135
  • Voldi
    #135
    Aki ezt az ismertetőt írta, egy idióta. Ez az egyik legnagyobb film, és nem a film az agyatlan, hanem aki nem érti meg!
  • winnie
    #134
    "Nem tudom miért fikázzák egyesek."

    segítek. mert szerintünk nagyon nem lett jó. ők azt nem értik, hogy miért istenítik egyesek.
  • tsarffi
    #133
    Én ma néztem meg a filmet és szerintem is nagyon jó lett. Nem tudom miért fikázzák egyesek.
  • Eltherion
    #132
    szerintem nagyon jó film
  • adam first
    #131
    Ma megnéztem a Sziget cimű filmet és azt kell hogy mondjam nem rossz,de ettől eltekintve egyetértek a cikkíróval.Az eleje lehetett volna jobb is a közepe nagyon ellett rontva,de a vége viszont király lett sajnos csak ott indul be igazán a sztori.Amúgy meg megértem hogy miért bukott meg a film,az igazság az hogy az másfél óra után én is kivágtam "szó szerint" a filmet a DVD-ből mert unalmas volt,ma folytattam a filmet a végét viszont semmi pénzért sem hagynám ki.Ilyen kaliberű filmnél halálos az hogy ha a film közepe vontatott és unalmas.
  • Anteris
    #130
    dehogy lesz igaz
  • csbi
    #129
    Régóta nem láttam ilyen jó filmet ,mint a sziget...szerintem!megdöbbentő a mondanivalója,de sajnos igaz lesz
  • winnie
    #128
    de akkor más film miért érdekli? miért pont olyan nem érdekli, ami látványfilm és a tök alsó 2 miért? meg ez nem csak magyarországra igaz.
  • zoli_x
    #127
    hogy miért nem érdekli a film/ek m.o.-on az embereket? mert divixben olcsóbb, nem is szólva arról, h sokan utálják, köztük én is a mozit mint olyat... zajos tömeg egy nagy teremben nagy vászon elött, soxor vacak minőségű kópiákat néz. pl utálható az is, hogy ha rászólnak az emberee, hogy húzza le a fejét meg ilyenek :)
    nameg, drága is és a kukoricát otthon is meg lehet csinálni a mikróban fillérekért :)
  • juharfalvi
    #126
    A film szerintem jó. Van története, van mondanivalója, elgondolkodtató, és látványos is. A kritikát nem nagyon értem...

    Érdekes, hogy egy ilyen film, ami nincs elrontva, hogyan bukhat pénzügyileg??

    Lehet egy rossz reklámkampány következménye, vagy akár az is, hogy rosszul időzítették a megjelenését... (?)

    Úgy emlékszem, valahol volt szavazás arról, hogy mi legyen a film címe (lehet, h. csak Mo.-n), és a többség arra szavazott, hogy _ne Sziget legyen!_. Ez semmitmondó, félrevezető cím. Lehet, hogy emiatt sem lett sikeres?

    Nemrég vettem meg DVD-n, és nekem most megnézve is tetszett...
  • Loverman
    #125
    kár hogy egy ismert filmből, a Logan szökésé-ből vették az alapsztorit
  • Prof William
    #124
    Azért az nem volt semmi, ahogy menekülés közben véletlenül teljesen szétamortizálták az őket üldöző erőket.

    Jó kis film volt!
  • Gabecka 01
    #123
    Azért vannak benne mostani autók,mert nem egy túl távoli jövőben,csopán 15 évvel később játszódik!Az meg azért nincs olyan messze!Szerintem nagyon penge volt a film,csupán egy kivetni valót láttam benne,azt hogy az üldözésekkor egyáltalán nem sérültek meg,pedig jó magasról zunantak a reklámtáblával együtt...!
  • Jagi
    #122
    Látsza z USA-ban akár 1940-es Pick-up-ot is. Ha vam benne ám legyen.
    Sztem egyszer nézhető! (Az elnök különgépe kategória, ha tudod mi a vége már nem érdekes)
    Fiu lány story - Mindíg Happy end. Az amcsiknak ez kell. Egyedül Dikabrió főtt le a Titanic végén.
    Pfúú mekkora nagy film romanikus meg minden. Ezeknek fogalmuk nincs a nagy filmekről [hányingere van]. Egy két anime filmváltozatát(ritka az ilyen) megmutatnák nekik, felkötnék magukat. Szörp, meg cukor stb... legyenek veke boldogok.
    Visszatárve a filmre:
    A színészekkel semmi baj nem volt. Látványos meg minden. Nekem egy kicsit egysíkú (mintha már láttam volna valahol kategória). Többre számítottam.
  • Dinosaur
    #121
    Jó film volt, csak azt nem vágom, hogyha a jövőben játszódott, akkor mért vannak benne mai autók???
  • jointeer
    #120
    fasza film
  • edios
    #119
    Elég fura azért,h a készítők a színészekre próbálták kenni a bukást, szerintem jól játszottak, én Ewan Mcgregort különösen kedvelem! (Scarlett Johanssont is,de őt másképp:))
  • [NST]Cifu
    #118
    Ennyit a tippemről.
  • sajoati
    #117
    érdekes, hogy a film a Parts: The Clonus Horror (1979) ripoffja (volt is vmi per emiatt): idézek annak a sztorijából (imdb) (SPOILER :) ):

    egy fiatal férfi megszökik a kormány által pénzelt Clonusból, és rájön, hogy az elnök-jelölt a fő konspirátor, aki titokban akarja tartani Clonus létezését. A kormány legfőbb tisztviselői tudnak róla, és őrzik a szuper titkos projeket, mert őket is klónozzák, hogy hosszabb és jobb életük legyen a klónuk léte árán (aki/ami nem több egy rabszolgánál a jogait tekintve). Etikai és morális kérdések sora vetődik fel, miközben a főhős visszatér Clonusra, ahol szembesülnie kell azzal, hogy barátnőjén biztonsági okokból lobotómiát hajtottak végre.

