetették, másikban gondolkodnak...

    ha tippelnem kellene, akkor az egyik visszatérő szereplő a katona csávó lehet akár benne, ha elkészül, aki ki akarta nyírni Dean-t, továbbá Castiel lánya meg a másik csaj, aki majdnem vámpír lett (asszem).. ők úgyis egy helyen vannak a rendőr csajnál..
  • realcamp
    #4573
    Bár csak az évadzáró második felét láttam,nekem bejött,sőt.Lesz izgalom a köv. évadban is úgy néz ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ebből a darknessből kíváncsi vagyok mit hoznak ki.Illetve még az érdekel,hogy mi lett a Halállal,mert szerintem őt nem lehet megölni
  • zaki
    #4572
    Pf, mekkora fos resz volt amikor a spinoff szalat fel akartak vezetni.
    Ha elkeszulne jo nagy bukta lenne.
  • Shiwo
    #4571
    "Supernatural: Nem tervezik a 11. évadot sem utolsónak, a sorozat addig fog menni, amíg a két főszereplő vállalja.
    Supernatural-spinoff: Továbbra is folynak a megbeszélések a mikéntről, tervbe van véve."

    by Junkie
  • zaki
    #4570
    Ha nagyon akarjak feltamasztjak, ebben a sorozatban a halal csak egy atmeneti allapot :P
  • extra sensory
    #4569
    Nem biztos hogy meghalt, azzal lett vége hogy mutatják hogy ott fekszik a kádban, de ki tudja nem-e él még, akkor meg Cas simán helyrepofozza, tekintve hogy ultimate formában van újra.
  • jazzy
    #4568
    Balls.
  • zaki
    #4567
    Utolso ket kommentre +1
    Semmilyen erzest nem valtott ki bennem a halala, teljesen jelentektelen karakter (volt).
    Es ez kb a 2 teso, Cas, Crowley kivetelevel mindenkire igaz (Bobby hianyzik mondjuk).
  • grebber
    #4566
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Halál ? Ebben a sorozatban semmit nem jelent simán visszahozzák ha akarják....
  • ForzaInter
    #4565
    Látom mindenki háborog miatta, sztem baszott irritáló karakter volt, nekem nem fog hiányozni..
  • precision
    #4564
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Charlie... bakker.. :(
  • Shiwo
    #4563
    "Az Arrow jobb évet fog zárni, mint tavaly, még jó néhány évad lehet benne, de a Supernatural-ból sem fogyott még ki a szufla, még ennyi évad után is erősebb, mint a fiatal The 100"

    by Junkie
  • igit
    #4562
    Az utolsó részhez, a My Brother's Keeper (testvérem őrzője) -hez van egy kis kiegészítés:

    Akkor az Úr megkérdezte Kaintól: Hol van Ábel, a testvéred? Kain ezt felelte: Nem tudom! Hát őrzője vagyok én a testvéremnek?

    10 De az Úr így szólt: Mit tettél? Testvéred kiontott vére hozzám kiált a földből!
  • TheFlash4Ever
    #4561
    Csajt durrogtatnám.
  • Count Adyn
    #4560
    boldog család:D
  • TheFlash4Ever
    #4559
    Miért is?

    Am meg jó lenne ha Lucifer visszatérne.
  • igit
    #4558
    Mondjuk azért egy könyvtár szétrobbantásáért nagy pofon járna a készítőknek, na az felháborító volt.
  • igit
    #4557
    Sajnos hiába spoilereztek, mert én már mindent leírtam, amit kellett. :)

    Rowena célja nem Crowley kitúrása, mert ő tud valamit, gonoszként. Talán érzi, hogy Samék vissza fogják hozni Lucifert, (ehhez is kellhet Castiel angyali ereje) így akkor nekik, gonoszoknak mind végük, vagyis önmagukat védi, pláne a fiát. Crowley meg ugye a Winchesterek pártján van, mert tudja, hogy amíg ők úgy látják jónak, addig ő is a Pokol királya marad, vagyis nekik is szükségük van Crowleyra, hogy a helyén maradjon. Kölcsönös függés van ugye, de most a cél Crowley feje.
    Éppen ezért, Crowley bármilyen eltávolítása senkinek se jönne jól, aki ezt tudja maga is, tehát ő a Winchestereket is arra használja, hogy inkább megvédjék őt. Ezért nem akarja, hogy az anyja szembeszálljon velük, mert akkor azzal neki tesz be.

