4828
1421062838.jpg
  • Shiwo
    #4627
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Adam-nek (+ benne Michaelnek) nem kellett volna ott lennie úgy mégis a ketrecben ?
  • realcamp
    #4626
    Tényleg jó volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk én azt vártam,hogy Luci kijön a ketrecből és segít Istennek és a fiúknak a darkness ellen,az kicsit meglepett,hogy Sammel szórakozik csak és tőle jöttek a látomások..plusz mostmár nagyon jó volna,ha Istent is láthatnánk valahogy.
  • Kasthor
    #4625
    Te jo ég milyen jo rész volt.Vegre megint van miért izgulni
  • petee
    #4624
    Ja, meglepően jók a részek, vannak benne újdonságok is (pl. Zanna-k), pár jól sikerült vicces jelenet is. Megfigyeltem, mikor egymással hadakoznak a tesók azok full unalmas évadok, így mikor együtt vannak , nagyon jól működnek együtt a karakterek ,amúgy a színészek is.
  • Konyigery
    #4623
    Meglepően jó eddig az évad! :D
  • stargatelost
    #4622


    De fasza rész volt :D Nem is értem, miért nem előbb lőtték el ezt. Mint egy helyszínes rész is megállta a helyét.
    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2015.10.30. 22:12:16
  • vg
    #4621
    Tudom már régebbi videó, de visszatér a Lucifert alakító színész???
  • Shiwo
    #4620
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és Crowley újra badass
  • Count Adyn
    #4619
    utolsó jelenet epic volt:D
  • BoneDragon
    #4618
    Jó kis rész volt, tetszett! Pörögtek az események rendesen. :)
    Úgy néz ki igitnek lesz igaza, azzal kapcsolatban amit leírt spoilerekben. Eléggé arra felé tolódik a sorozat.
  • Shep
    #4617
    Egész jó volt, meglátjuk mit hoznak ki belőle.
  • BoneDragon
    #4616
    Hát... semmi extra nem volt, csak sok utalás a jövőre nézve. Majd kiderül mit hoznak ki belőle.
  • igit
    #4615
  • igit
    #4614
    Trailer
  • igit
    #4613

    Vissza az 5. évadhoz. Most jobb lesz az évad, többet találgatnak, mert ez már a vêgjátékhoz közelít. Csak még azt nem tudják, hogy jut el az epizódhoz.
    Aki még nem látta az előzetest, az ne olvassa a spoilert, ezt tárgyalnám ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A táj a darkness miatt ugyanolyan, mint az 5. évadban. A helycserét is mutatják: Crowley pap, jó lesz, Castiel meg gonosz, a testvérek meg egymással cserélnek.
    Lesz hannah Cole ugye most
    Lesz még a vírus
    Gabriel él, ő is jön, pedig Luci kinyírta régen.
    Nem tudni, hogy mi van Luciferrel (elvileg a ketrecben csücsül, meg Adammel)

    Amara lesz az új csaj, a végzet asszonya.
  • morcosqtya
    #4612
    Nem merek visszaolvasni mert még csak a 8. évadot tegnap este kezdtem el.
    Most a Leviatán évadon túl vagyok, ez a 8. ilyen démonosnak ígérkezik, remélem lesz valami újdonság mert kissé unom már a feketeszeműeket meg Crowleyt.

    Viszont megtaláltam a basszusgitár tabulatúrát a Kansas -számhoz, ezt meg fogom tanulni.

  • Darthmushroom
    #4611
    nem semmi munka lehetett ennyi szereplőt beszervezni.. annyira nem tetszett de elismerés a munka után, mert ez nem lehetett egyszerű
  • rooney8
    #4610
    ez óriási, még anno ennek hatására kezdtem el nézni a supnatot:D
  • Count Adyn
    #4609
    Utolsó 2 percbe ottvoltak ők is azért:D Hülyeségre tuti kaphatók egyébként is:D egyik kedvencem
  • Micsu
    #4608
    ez a rendes szereplőkkel ütött volna így, nem ezekkel a pojácákkal :P
  • stargatelost
    #4607
    Aztakurva :D Ennél jobb Supnat videót az életbe nem fogtok látni :D