    valamint (imdb review):
    egy csoport fiatal felnőtt idilli életet él (Clonusban), de valójában tenyésztik őket, klónok, akik egy bizonyos fejlettségi szintet elérve elhagyhatják a kolóniát a mesés "Amerika" felé. Amerika azonban nem az, amire számítanak... Az egyik férfi a telep melletti folyóban talál egy sörösdobozt, elgondolkozik rajta, hogy mi lehet, kérdéseket tesz fel, majd lelép.
  • winnie
    #116
    az biztos, érdekes módon az amik is a címet hibáztatták. pláne, hogy nem is létezik a cím tárgya
  • Hoz_Hun
    #115
    Szvsz a címválasztás nagyon nem jó.
  • Hoz_Hun
    #114
    Lehet azért mert mindenkit az idióta Stol müsorra emlékeztet, ahol pár honfitársunk szerencsétlenkedett egy szigeten.
  • Sliders
    #113
    Lehet azért mert sok fitalanak csak az a fontos meg az érdekli h melyik piával basszon be este, meg h kit huzzon meg kb.AMugy meg a filmet 5x láttam és mindegyik előadáson sokan voltak. Tehát azért nem szerepelt rosszul, főleg h nem szoktak sokan lenni más filmeken.
  • winnie
    #112
    na, pesten az első héten 24ezren látták, vagyis szinte pontosan ugyanannyian, mint a tök alsó 2 premiert - ami _szerintem_ valahol elég gáz.

    mi a franc lehet az oka, hogy az embereket egyszerűen nem érdekli a film?
  • rodrigez
    #111
    szerintem is nagggyon jó film, érdemes megnézni
  • jointeer
    #110
    mér
  • winnie
    #109
    mert nem keltette fel az emberek érdeklődését. itthon nem zakózott akkorát, azért. korrekten nyitott, de persze mr. smith magasságban.
  • SoDI---
    #108
    Megnézem, és szerintem a leglátványosabb akciófilm, mint amit valaha láttam.

    Nem értem, hogy lehetett bukás :(
  • HuAn82
    #107
    Ez egy jó film.
  • Mincsi
    #106
    Scarlett nemtom mi.... Láttam a Halálbiztos diagnózisban, és hogy meg mondjam fur nő!
  • winnie
    #105
    a lost translation (elveszett jelentés - idióta magyar cím

    na, ezzel mi a probléma? pontosan azt jelenti a film címe angolul, mint magyarul.

    scarlett johannson b-filmekben? ez azért durva - a mérges pókok mellett a sziget volt az egyetlen piffpuff filmje.

    lány gyöngyfülbevalóval? in good company? suttogó? love song for bobby long? amerikai rapszódia? az ember, aki ott sem volt?

    ezek mind, mind igényes filmek.
  • zippofcy
    #104
    Esetleg még a "tökösamcsigyerekhúdejóarcbeteszagonosznak" téma is szóba jöhet mint A kategória.
  • zippofcy
    #103
    Amcsiban minden film B kategóriás amit nem Spielberg rendez vagy nem "avilágvezetőhatalmamegmentiazemberiséget" témáról szól.
  • zippofcy
    #102
    A Pingvinek Menetelése címmel csak tuti befutó lehet egy film De ha ennek a Sziget helyett mondjuk a Bush Seggbebaszása címet adták volna, szerintem többen megnézték volna. Jóval többen
  • Cat #101
    a lost translation (elveszett jelentés - idióta magyar cím) nem éppen b kategoriás volt, bill murayel voltak benne japánban, és scorsese lánya rendezte
  • edios
    #100
    #100

    Ja meg a csajnak tényleg juthatott volna 1 picit nagyobbacska szerepecske.. De egyébként
  • edios
    #99
    Végülis ha egy picit átgondolják a forgatókönyvet, és a második részt kicsit kevésbé akciódúsabbra és inkább gondolkodtatósra csinálják akkor ez egy NAGGGGGGGGYON jó film lett volna, bár így se olyan rossz.. Tudom-tudom,azért kellett sok akció,h megnézzék a "hülyeamcsik" is,de hát végülis fölösleges volt miattuk akciót belerakni ezexerint mer ígyse nézték meg.. :D
  • TommyGun
    #98
    Épp ezt mondom hogy a film második felében teljesen elhalványul és utánfutó lesz csak a filmben akit ide oda tologatnak....Mikor még azt hiszi megy a szigetre akkor egész jól tolja, az a szalonnás kajaosztós rész kifejezetten helyes volt...
  • Sliders
    #97
    Hát mondjuk a filmben Scarlettt kifejezetten a követő szerepet játszotta... de az biztos h nagyon mellékelik, pedig nem hinném hogy olyan rosszul szerepelne. Ezen kivül sajnos csak B kategóriás filmekben volt látható. Reméljük változik majd a dolog.
  • Cat #96
    http://www.imdb.com/title/tt0399201/business