426
Ez keményebb mint a Sars-vírus???
  • Willenbrock
    #426
    Úristen!Mindenki meg fog halni!
  • zyppy
    #425
    Diese Sicherheit bedeutet nicht,
  • polarka
    #424
    Miért jó, ha mindenkit kötelezően beoltanak?

    Akik nem akarják, azok haljanak meg. Vagy legyen a fordítottja (azok halnak meg akik - az összeesküvés-elmélet - szerint megkapják a "védőoltást") és kész. Legalább segítjük a szelekciót.
  • Garrett27
    #423
    akkor tüsszögj rá egy jó vírusosat a miniszterelnökre majd csak kiderül
  • OKkultist
    #422
    Ezt az NWO topikban már kiveséztük: akár az igazi vírus , akár chipbejuttatás, akár ki tudja mi, de semmi jóra nem lehet számítani. Akkor hiszem el, hogy igazi vírusról van szó, ha Rockefellerek és Rotschildok is a halottak között lesznek.
  • Willenbrock
    #421
    Az Invázió c. filmben volt az hogy védőoltás címszó alatt fertőzték az idegenek az embereket.Mire gondolsz miért nem akarják Texasban az oltást néhányan?Mögöttes célja lehet szerinted az oltásoknak?
  • OKkultist
    #420
    Olyan ez , mint a MEDVEDISZNÓEMBER: félig medve, félig disznó, félig ember, és van hozzá sok-sok algóré is, hogy legyen aki elkölti majd lóvét, amit kapnak rá az államtól, mindenhol. Helyette inkább lehetne kuatatóexpedíciót szervezni egy YETI elfogására. Kötelezővé akarják tenni a védőoltást, (Magyar Rádió hír) ez esetben sokan fegyveres ellenállásra készülnek, na persze nem itt, hanem TEXASBAN. (itt kergebirkák és tarkamarhák laknak, ők meg sem ellenállni, sem gondolkozni nem képesek)
  • Willenbrock
    #419
    Ez egy vegyes influenza,beteg disznó fertőzött beteg madarat,az meg továbbadta egy beteg embernek és abban kialakult az emberről-emberre is terjedő komplex változat.Az amerikai járványügy szerint az a tény hogy fiatal felnőtteket súlyt elsősorban,arra utal hogy kitört a járvány sajnos.Az 1918-as spanyolnáthában többen haltak meg mint az épp akkor véget érő 1 világháborúban!Sok millióan haltak bele.Azt is a H1N1 törzs okozta mint a mostanit.Csak sikerüljön megfékezni.
  • polarka
    #418
    már megint?
  • kovi04
    #417
    Már 70 ember halt meg a legújabb influenzában.

    Világjárvány lehet a mexikói halálos influenzából
  • emanacio
    #416
    A madárinfluenza az 1880-as években is létezett.
    A gyógyszergyárak csak megfélemlíeni akarják az embereket.
    Az akkor 9éves kutatással kitalálták ha a fertőzött telepen az ürülékkel fertőz a madár és meg kell etetni vele olajba áztatott kenyérkockát .Pár napig kába lesz de túléli! Addig fertőtleniteni kell a padlót,ólat. de a www.emanacio.tk le van irva ez is.
  • Garrett27
    #415
    be volt vizsgálva?
  • Dark Angel 666
    #414
    A nagymamámnak a múlt héten elpusztult kb 38 csirkéje.
    A csőrükből valami nyálkás váladék csorgott .
    A szomszédainál is ez történt.
    Az lehet hogy tényleg madárinfluenza ?
    mik amúgy a tünetei ???
  • primavis
    #413
    Ja, amikor a tavaly egyesek azt mondták, hogy az egész egy jól szervezett szabotázs akció a baromfihús termelők ellen, akkor mint a dühös darazsak támadtak rájuk sokan. Az akció sikerült, s lám elzáródtak a csapok amelyekból ömlött a riogatás.
  • ForzaInter
    #412
    látjátok mennyivel kevesebb fórumozo van
  • Prof William
    #411
    Egy család meghalt ez biztos. nem tudni mitől, de mivel nagyon kicsi az esélye hogy mindenki elkapta valami madártól, ezért attól tartanak, hogí egymástól kapták el.

    Az baj hogy ha téynleg elndult a járvány. (Mivel sok emberrel érintkeztek.) Akkor is leygalább 1-2 hónapig nem fog kiderülni, max azt veszik észre hoyg több a madárinfulenzabetek. ÉS ezalatt a járványgócok szétszóródhatnak. Még jó hoyg sok kaja van izthon, majd welbarikádozom magamat. :)
  • Grenzjager
    #410
    az mondjuk egyértelmű, ha bármi szar történik Romániában az első számú felelős mindig Magyarország. Ez örökérvényű szabály.

