285
Moderátori túlkapások, indokolatlan topikbezárás.. szólásszabadság korlátozása...stb
  • Borg
    #124
    Szerinted.
    Szal ha 50-ember szpemmel, és te hozzáteszel egy szmájlit, akkor te nem tettél hozzá a szpemmeléshez, igaz?
  • rezsofiz
    #123
    Megintcsak: #15 :(
  • Punker
    #122
    jó ez, game-ban egész este szívtam a légierő feszt kiszedett, itt meg röhögök :)
  • rezsofiz
    #121
    Miért emlékszem én és Kit--Kat erre teljesen máshogy?
    Beszálltam a topikba, nem tettem fel ismétlő kérdéseket, nem offtopicoltam, nem spammeltem. A büntetőpontot akkor kaptam amikor egy szmájli tartalmú hsz-t írtam be a topikba az egyik fórumozó hszének reagálására. A smileyet nem spam céljából raktam be, hanem mert kifejezni akartam vele "emóciómat" (már pontosan nem is emlékszem mit). Ha ez spamnek minősül akkor nem szóltam, csakhogy ez nem spam :\
  • Borg
    #120
    (A hülyenevű témaindító meg röhög a markába, hogy milyen jó flémtopikot indított megint. Aztán majd megmagyarázza legközelebb megint, hogy mindig ártatlan mindenben :D )
  • Efreet
    #119
    tudomásunk szerint minden megmaradó büntetés igazságos. HA és AMIKOR valaki véleménye szerint igazságtalanul kap büntetést, akkor az beszélhet a moderátorral akitől kapta, vagy írhat a [email protected] -ra. ott megbeszéljük a dolgot, és ha annak bizonyul, St vagy valaki leveszi a büntipontot. ha nem így alakul, akkor az a büntetőpont igazságos, és további fellebbezésnek helye nincs.

    capiche?
  • Sland
    #118
    1. Football Manager 2005
    2. Humoros és aranyos képek
    3. Partyarcok
    4. Mitől szexi egy nő ?
    5. Silent Hunter III
    6. KONAMI Soccer kiegészítők
    7. Real Madrid Fan Club
    8. SG diktatúra
    9. A Pc-s játékoknak leáldozott
    10. Milyen zenét hallgatsz?
  • Punker
    #117
    amire te gondolsz az kivitelezhetetlen (szerintem), miért? mert 90%-ban az eset és a user külön helyzet, nem lehet mindenre 1 szabályt használni.
  • Borg
    #116
    A GTA:SA topikban a megjelenés előtti pár napban több mint 1000 hsz / nap érkezett, amitől teljesen szpem topikká ment át. Senki nem tudott konkrétat, csak találgatások, és hülye kérdezgetések mentek. Pistike jött kérdezett elment, vagy maradt és szpemmelt a semmiről, és ez ment napokon át, minden érdemi infót elsüllyesztve.
    Épp ezért a házigazdával együtt meghoztuk a döntést, hogy a felesleges (kérdést ismétlő, offtopic, spam) hozzászólásokért 2 pont jár egyből.
    Te meg bejöttél, és kontráztál a másikak szpemmelésére, tehát te magad is vétkessé váltál.
    Így a többiekkel együtt te is kaptál 2 pontot.

    Ami persze marhára igazságtalan, hiszen te csak szpemmelni mentél a topikba (lévén más témád nem is lehetett akkor és ott, amia GTA:SA-hoz kapcsolódott volna).

    Pont.
  • rezsofiz
    #115
    Még mindig nem fogjátok fel hogy csak annyit kértem hogy igazságosan büntessétek a fórumozókat. Igaz hogy elég ritka amikor igazságtalanul vannak büntetve, de ez a kérés egybe kell hogy essen a ti nézeteitekkel is. Ha nem akkor gond van.
  • Efreet
    #114
    neked is csak az nem tetszik, hogy szerinted egyszer igazságtalanul büntettek meg. régesrég elmúlt a dolog, de itt lamentálsz rajta ahelyett, hogy elfelejtetted volna az egész ügyet, és békében fórumoznál tovább a többiekkel.
  • VinylToy #113
    ezt már a kosárlabda edzőm is mondta hogy nekem csak a végletek vannak, ez van.
  • rezsofiz
    #112
    Te csak végletekben tudsz gondolkodni? :)
  • rezsofiz
    #111
    "Ha leirom miért kaptad, akkor elköszönsz ettől a fórumtól?"

