1050
  • Broafka
    #371
    hmm, lehetséges...
  • Magoo
    #370
    Xylene nem az alkotója sztem...ő csak vigyázott rá, nem?
  • Broafka
    #369
    na jah, de hogyan! :D
    majd kiszakította a gyerek kezét! :D

    hmm, de ha az alkotót kell megkeresni akkor ez azt jelenti hogy Xylene-t kell megkeresniük?
  • Magoo
    #368
    mert mint láttuk a 26-os részben, kerülhet rossz kézbe is a szerkezet.
    Ugyanis abban a részben Vilgax lekapta Ben-ről az omnitrixet! :)
  • Broafka
    #367
    hmm, nem hangzik rosszul, az óra hibásodás az nagy téma ebben a hülye mesében! :D
    de hogy felkeresni az óra alkotóját, ez kicsit gagyin hangzik, na meg kérdem én, ha rá van tapadva egy szerkezet valakire, és nem lehet leszedni, akkor mi a fasznak raknak bele önmegsemmisítőt? :DD
  • Magoo
    #366
    JA bocs az csak Alex Winter :) S nélkül :)
  • Magoo
    #365
    Nyáron lesz új rész amikor is elkezdődik a 4. évad!
    Aki még nem hallotta volna, annak szólok, hogy lesz a Ben 10-ből egy hoszabb epizód, amolyan Cartoon Network mozi, amiben meghibásodik az Omnitrix és bekapcsolódik az önmegsemmisítője. Ezért Ben-nek fel kell keresni a szerkezet alkotóját. (azt hiszem ezt írták is lejjebb)

    Másik jó hír, hogy élőszereplős mozifilmet is csinálnak a Ben10-ből! A sztoriról nem sokat tudok, de a szereplőket már válogatják.
    A film rendezője Alex Winters, akit mint színész ismerhetünk Bill és Ted Kalandjaiból (így írom mert mindkét részben főszereplő). Ő játszotta Méltóságos Bill S. Preston-t.
    Nem mondanám, hogy rendezőként hűdenagy dolgokat tett volna le, de a lelkesedése amivel hozzálátott, jó reménnyel kecsegtet. Reméljük, hogy jól sül el. :)
  • Neogan
    #364
    Ez a tekintet... :D
  • Neogan
    #363
    én is hadilábon állok a fordításokkal, "kedvencem" a "Ragacska", a "Vadorzó" és a "Villámmanó" (hogy fordították ennek az XLR8-at??? :)
  • otomka1991
    #362
    és mikor lesz új rész
  • Broafka
    #361
    mivel még valszeg a készítők sem tudják mi lesz teljesen a 4. évadban, ezért még egy jó ideig nem lesz új rész címe!
  • Magoo
    #360
    Egyetértek :) mind a magyar nevekben, mind az elméletedben :)
  • XLR8
    #359
    Mi az új rész címe emberek?
  • Broafka
    #358
    könyörgöm! Csak ne azokat az iszonyat szar magyar neveket mondd, hogy csupakéz, meg mit tudom én, iszonyatosan lealacsonyítja a sorozatot, mint egy 8 éveseknek szánt kis bébi rajzfilm :-/

    Szerintem egyszerre térnek majd vissza, de úgyis csak egy féle képpen térhetnek vissza, ha azt az alien befogó uccost kinyitják majd véletlenül, másképp nem nagyon tudnak visszajönni!
  • DantszEE
    #357
    Kiváncsi vok, h Vilgax vagy Kevin fog e előbb visszatérni.
    Amúgy tök szar, h Ben nem is használja a 3. évadban szerzett idegeneket.:( Pl.: Mindig csak Csupakéz! Amikor Benwolfnak meg Vicktornak is nagyjából ugyanaz az ereje.
  • Broafka
    #356
    Hagyjad már abba! :D

    Nincsn logikai hiba!
    majd pont azon töri a fejét hogy lehet master aktiválni az omnitrixet miközben a nagypapája szenved egy roboton!

    Különben is, előbb utóbb úgyis rá fog jönni, de még nem olyan lényeges azért!
    majd a negyedik évadban amikor majd talán végre visszatér Vilgox...
  • Magoo
    #355
    Nekem is bejövős volt!! :)
    jó ez a kis upchuck! :) De megint marha nagy logikai baki volt! Miért nem kérte meg Ben Xylene-t, hogy mutassa meg a Master Code-ot az Omintrix-hez? Mekkora királyság lett volna már, végre a teljes erővel az omnitrix! :)
  • Broafka
    #354
    Hehe! amikor Xylene megcsókolja Grandpa Max-et :D és akkor egyszerre mondják Ben és Gwen:
    - ohh, GROSE! :D