    Tömény zsenialitás, full fanservice azokkal a cameokkal. Rádaásul Dean kedvence, a Shaket it Off :D
    Utoljára szerkesztette: stargatelost, 2015.08.06. 18:41:15
  • Count Adyn
    #4606
    Az:D Én ebből ismertem meg anno:D
  • Monoton
    #4605
    Nem is tudtam, hogy a való életben is ilyen geek :D
  • precision
    #4604
    szóval tipikus töltelék évad, hogy utána lehessen még csinálni legalább 4 -et... ok :)
  • igit
    #4603
    Szépen bezárt a supernaturalos magyar oldal is.
    Akkor spoilerezek kicsit helyettük:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ha Crowley él (nem biztos!), egy új Crowleyt fogunk kapni, olyat, ahogy ezelőtt még sosem láthattuk. (kedves lesz!? :))
    Jön kibővítve Castiel és Dean kapcsolata is, ahogy megmondtam korábban, Castiel együtt fog harcolni a nagy gonosz ellen a testvérekkel.
    Visszatérnek az eredeti formátumhoz, miszerint a két testvér együtt nyomoz ügyekben.
    Lesz egy tükör - epizód, amikor a két testvér ugyanazon épületben ugyanazon az ügyön dolgozik. (Párhuzamos univerzum?), egy ideig fognak így haladni, de nem nagyon.
    Emily Swallow (A Mentalistából) fog ismét szerepelni, ő volt Amara itt a sorozatban, persze végzet nőjét alakít ő is. (nem unják, mindig be kell vezetni valami baljós és sötét libát, aki csak a sz@rt keveri feleslegesen) Ő új a Földön, ősi nyelven beszél, de az egész évad során fog szerepelni. (jaj)
    Lesz sok visszatekintés is (valamivel ki kell tölteni a részeket is)
    A 4. rész címe Baby in the Impala. Csak ezzel fognak foglalkozni az egész epizódban. (A The End-ben ugye össze volt törve)
    A darkness miatti várakozás, hogy milyen lesz a Földi pokol, a premier első 20 másodpercében már ki fog derülni.
    A testvérek az új gonosz ellen is együtt fogják felvenni a harcot, ezért egyesülnek.
    Lesz helycserés jelenet is (Dean játszik Sam-et és Sam játszik Dean-t.

    Aztán a gonosz új, végzet asszonya csaj karakterét már unjuk, legközelebb előjöhetnének már valami gonosz, meleg, piszkosul jóképű, nem persze melegnek kinéző pasival, aki éppen Dean-re hajt. :)


  • igit
    #4602
    Isten egyébként baromira magányos egy alak lehet. Amúgy. Neki sem ártana egy egyenrangú feleség, biztos másképp alakult volna a teremtése. :)
    Utoljára szerkesztette: igit, 2015.06.16. 22:06:36
  • igit
    #4601
    Nem tudom, én Castielt + Deant várnám már nagyon, egyébként dögunalom a sorozat. A sorozat elején még voltak érdekes sztorik, de kb. a 6. évadtól semmi. Sam pedig nyámnyila emberkének tűnik, az arcberendezése nem igazán jön be. Dean pedig túl b...is. :) Ha meg már olyan, akkor legyen az is. Nekem a kedvencem Lucifer mellett Crowley, talán ő a legnormálisabb karakter, mert felvállalja, hogy olyan, amilyen, talán a lelkizésből kevesebb is elég lett volna tőle.
    Engem az zavar, hogy most már kiköthetnének valahol már, keríthetnének a sorozatnak valami vége - félét, aztán egy csattanóval lezárni az egészet, hogy vajon mi lesz velük, senki se tudhassa. :)

    Darknesst csak Isten tudta kezelni (nem legyőzni), mert egy pecséttel zárta le, és azt tette Lucifer kezére. (hát ezt se értem, hú de baromi nagy ötlet volt istentől, leghűségesebb emberemet megbéklyózni, oszt tojjunk bele, milyen hatással lesz rá, úgyis kibírja a hülye)

    a poén az, hogy isten és a gonosz is csak az embereken tölti ki a perverzióit mert különben minek léteznénk, ha a végén így is úgy is sz...unk XD

    ezért mondom, annyira nem rajongok a fő karakterekért, de most már elég a testvéri szeretetből, meg az egy család vagyunk dumából, mert körberöhögöm ezeket

    kapjon végre mindenki magának már valamiféle "boldog" életet, elég a nyűglődésből

    istent se lehet érteni, hogy

    1. miért rakta a jelet Luciferre, olyan elven, hogy majd az kibírja!? ha egyszer ő is alig gyűrte le, és Lucifer végtére is az ő teremtménye ugyanúgy, vagyis nem egyenrangú vele
    2. ha neki kellett a gonosz, akkor mit nyűglődnek külön, fogjanak össze, lényegében ez is van, oszt tüntesse el az embereket, mert azok úgyis minek, mi csak teremtmények vagyunk
    egyébként én azt vallom, hogy sose volt szabad akaratunk, mert mi csak isten teremtményei vagyunk, ennélfogva akárhogy döntünk, istennek kell hálásnak lennünk, mivel ő adta nekünk a szabad akaratot a létezésünkkel, s ha ő nincs, nekünk minek szabad akarat

    eh, nem értek én ehhez sem, csak azt vágom, hogy isten megkérdezhetett volna minket, még a teremtésünk előtt, hogy akarjuk-e, hogy megteremtsen minket, és akkor biztos nem mondtunk volna igent XD