    Megint lépésekkel közelebb jutottunk a The Endhez:

    - Castiel visszakapja az angyali erejét, aminek segítségével Lucifer kijöhet a ketrecből és alkut köthet Sammel. A pecsétet csak ő tudja levenni, hiába van az átok, amit most próbálnak kideríteni. Az átkot is csak Isten szintű gonosz tudja levenni, ahogy Metraton is kifejtette.
    Metraton megszerezte a Démon táblát, tehát neki meg az angyalokkal van elszámolnivalója, lehet, ezért is fognak eltűnni, mert a tábla kell neki ehhez, az egy fegyver.
    - Castiel szintén nem helyesli, amire Sam készül, mert túl nagy áldozatnak tartja.

    Azt hiszem, ezt spoilerezés nélkül is leírhatom már, mert az epizódismertetőkben is mind benne van.

    Ezzel is két céljuk lehet, meg kell mutatni, hogy jutunk el igen/nem esetén is ugyanarra a pontra, a két testvér egymás elleni küzdelméhez, a The End-hez.
    Vagyis szerintem, ez az egész nyűglődés csak arra jó, hogy megmutassák, milyenek lehetnek a következmények, 1-1 választásnak, akárhogy intézik, Dean nem fogja megölni a testvérét.

  • precision
    #4556
    Samnek jár egy arcpálma... de azért reméljük a sorozatnak majd jót tesz a dolog valamilyen szinten...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rowena szerintem kitúrja a helyéről Crowley -t a könyv segítségével (remélem azért nem öli meg...) és ő lesz az új Queen of Hell... vagy nemtom...
  • Shep
    #4555
    Hát ez egy egész jó rész volt, kár, hogy kiszámítható volt Sam lépése de hát nagyon újat ennyi idő után már nem tudnak húzni.
  • ForzaInter
    #4554
    ne szopass már, tényleg?:D

    sopranos-t imádnád az tuti:D
  • zaki
    #4553
    meg mindig nem lattam egyiket sem
  • TheFlash4Ever
    #4552
    +1
  • ForzaInter
    #4551
    "Just When I Thought I Was Out, They Pull Me Back In"

    ez a godfather/sopranos utalás mekkora volt már a mostani epizódban:D
  • grebber
    #4550
    " Biliardos resznel meg ugy tudtam" LOL aki nézte kb senki nem gondolt másra. Elég egyértelmű volt nem is értem minek írtad ezt így le.
  • zaki
    #4549
    Fasza volt a legutobbi resz is. Nekem azok az epizodok jobban bejonnek, amik a foszallal foglalkoznak, mint azok, amikben vadaszni mennek, ugy hogy azt mar 48X lattuk, es az utolso 2 percben szo van a pecsetrol jelen esetben. Biliardos resznel meg ugy tudtam, hogy Dean csak eljatszotta a balekot, hogy aztan kifoszthassa azokat a balf@szokat :D
    Utoljára szerkesztette: zaki, 2015.04.06. 02:19:28
  • BoneDragon
    #4548
    Messze van még a vége úgy érzem. :D
  • igit
    #4547
    Na, akkor lehet küldeni a húsvéti csokinyuszikat nekem, mert megint igazam lett.
    Metraton megint kamuzott, mert csak Lucifer tudja leszedni a pecsétet, na meg Dean háta mögött ügyködik Sam és Castiel.
    Tehát bárhogy is alakul, Dean semmit sem fog tudni a pecsétről, ha leszedik.
    Mindig egy kis lépéssel kerül közelebb a sorozat a véghez, de ha érted utólag, akkor sokkal jobb visszanézni.

    Rowenának meg igaza van, mert ha visszajön Lucifer, senki se tudja megmenteni Crowleyt, tehát azért szép volt a próbálkozása.