285
Moderátori túlkapások, indokolatlan topikbezárás.. szólásszabadság korlátozása...stb
  • Punker
    #84
    "Alapban nyugodt ember vagyok, nem keresem a bajt," ez jó ez tetszik F1 topic-ban majd néha beidézem mikor flémelsz, ok?
  • rezsofiz
    #83
    Te meg azt értsd meg hogy vérpistikét felőlem bannold nyugodtan, de aki nem szegett meg semmilyen szabályt az ne legyen önkényesen büntetve.
    Tehát hadd mondjam el mégegyszer: az igazságtalanul kiosztott büntetéspontok ellen vagyok.
  • VinylToy #82
    Statisztikát tanultam:

    A topikba írtak 10-en
    Moderátor: 3 fő
    Büntipontot (jogtalanul kapott): 3 fő
    Moderátorokat védő: 1 fő (éne)
    Egyéb: 3 fő

    számításokat bízzátok rám, holnapra meglesz, hogy hányan lázadnak, akarnak változtani, és/vagy próbálnak meg normálisan fórumozni
  • rezsofiz
    #81
    Én azért nem változtatok semmin magamon, mert nem voltam bűnös. Egyszer kaptam 2 büntipontot, akkor is tőled(és amint írtam nem volt hibás), máskor semmi gondom nem volt a moderátorokkal sem a fórumozókkal. Alapban nyugodt ember vagyok, nem keresem a bajt, de nem szeretem az igazságtalanságot.
  • Efreet
    #80
    ha nekem nem tetszik a kresz, akkor a kreszt kell megváltoztatni, még ha a többi 3millió autósnak megfelel a működési elv? én bal oldalon akarok hajtani, és nekem az kell, hogy a zöld lámpa legyen a piros.

    mondom, építő (de komolyan építő) jellegű javaslatokat lehet tenni, de azt irogatni hogy igazságtalanok vagyunk felesleges... nektek nem lesz jobb, mert csak elmélyül bennetek a keserűség, viszont semmit nem értek el vele.
  • Borg
    #79
    Sajnos ez is változni fog.
    Szeptember az ilyen átmeneti hónap.
    Ha lecsendesednek a sulikezdéssel kapcsolatos dolgok, akkor megint forgalom lesz, minden rétegből...
  • Punker
    #78
    nem érted a lényeget? nem a mi dolgunk hogy vérpistikét megneveljük, mi csak eltakarítjuk hogy a többséget ne zavarja, ha értelmes tanul belőle, ha meg nem.....
  • Borg
    #77
    Te meg azt nem veszed észre, hogy a fórumon 10% alatti kisebbséget képviselsz.
    Mi meg nem.
    Miért kéne tehát nekünk bármin is változtatni?
    És nektek miért nem?
  • rezsofiz
    #76
    Még mindig mellé beszélsz, illetve elkezdtél személyeskedni.
    Látja mindenki? Én tényekkel érvelek, konkrétumokat mondtam végig a topikban, és mit kapok? Személyeskedést. Jegyezzétek meg.
  • Punker
    #75
    a sulinetes szünidei láz vége óta csak a szokásos pár tucat bajkeverő bűvészkedik, őket meg nem nehéz kontrolálni, úgyhogy szerintem inkább 98% :)
  • rezsofiz
    #74
    De tudod mi a gáz, hogy elintézik ennyivel hogy "Lázadó pelyhedző kapja az élet első pofonjait, és az internetre menekül, mert ott azthiszi NEKI mindent szabad, csak másnak semmit... ", és meg sem próbálnak javítani a rendszeren, illetve valami használható ötlettel előállni. Védik magukat ahogy csak tudják. >> Elfogultak.
  • Borg
    #73
    Kicsit gondolkodj néha AZELŐTT, mielőtt írsz, és az sokmindenen segít, hidd el :)
    A gyenge értelmező képesség nem szégyen, ha lassú a gondolkodásod akkor hagyj több időt egy hsz előtt magadnak.
    Ja hogy a gumiban máshoz szoktál, mert ott nem kell gondolkodni... értem.
  • NuCLEARScoRp
    #72
    "Szal T. Vér Istvánkának először talán az élet alapvető dolgaival kéne tisztába jönni, mielőtt másokat próbál azokra oktatni meg ellenük lázítani"

    Aki oktatni próbál az te vagy... lázításról meg szó sincs... lázadnak meguktól is
  • rezsofiz
    #71
    Ez a topik a maradék 10% emberé.
  • Efreet
    #70
    itt az, hogy a lent többször említett 90+ %-nak nincs soha gondja a moderátorokkal az láthatóan érdektelen. sajnos :(
  • rezsofiz
    #69
    Nem egészen értem, konkrétabban beszélj.
  • VinylToy #68
    nincs meg hozzá a SZM! :D
  • Borg
    #67
    Értelem szerűen mi... és véletlenül te voltál az, akivel szemben "igazságtalan" volt? Miért is nem csodálkozok ezen...
  • rezsofiz
    #66
    Persze, azzal nincsen semmi gond hogy elmondod a véleményed, elvégre azért vagyunk itt ; )
  • Punker
    #65
    van más zenész is köztünk már? :)
  • Punker
    #64
    vagy csak ismer minket, ami rólad nem mondható el.
  • Efreet
    #63
    én nem fogom bezárni a topicot, és nyugodtan agyalhattok itt szerintem. de a véleményemet én is el fogom mondani a gondolataitokról.
  • VinylToy #62
    Nem vennének fel, összeférhetetlenség miatt
  • rezsofiz
    #61
    Értelemszerűen most azokról az estekről beszélünk ahol a büntetés nem volt jogos (a büntetett nem sértett meg regisztrációs feltételeket, stb.)

