285
Moderátori túlkapások, indokolatlan topikbezárás.. szólásszabadság korlátozása...stb
  • Borg
    #164
    Ú, baz :D

    És ha csak egy szmájlit teszek be, az emócióm kifejezése képpen? :P
  • VinylToy #163
    ez spamnek számít ám :DDD
  • Borg
    #162
    Régebben.
  • Borg
    #161
    Olvasd el a #152-es hozzászólást, és értelmezd kérlek.
  • Punker
    #160
    amúgy ez mikor volt 2-3 hónapja?
  • ShaiHulud
    #159
    nem vedem oket imo:)
  • rezsofiz
    #158
    Szokás szerint.
  • Efreet
    #157
    rajzoljunk folyamatábrát :)
  • rezsofiz
    #156
    Ja értem hogy erre gondolsz: "és további fellebbezésnek helye nincs."

    Na ez jó kis egérút nektek (Y) Egérút a magyarázat elől. Jólvan :)
  • Punker
    #155
    tévedsz :)
  • VinylToy #154
    most miért véded a moderátorokat, elveszed a kenyerem :D
  • Efreet
    #153
    azért nem vették le, mert NEM IGAZSÁGTALANUL KAPTAD. csak szerinted.

    legalább ötödször van ez ide leírva, csak nálad megakadt a tű.
  • Borg
    #152
    "olvasd el a #119 es hszt es ertelmezd kerlek."
  • ShaiHulud
    #151
    utalom ha ertetlen valaki foleg ha ilyen kis piti szar ugyon ragodik ennyit az illeto.
  • VinylToy #150
    új versenyző, ez nem igazság :DDD
  • rezsofiz
    #149
    Ne fárasszál már megint. Irtam én és Kitkat is stnek és a [email protected], mégsem vették le a büntipontjainkat, pedig igazságtalanul kaptam.. bameg ezt hányszor mondjam el még? Most jön borg hogy "Az ember hiába magyaráz el nekik bármit, ők ugyanúgy hajtogatják a hülyeséget tovább, mint az elején.."
  • ShaiHulud
    #148
    olvasd el a #119 es hszt es ertelmezd kerlek.
  • Borg
    #147
    A leszaromtabletta mondjuk tényleg járhatna, veszélyességi pótlék címén :P
  • VinylToy #146
    Meg van a megoldás!

    Írassunk fel gyógyszert a moderátoroknak, kötelező jelleggel bevenni büntipont osztáskor, moderáláskor, a neve legyen Kavinton :DDD
  • Borg
    #145
    [nyugodt]
    Válaszoltam már.
  • Efreet
    #144
    mondd már meg neki, hogy a 119-et olvassa már el úgy, hogy megpróbálja felfogni azt, amit írtam...
  • rezsofiz
    #143
    Az én csőrömet meg az bassza hogy nem bírsz a kérdésemre válaszolni.
  • rezsofiz
    #142
    Na erről beszélek.
  • Borg
    #141
    Ha bezárom a topikot, az igazságtalanság?:DDD


    (Btw azért bassza a csőrömet, mikor ilyen emberek vannak. Az ember hiába magyaráz el nekik bármit, ők ugyanúgy hajtogatják a hülyeséget tovább, mint az elején... akkr minek ez a topik?)
  • rezsofiz
    #140
    Néha ilyenkor érzésem van hogy te direkt azért irkálsz ilyen hszeket hogy felhúzz, és oszthasd nekem a büntipontjaidat, de nyugi, türelmes ember vagyok-még a hülyékkel szemben is.
  • VinylToy #139
    elfelejtették
  • rezsofiz
    #138
    Ti értetlenkedtek :)
    Tekintve hogy még mindig nem kaptam meg a választ arra hogy miért nem lett levéve a 2 büntipontom anno. És erre válaszoljon valaki.
  • Punker
    #137
    túl jók vagyunk így 200 hsz se lesz itt :)
  • rezsofiz
    #136
    Nem, az érvcsinálás befutott, mert egy smiley tartalmú hsz-t te spamnek minősítesz, az én szótáramban(és az sg-ében is)pl egy - szmájli "egyetértek" jelentéssel bír.
  • Borg
    #135
    St ilyenkor már egy bant bevarrt volna "értetlenkedés" címén :DD
  • Borg
    #134

    "a továbbiakban akkor fogok válaszolni, ha valami olyasmit írsz, amire még nincs leírva itt a válasz."
    Erre kéne rávenni magamat is :D
  • rezsofiz
    #133
    Most marhára nem erről van szó. Nem az érdekel engem hogy van e belső kommunikáció, hanem hogy miért nem vették le az igazságtalanul kapott 2 büntipontomat.
  • VinylToy #132
    várjunk vele holnapig, jönnek az igazságtalanul vádoltak, meg még pár "igazságosztó" és a végén Mátyás az igazságos dönt hogy bezárják-e a topikot :D
  • Borg
    #131
    Ahm. Szal az én megközelítésem rossz, mivel te már nem tudsz mivel reagálni :D Az érvcsinálás befuccsolt, mert a kutya nem adna már neked igazat, szal akkor hagyjuk is a vitát... :P
  • Punker
    #130
    ne csináld bazzeee így sose érlek utól
  • rezsofiz
    #129
    Emlékezetem szerint előtte már irogattam oda néhány hszt, ami nem spam és nem off volt, utána jött a smiley, és a bünti is.
  • Efreet
    #128
    és akkor repeat topic, amíg nem vagy hajlandó megérteni és elhinni, hogy igenis van belső kommunikáció a moderátorok közt, és történt már, hogy igazságtalan büntetőpontot St vagy valaki más levett, addig sirdogálhatsz, de feleslegesen és értelmetlenül.

    a továbbiakban akkor fogok válaszolni, ha valami olyasmit írsz, amire még nincs leírva itt a válasz.
  • Punker
    #127
    nézzd más szemszögből 15 spammer kapott büntit, tartalmasan te se szóltál hozzá akkor te miért ne kapnál?
  • Borg
    #126
    Szvsz ahhoz, hogy ez a topik felmenjen az első helyre, kéne adnom 2 pontot a topiknyitónak, ami persze 100%-osan "igazságtalan" lenne. :P
  • rezsofiz
    #125
    Rossz a megközelítés. A kérdés az hogy miért tettem be a smileyt. Mert szpemmelni akartam vagy mert "emócionálni" az adott hszre. Igaz most ezt magyarázhatom hogy nem spam céljából tettem be, mert te már csak azért sem hinnéd el hogy neked legyen igazad, én meg nem fogok magam ellen beszélni, és bizonyítani sem tudom hogy nem szpemmelni akartam (mivel nem lehet). Következésképp asszem vita vége.