85
ki,mit tud róla?
  • jointeer
    #5
    eretnekség!
  • Dodo55
    #4
    Szóval akkor ilyesmiről beszélt a húgom.
    Össze vissza zagyvált, hogy ő nem tud aludni az ágyán, mert vízerek vannak alatta, erre én megkérdeztem, hogy mi az a vízér, erre ő azt az értelmes választ adta, hogy a vízér az egy vízér, ami 1,5 méterenként van a földbe, és rossz energiákat sugároz ki.

    Én azt hittem, hogy csak kitalált valami ökörséget az osztálytársaival, de ezek szerint lehet benne igazság.
  • Tobacco
    #3
    A Feng-shui az más:
    "A Feng-shui az elrendezés kínai művészete, eredete 3 ezer évre vezethető vissza. A szó jelentése: szél és víz.
    A Feng-shui megpróbálja megtalálni a legkedvezőbb küllemet és elhelyezést az emberi létesítményeknek, lakóháznak, sírhelynek, vagy akár egy egész városnak."


    A Földsugárzás:
    "A földsugárzás -ok fajtáinak számbavétele előtt meg kell állapítanunk, hogy a Föld, az égitestek és minden létező, sugárzást bocsát ki. A kozmosz és a Föld között egy egyenletes és jórészt térhálós szerkezetű, nagyjából szimmetrikus energiamező található. Ez az erőtér, a Föld mélyebb rétegeitől a kozmikus távolságokig terjedve hat és befolyásolja élőlények életfunkcióit. Gyűjtőfogalommal földsugárzás -nak hívjuk őket, bár a földsugárzás nem egységes, hanem nagyon sok összetevőből álló rendszer, időben, térben változik és van dinamikája. Ez az egységes energiarendszer azonban, hasonlóan a fényhez, amikor az egy prizmán áthalad, összetevőire bomlik és ezek az összetevők a továbbiakban a rájuk jellemző tulajdonságokat hordozzák. Így jönnek létre a földsugárzás -ok, a negatív radiesztézia -i terek különböző típusai is.

    Ennek megfelelően a föld mélyének geológiai adottságai , a vízerek, a terepviszonyok és egyéb ( esetleg mesterséges ) erőterek, amelyek itt a "prizma" szerepét töltik be, megtörik, modulálják azt. Ezért ennek az energiarendszernek, bizonyos irányokban és helyeken más - más tulajdonságai érvényesülnek és így, a tapasztalt élettani hatások ( egészségügyi kockázatai ) is változnak, attól függően, hogy melyik összetevőjével van dolgunk."
  • jointeer
    #2
    fengsui
  • Tobacco
    #1
    Minden okos embert várok ide,aki tud valamit a Földsugárzásról. A Hartmann háló és társairól.
    És olyanokat akik már bemérették lakásukat, ágyukat, irodájukat.
    Szeretnék hallani az áthelyezés utáni változásról,hogy történt-e vagy nem?
    Tapasztalatokat,ha megosztanátok,és elmagyaráznátok milyen sugárzások vannak, és mit okoz, és lehet ellene tenni...stb.