    (Dela Nistru pan la Tisa unghuri sasi la valiza.....)
  • TommyC
    #409
    habár most látom:
    http://origo.hu/nagyvilag/20060524emberek.html
  • TommyC
    #408
    Én ma azt olvastam, miközben a metrón ültem, egy utas Blikk-jének hátlapján, hogy megjelent a madárinfluenza emberről emberre terjedő formája...és hogy már kiirtott egy indonéz családot!
    Én tudom, h Blikk, de azért nem tudom, hogy egy ilyan dologgal hogyan lehetne viccelődni...vagy tényleg igaz?...de akkor miért nem olvasom sehol?...
  • 0Hanga
    #407
    Elvileg Romaniában bevitt húst a román állat orvosknak is meg kell vizsgálniuk akkor ennyiből ök is hibásak.
    Egyébként nem kell pánikolni vannak sokkal rosszabb betegségek amiket állatoktol lehet el kapni. Én mezgazba jártam és ott természetesen tanultunk erről a betegségről ami elégrégi csak eddig nem kapták fel.Akkor tudok ki akadni amikor azt mondják csirkeinfluenz.Mivel föleg vizi szárnyasokra jellemző. Ha megfigyeltétek mindig vannak olyan időszakok amikor felkapnak egy-egy betegséget, ami állatról emberre terejed és a gazdáknak hatalmas károkat okozva ezzel Pl. erre a BSE vagy is kergem. kor ami egyébkent csak a az agyban és a gerincvelőben van vagy az ezzel szenyezett húsban, és fözésel elpusztul a prion csak úgy mint madárinfluenza virusa. Vagyis ha nem nyersen eszed és normálisan meg van főzve akkor nem lehet tőle semmi bajod.
    Egyébként a galambok nem terjesztik mást igen, de ezt nem.
    Az emberről emberre terjedőnek, hogy létrejöjön kell egy disznó ami madárinfluenzás és az emberinfluenzás egyszerre ja és még ezeknek is keveredniuk kell. Utánna meg kell egy ember aki elkapja, természetben kicsi az eséjje,hogy ki alakuljon, de laborban egyszrű megcsinálni.
  • fonak
    #406
    Mármint új fejlemény.
  • fonak
    #405
    itt
  • koryne
    #404
    Ebben a ciki az, hogy nálunk nincs fertőzött falu, náluk meg van :) (vagy csak lemaradtam valamiről?)
  • Grenzjager
    #403
    természetesen ki lehet az egész oláhországban lévő fertőzésért a felelős, természtesen csak Magyarország...... na többek között azért egy uccsó társaság az oláh
  • Grenzjager
    #402
    ...de gondoltam hogy az oláhoknál fog bonyolódni a helyzet... és nem mondjuk svájcban...
  • tattooed
    #401
    jön az felénk lassan de biztosan
  • Grenzjager
    #400
    na azért a románok tudnak........
  • Zsolo007
    #399
    Semmi érdekes nincs benne, ha nem hal meg senki akkor nem is hír....a médiának csak a szenzáció kell....ott lappang az valahol...
  • R0nin
    #398
    érdekes, hogy kb 2hónapja nem hallani a madárinfluenzáról...
  • Grenzjager
    #397
    meg mér arra volt jó a csirketenyésztőket és a baromfi üzemeket kifingassák


    jöhet az import szar
  • Zsolo007
    #396
  • Prof William
    #395
    Elárulok egy titkot. A tyúkvész már kitört és Magyarország kivételével az egész világot kirtota és ott most a mutánsok az urak.

    De a vezetőink nem akarnak pánikot ezért a híradóban mindig nyomatnak mindenféle híreket külföldről, hogy azt higgyük még van külföld...
    Cseles ez az RTL klubb...
  • ShaiHulud
    #394
    de jo pelda volt arra, hogy mennyira hatasos az agymosoda(media).
  • koryne
    #393
    Ez is azt bizonyítja, hogy nem is volt igazi veszély, csak ment a hisztériakeltés. Néha elvétve lehet olyan híreket hallani, hogy oltják a madarakat az állatkertekben, de ezen kívül semmi.
  • Grenzjager
    #392
    télleg most mi van a tyúkvésszel?? elmúlt? nagy a kuss...
  • Sith
    #391
    Sztem ha a macskából jóllakotz a szuyog nem fog megcsipni téged is ha meg nem... akkor sem valoszinü hogy átvinni afertözéstbár tudja fene szerintem elég kicsit a mateatikai valoszinüsége
  • LeBronjózska
    #390
    akkor is elvisz , de én még élni akarok , viszont valamiben meg kell halni
  • Salty
    #389
    srácok, ez az oldal tele van hasznos információkkal a betegségről, ez utóbbit olvasva nagyon megnyugodtam.
    Oldal
  • LeBronjózska
    #388
    pusztít a csirkevész
    mind meghalunk
  • Pyotr
    #387
    a macskákat sürün szokták csipkedni a szunyogok