  • precision
    #4600
    CW sorozat :) a célközönség a nők :D a két főszereplő srác pedig nem közömbös a lányok körében :) amíg hozza a nézettséget csatornán belül addig meg is fogják hosszabbítani a szerződést mindig...
    talán nekem is hiányozna a sorozat, már évek óta nézem, de nem sírnék ha kapna egy normális lezárást végre
  • zaki
    #4599
    Kb ujra es ujra ugyanazokat a dolgokat latjuk, csak mas kontosben. De megis kitart a sorozat nezettsege valamiert nem sok sorozat elte meg a 10. evadot:D
  • Count Adyn
    #4598
    Kicsit zavaró igen, dehát nem nagyon tudnék énse jobbat kitalálni 10 évadpn át, a karakterek meg elviszik a showt:)
  • G_ArchAngel #4596
    Sam a soros :)
  • precision
    #4595
    valamelyik Winchester gyerekbe fog belemászni nyilván... csak hogy legyen testvér dráma megint :)
  • Synchronous
    #4594
    Nagy volt ez az uccsó jelenet... szerintem erre spóroltak egész évadon át. :D Azért volt olyan semmi ez az évad. :D

    Sztem ez a sötét energia, a Darkness majd testet ölt, azaz megszáll valakit, és majd újra megy a haddelhadd. Gondolom nem egy füstköddel fognak viaskodni egy évadon keresztül. Tuti materializálódni fog valamilyen formában.
  • hiper KOCKA
    #4593
    Nyilván blöffölt, hogy tudta volna már megölni? Még Dean-t sem tudta megölni míg rajta volt a pecsét amit Isten készített. Logikus hogy a készítőjét még kevésbé tudná. Dean a saját kaszájával intézte el a barmot, ennyit erről... Isten meg mindenható, nem lehet kiírni a történetből, még akkor sem ha háttérszereplő... túl fajsúlyos alkotórész.
  • Micsu
    #4592
    így van, az angyalok nagyrészt katonák
  • Shiwo
    #4591
    "Úgy tűnik Crowley sokkal többet tud a Bibliai dolgokról mint Castiel holott ennek fordítva kéne lennie (birs nem alma) stb. "

    ezzel mondjuk vitába szállnék..

    úgy emlékszem, mintha arról lett volna szó, mikor először felbukkantak az angyalok, hogy ők alapvetően Isten katonái.. és bár halhatatlanok, minden egyes bibliai eseménynél nem volt ott minden egyes angyal, hogy tudjon róla.. és nem is foglalkoztak vele, hisz nem ez volt számukra elrendelve...

    míg Crowley-ra jellemzőbb a kutakodás, a titkok megfejtése, eleve egy okkultistáról mintázott karakter, manipulátor típus, aki számára a hatalomhoz vezető út a tudás..

    angyalok közül tán egyedül Metraton az, aki még Crowley-nél is többet tud



  • igit
    #4590
    Mondjuk azért vannak értelmetlen dolgok:

    Úgy tűnik Crowley sokkal többet tud a Bibliai dolgokról mint Castiel holott ennek fordítva kéne lennie (birs nem alma) stb.
    Aztán ha tudják h a Jel egy kulcs miután lejött Deanról nem érhette volna őket váratlanul a darkness sem (egyből menekülniük kellett volna nem még várni)
    A darknesst a bibliában is nevezik, ott Chaosnak hívják. Tehát amit a halál említ az sem egészen úgy ismerik.
    Lucifer birtokolta a jelet, aki odaadta Káinnak, aki Deannel viszont csak megosztotta. (Neki volt lelke nem volt alku)
    Rudy megölése is érdekes, az, ahogy Sam reagált a dologra.
    Rowena varázslata elvileg halãllal kell véget érjen azé akin alkalmazza.
    Metratonnál van még mindig a démon tãbla
  • igit
    #4589
    Csak elnyűglődnek valamivel még egy kicsit. :) én értem a sorozat mondanivalóját h ha beledögölnek se ölik meg egymást a kèt testvér, meg inkãbb feláldozzák magukat a másikért de ez már nem humoros. Remélem h a következő êvadnál nem húzzák tovább

    Kapja meg mindkettő végre a befejezését akár boldogat akár tragikusat

    Visszanéztem és croatoan volt a vírus neve így írták a falra. De olyan volt a háttér mint a darkness amit most mutattak.

    Igen viccelődnek a horvátokkal is emiatt. :)
  • stargatelost
    #4588
    Hihetetlen, hogy te mennyire kitartasz ezen teória mellett :D Nem lesz itt semmi ilyesmi, mármint hogy így nem nyúlnak a korábbi évadokhoz, főleg nem ami az első ötben történt. Ez a Darkness dolog is annyira a semmiből előhúzott dolog volt, hogy most hú, kell valami a következő évadra is. Ettől függetlenül valamennyire várom, és nyilván továbbra is néző maradok :)
  • jazzy
    #4587
    Croatian? Ez egy horvát vírus?