8
  • KDOG
    #8
    én pl megveszem, most is használok ilyet.
    Ugyanis grafikai munkánál a szutyok 2ezres optikai kb semmire se jo. 10 töl indulnak a valamire való egerek.
    nem mindegy hogy oldalba kell rugni, vagy enyhén megtolni az egeret kb 1pixelhez.
    persze akinek csak egy sajátgép ikon eltalálására kell az optikai egér....
  • lokissrác
    #7
    Logitech forever :DDD
  • Sliders
    #6
    Azért ez valahol maxigáz. A képek alulexponáltak, és a utolsón pfff, esetleg az Mcdonald'snak és a pizzásoknak csináltok reklámot? Ez igy tök igénytelen. Na meg máskot röbb képet.
  • onimusha
    #5
    haveromnak az 40 ezres Sphere webcam-je van aminek van a szép tartója is meg motor mozgatja elvileg követi a fejedet de rohadtul nem, meg kb. a képe ugyanolyna mint az én 5ropisomnak szal......
  • onimusha
    #4
    attól függ, hogy boltba vagy más helyről veszed, én nem mindent veszek boltba azok mindig sokat akarnak rajtam keresni
  • blackeagle
    #3
    Nem nehéz 10ezres egérrel jó bevételt elérni. Nekem tökéletesen megy a legolcsóbb optikai is.
  • aDannyBoy
    #2
    MX610 szerintem a top most...

    G5nek nagyon jó tapintása volt, meg érdekes a festés, mondjuk nem illene bele az én desktopomba, ellenben a fent említettel :)
  • Apokrif
    #1
    Az a lézeres Logitech G5 egér nem olyan rossz, de sztem az én MX1000-semet nem múlja felül