    Ne érts félre, a büntetések nagy része jogos, viszont sok esetben nem feltétlenül az.
  • VinylToy #60
    Ámen!
  • NuCLEARScoRp
    #59
    Jelentkezz moderátornak...olyan szinten véded őket hogy az már fáj... lol
  • Punker
    #58
    na pont ezért nincs, legtöbb bünti a flémelések miatt megy ki.
  • Borg
    #57
    Lázadó pelyhedző kapja az élet első pofonjait, és az internetre menekül, mert ott azthiszi NEKI mindent szabad, csak másnak semmit... Mert te ugye azt baromkodsz amit akarsz, a topiknyitási szabályokat is figyelmen kivül hagyhatod, mert neked olyan kedved van, SŐT JOGOD VAN HOZZÁ (ugye), de a moderátor nem tehet semmit, meg joga sincs semmihez... topik x+1..

    A fórumozás nem jog, hanem lehetőség. Ha akarsz itt fórumozni, akkor elfogadod azt, ahogy itt mennek a dolgok, mert akkor LEHETŐSÉGED van rá, hogy itt fórumozz. JOGOD az nincs semmihez, max ahhoz, hogy VÁLASSZ. Itt akarsz fórumozni az itteni szabályokkal, vagy máshol.

    Szal T. Vér Istvánkának először talán az élet alapvető dolgaival kéne tisztába jönni, mielőtt másokat próbál azokra oktatni meg ellenük lázítani.

    /A törzsközönség 80-90%-ának még csak büntipontja sem volt ezen a fórumon, szal inkább azon kellene gondolkodni, hogy TE miért nem tartozol közéjük. És vajon velük miért nem "cseszett ki a gonosz moderátor a büntetőpontjaival"./
  • rezsofiz
    #56
    Tulajdonképpen ha megoldható lenne valamilyen formában akkor ez jó is lenne. Csak az a gond hogy ha valakinek személyes problémája van a büntetett személlyel akkor elfogultan arra fog szavazni hogy büntessék meg.
  • VinylToy #55
    Gondolkozzunk...gondolkozzunk

    Nyissunk ezután szavazós topikot, ahol a büntipontokról szavaznak az emberek jogos-e?
  • Punker
    #54
    1-2 vitánk volt max, de akkor se anyáztam/tunk emlékeim szerint ;)
  • rezsofiz
    #53
    Hát ha nektek nem kéne mindent elmagyarázni akkor már valamin elkezdhettünk volna agyalni, ennek ellenére nagy valószínűséggel be lesz zárva.
  • Punker
    #52
    aki érintve volt látta, pl 1 percen belül én is és Mortimer is adott a csókának büntit garázdaságért, az enyémet visszavonta stb.....
  • VinylToy #51
    Klasszikust csak pontosan:

    "Moderáld magad, ne nekem kelljen!
    Nem tudok leszállni a lóról, túl magas..."
  • Me0w
    #50
    Azert Borgra paran 'raszaladtunk' mar :) De o is lecsendesedett kicsit, mostmar szep az elet :)
  • Efreet
    #49
    Punker? nem, ő akkor kapott még az arcára amikor nem volt büntipontrendszer... utána rájött, hogy lehet értelmesen beszélgetni, és ez lett belőle.
  • NuCLEARScoRp
    #48
    Nekem az elég nagy probléma ha indokolatlanul büntetnek,,,, a moderátorok meg rendfenntartásra vannak ha jól tudom és nem felsőbbrendűek senkinél... csak sajnos
    majnem mindegyik magasan hordja az orrát... szinte már istennek képzeli magát akinek mindig, mindenhol igaza van,,,
  • VinylToy #47
    és addig ez a topik jó lesz, a moderátorok fikázására, és egyéb ilyen jellegű dolgok kitárgyalására vagy mi?
  • Efreet
    #46
    mit számít, hogy ki van írva vagy sem? szerinted hány embert érdekel, hogy mi van a mod. elvekbe leírva? ahogy írtam kb 90% sosem veszi észre, hogy egyáltalán léteznek, csak a renittensek futnak bele 2-nél többször egy moderátorba.
  • rezsofiz
    #45
    Hidd el sokat gondolkozom rajta, de még nem igazán jutott eszembe olyan dolog amivel tökéletesen menne minden, de ez nem azt jelenti hogy másnak nem juthat eszébe. Viszont tökéletes megoldás sosem lesz, de lehetne jobbá tenni.