    Nem. Most mondhatod.
  • VinylToy #110
    most akkor járt volna büntipont, de nem kaptál akkor, huuu ennek topikot kell nyitni a moderátorok nem végzik jól a munkájukat, nem büntetnek meg mindenkit egyformán, csak igazságtalanul
  • Efreet
    #109
    nem mindegy? ez a fórum, az meg nem a fórum. itt Borg ilyen, és jól teszi a dolgát.
  • Borg
    #108
    Kérdeztem valamit, ne mellébeszélj, meg hátrálj. Válaszolj.
  • rezsofiz
    #107
    Teljesen mindegy, mert ha leírod akkor tudnod kell hogy igazságtalan volt, ugyanis nem csináltam semmit.
  • rezsofiz
    #106
    Ebben abszolút igazad van, benne voltam én is ugyanúgy a flémben(hiába voltam tényszerű), ugyanúgy kijárt volna a büntipont. [nem ironikusan]
  • VinylToy #105
    még mindig nem jöttél rá, hogy feleslegesen írogatod ezeket a hozzászólásokat, hát miért nem lehet megérteni?
  • Borg
    #104
    Ha leirom miért kaptad, akkor elköszönsz ettől a fórumtól?
  • NuCLEARScoRp
    #103
    Azért kiváncsi lennék hogy az életben is ilyen vagy e.... szerintem krónikus uralkodási vágyad van mások felett...az önteltséged meg határtalan.... egyébként megkérdezhetem hány éves vagy... csak szimpla kiváncsiságból??
  • Efreet
    #102
    ismételjük el előlről a topicot, vagy visszaolvasod magadtól? el lett mondva többször.
  • rezsofiz
    #101
    Én: "és amint írtam nem voltam hibás"
    Borg: "Ez csak a te önvédelmi téveszméd, hogy igazságtalan volt.
    Sokan próbálják ehhez hasonló mellédumákkal tisztára mosni a saját lelkiismeretüket."

    Következésképpen emlékeznie kell rá hogy mi volt, különben csak a levegőbe beszélt.
  • Borg
    #100
    Mucika, nekem semmit nem kell bizonygatni :)
    Itt te vagy az, aki ilyen görcsösen tisztára akarja mosni a kezeit...

    Én amikor adom a büntit, akkor mindig tisztában vagyok vele miért kapja az illető. Onnantól kezdve nem kell, hogy érdekeljen tovább. (de egybként emlékszem...)
  • Punker
    #99
    na ez viszont szánalmas, szerinted emlékszünk minden eggyes büntipontra?
  • rezsofiz
    #98
    Én emlékszem rá, Borgnak eldurrant az agya, és elkezdett össze-vissza büntipontokat osztani. Ezt nevezitek ti igazságnak?
  • Efreet
    #97
    te is emlékszel az elmúlt 12645 hozzászólásodra?
  • Punker
    #96
    flém-hez 2 ember kell mindig, tény hogy te még a nyugodtabb kategória vagy, ettől függetlenül simán mehetne a bünti csak akkor az igazságosság jegyében a többieknek 15 bünti kéne de 5 a max.
  • Efreet
    #95
    mi az, hogy igazságtalan? szerinted az, a moderátor szerint abban a pillanatban nem volt az. továbbiak tekintetében újrafuthatnánk az elmúlt 90+ hozzászólást, és megint leírhatjuk ugyanazt, de feleslegesen. ha elgondolkozol rajta akkor jobb lesz, ha nem, akkor így jártunk.
  • rezsofiz
    #94
    Fogadjunk már nem is emlékszel rá konkrétan hogy mi volt! Na mondjad hogy miért osztottad ki nekem a 2 büntipontot, ha nem fogsz rá emlékezni akkor most totálisan beégtél. Ha pedig emlékszel rá akkor rájössz hogy igazságtalan volt! Úgyhogy ebből nem jössz ki.
  • Punker
    #93
    ez van, aszem megsütötték mert MSN-ről is eltünt :)
  • rezsofiz
    #92
    Ha a dav1ddal való ügyekre gondolsz, sosem én kezdtem, és próbáltam nyugodt körülmények közt megbeszélni vele a dolgokat, dehát elfogultságából adódóan ez nem sikerült természetesen. Nem személyeskedtem, hanem próbáltam az érveimet ütköztetni az ő személyeskedésével, amit feladtam, tekintve hogy értelmetlenné vált.
  • Gorvik #91
    Tök jó látni, ahogy egymást burkoltan anyázzátok. -.-
  • Punker
    #90
    nem jöttünk, én spec játszottam a többiek meg spam-eltek a pihi helyünkön :)
  • VinylToy #89
    Most kezdhetem elölről :(
  • rezsofiz
    #88
    De ez nem kresz, itt sokkal könnyebben lehetne változtatni a dolgokon. Csak annyi kéne hogy (igaz ritkán fordul elő), de ne legyenek igazságtalanul megbüntetve a fórumozók. Nem tudom ebben mi olyan nagy kérés. Elvileg a moderátorok, az igazság, s az elfogultság megtestesítői ugyanezt az elvet vallják. Akkor miért jönnek ellenem?
  • Efreet
    #87
    "GET ON WITH IT!" ((c) Monty Python)

    felejtsd már el - kaptál pontot, elmúlt, ennyi. a múlton rágódni mit ér? mostantól viselkedj úgy, hogy ne legyen esély sem arra, hogy igazságtalanul büntit kapj.
  • Punker
    #86
    Csirkét ne számold, ő csak azért van itt hogy engem bosszantson :)
  • Borg
    #85
    Ez csak a te önvédelmi téveszméd, hogy igazságtalan volt.
    Sokan próbálják ehhez hasonló mellédumákkal tisztára mosni a saját lelkiismeretüket.
    Mert ugye ha kontrásra talál a mondókád, az sikerélmény...