    hmm, nem volt rossz rész! :)
  • DantszEE
    #353
    Remélem lassan kezdődik a 4. évad. Főleg arra leszek kiváncsi, ha változik az opening, akkor milyen lesz. Az lenne yo, ha beraknák az új karaktereket is úgy, h 11, 12, 13... Bár akkor már ennyi erővel a Ben-Ten címet is megváltozatathatnák. De úgy már nem lenne az igazi.
  • Kongy
    #352
    én nem fikáztam,de ha mégis úgy tűnik,bocs!
  • XLR8
    #351
    Na ja. De az eggyik legérdekesebb rész a "Benwolf".
  • DantszEE
    #350
    Jahh, mer eredetileg úgy volt, h a 3. évadban csak a Benwolf meg az Upchuck lesz új idegen. De erre képbe jött még 1-2. És így gondolom az utolsó pillanatra maradt Upchuck.. Na ezt jól megasszontam.:)
  • XLR8
    #349
    Én is!
  • Broafka
    #348
    jaaaj tom, vagyis, láttam hogy ez a kis bizbasz most fog először szerepelni... de én már régóta látok róla dolgokat! pedig eddig egyetlen részben sem szerepelt!
  • XLR8
    #347
    Hát nem megy! Kivéve ha...
    Upchuck
  • XLR8
    #346
    Bocsi!
  • XLR8
    #345
    Ez az!
  • XLR8
    #344
    Nekem nincs.
  • Broafka
    #343
    még mindig nem vágom melyik az az upchuck! :D

    hmm, kép róla nincsen?
  • DantszEE
    #342
    Ilyen frankeinstein szerű elektromágneses testű hapi. Nekem bejön!;)

  • XLR8
    #341
    Upchuck egy békaszerű idegen 3 nyelvel. Én meg azt kérdem ki az a Benvictor?
  • Broafka
    #340
    hát érdekes lenne ha mondjuk először változna HeatBleasté, és akkor meglepődötten azt mondaná: " Ohh my God, HeatBleast" én kb úgy reagáltam volna mint Ben! "Ohh my god! I'm on fire, I'm on fire!" :D
    szóval szerintem ez korrekt hogy azt monta hogy Mummy! miért ovlna azt hogy Benmummy amikor saját magát is Ben-nek hívják!

    nem, egyébként ez kb úgy van, hogy addig van úgy hogy Benwolf, meg Benvictor valszeg, amíg nem találnak ki mellé valami nevet, amíg Ben nem nevezi el őket!

    egyébként melyik az az upchuck?
  • DantszEE
    #339
    Amúgy honnan jött ez a baromság, h az új idegenek nevéhez csak úgy hozzávágják, h BEN?-.- Pölö: Benvicktor? Ha jól tom nem említették még a nevét. Amikor pedig Ben először átváltozott a Múmiává, azt kérdezte meglepődve, h: "The Mummy?" Nem pedig azt, h Benmummy.
  • DantszEE
    #338
    Hali! Tudjátok, amiko az openingben mutatják ien faszán megrajzoltan őket.. Nahh, oan kép kéne nekem Cannonboltról, Wildvineról, Benwolfról, meg Upchuckról. Nem tudjátok véletlenül, h hol találhatok?
    Bandai játék borítón rajt vannak, azt tom.
  • XLR8
    #337
    Nem is rossz ötlet!
  • Broafka
    #336
    jah, és a Ben10-hez is kitaláltam egy egész jó kis részt! :)

    mi történne akkor, ha elromlana az óra, és maga Ben kerülne bele az órába! és ott belül kell megküzdenie az óra lényeivel! :)
    de mondjuk lehetne úgy hogy ugye GhostFreak ki akarja nyírni Bent, de mondjuk lehetne hogy HeatBleast meg jó fiú lesz Ben-hez! :)
  • Broafka
    #335
    tök jó kis rajzfilmet találtam ki! :)

    kicsit ilyen Ben 10-es! :)
    lehet hogy nincs túl sok fantáziám (mondjuk ezt azért nem mondanám agamra! :D)

    szóval óra helyett egy kő van, The Stone of Ages! És kb úgy működik mint az óra, csak éppen úgy hogy feldobja és mond egy kort, mondjuk a sötét középkor, és akkor átváltozik az illető egy ilyen kőkemény lovaggá! :)

    de azért nem csak ilyen korok vannak, hanem mondjuk az elementálok kora, és akkor a kő választ hogy a 4 (vagy 5?) elementál közül melyiket kapja, és azzá változik át!
    vagy Age of Vempires! meg ilyenek! :)

    és minden karakternél máshova kerül az emberre a kő (persze karakterenként mindig ugyanoda) és itt akkor diaktiválódik ha leszedik, szóval csak szépen le lehet szedni!

    de persze itt is lehetnének olyan kis érdekesebb részek, hogy más kaparintja meg a követ, (az elementálosnál nem azt az elementált kapja) vagy éppen nem lehet leszedni róla a követ! :)

    lehet hogy szerény vagyok, de nekem tetszik! :D
  • Cat 02 #334
    logo kampó ? =\
    vki nem mentette el ? :)
  • Magoo
    #333
    én inkább azt várom még mindig, hogy Ben aktiválja teljesen az omnitrix-et.... :)
    Tudod a Master Code :)
  • XLR8
    #332
    Igazad van.