217
Leslie L. Lawrence (Lőrinc L. László)
  • artschi
    #97
    antikvárium.
  • Mr Manson
    #96
    Üdv!
    Szádhuk jó, izgalamas ... most végeztem az első kötettel.

    Sindzse szeme -t nem látta valaki valahol? Hiányzik a gyüjteményemből.
  • batman
    #95
    A Szádhuk jó volt, most fejeztem be. Én anno az Omosi mama sípjával kezdtem, és azóta is az egyik kedvencem.
  • Kandurex
    #94
    úgy értem, htx
  • Bukephalos
    #93
    Úgy érted a Hosszú álom? Leslie.
  • Kandurex
    #92
    Lőrinc vagy Leslie?
  • Bukephalos
    #91
    Nekiálltam a Hosszú álomnak, s az első könyv végeztével örömmel állapítottam meg, hogy az utóbbi évek kissé lapos művei után most újra élvezetes olvasni, nem unalmas. Főleg a piacgazdaságot bevezető láma jó, és új, húzás.
    Remélem, a második kötet is hasonló élvezetes tempót fog diktálni!!
  • Snecie Smicie
    #90
    Én is szeretem a könyveit, bár eléggé hasonló jónéhány.

    Számomra a legjobb a Gonosz és a Fekete hercegnő
  • Black Hawk
    #89
    Nekem a kedvenc könyvem a sziget a ködben.
    imádom a vápír könyveket.
  • zakika
    #88
    koszi, szep gyujtemeny. meg meg kell tudnom hogyan kuldenek kulfoldre
  • Bukephalos
    #87
    Üdv mindenkinek!

    Ha valaki régebbi könyvet keres, és még nem ismerné, annak ajánlom ezt a linket. Én is most találtam rá, egész jó a felhozatal.

    Pusszantás
  • zakika
    #86
    koszi, kulfoldon vagyok. ha pesten jarok mindig bavasarolok konyvekbol. szeretem az antikvariuokat. nem tudtam hogy kijott az eletmu sorozatban, ennek utananezek
  • Lacika 79
    #85
    Jaja, én is onnan szereztem be a hiányzó darabokat. Így elmondhatom, hogy teljes a Lawrence gyüjteményem. A "Lőrincz verziós" könyveiből nincs 1 sem, de lehet, hogy összeszedem azokat is. De most Wilbur Smith a soros, szal csak később :P
  • Bukephalos
    #84
    Ha esetleg Pesten jársz/oda való vagy nézz el a Keletibe, szokott ott lenni egy fickó az aluljáróban, nála láttam egy csomó L.L.L könyvet a múltkor. (b. 3 hónapja) Igazi ritkaságok is voltak, igaz, még a 80-as évek kiadásából. De próbálkozhatsz a kiadónál is, szerintem küldenek ha van.
    Meg, ha jól emlékszem, a Nagy mészárlás nemrég jelent meg az életmű sorozatban. Hajrá!
  • zakika
    #83
    nekem is a nagy meszarlas sorozat a kedvencem. valaki nem tudna nekem eladni? vagy ha meglatja antikvariumban akkor szoljon. elkuldom erte a penzt.
  • Anubys
    #82
    Mi anno írtunk egy paródiát egy haverral, majd előkotrom, és feltöltöm valahova. Csak annyi, hogy több, mint 10 éves a cucc, és egy csomó akkori reklámot is szivatunk benne, így a fiatalabbak a poénok nagyrészét nem fogja érteni...
  • Láma!
    #81
    oks, de ha nincs meg, nem tudom elolvasni:)
  • North
    #80
    Pedig ahogy olvasgattam a topikot, a legtöbbeknek az a kedvence, nekem is. A folytatás is nagyszerű.
  • Láma!
    #79
    azt meg nem olvastam.meg lehet hogy nincs is meg bratyónak
  • Bukephalos
    #78
    Én a kicsikben azt sajnáltam, h keveset lehetett tudni róla, h kik ők, hogy élnek. asztem, amikor ketten velük maradtak, majd mindent elmondanak, erre alig szóltak kettőt. Bár lehet, h így akarta megőrízni a misztikumot.
    Nekem a NAgy mészárlás a No1. többrészesek közül
  • Láma!
    #77
    azt még nem. sajna most leálltam az olvasássala nyár ota. és én csak karácsony ota olvasom öket. amik tesomnak megvannakl, azokon mentem sorba, de még nem értem ki rajtuk:)
    peidg volt olyan hogy egy hét alatt 2-t is legyürtem:)
    szal most megakadtam, de tesom most olvassa az ujakat. egyébként a kedvencem, ami mindent visz a kicsik sorozat:)
    abbol de jo filmet lehetne csinálni:o
  • Bukephalos
    #76
    Óriási, sikerült megnyugodnom.
    Nálunk ömlik, a látó távolság nem több egy akasztott hullánál, ráadásul a hőmérséklet egy szívrohamot madár sebességével zuhan lefelé (copyright by L.L.L)

    Olvastad már az új könyvet? (elkezted esetleg) Ha igen, ,mi a véleményed róla, jobb lett az utóbbiaknál?
  • Láma!
    #75
    nálunk csak esett.
    de mintha az imént hallottam volna vmi sikitást:O
  • Bukephalos
    #74
    Felétek is ömlik a hó? Szinte várom, h felsikítson valaki a hófüggöny mögött és jól szitulált hullák röpködjenek az ablakom elött.

  • Láma!
    #73
    bezony, akkor én is visszafeküdnék
  • Bukephalos
    #72
    Boldog ember, most ébredezik :)) Én má' szeretnék lefeküdni. Mondjuk két kis csajszival
  • Láma!
    #71
    jaja, akko jo:DD
    csak nem értelmeztem rendesen, bocs, most keltem, még koma vagyok:D
  • Bukephalos
    #70
    Pont aszondom ,h az 1általán nem perverz
  • Láma!
    #69
    és ha 2vel hetyegne azmiért lenne perverz?:DDD
  • zakika
    #68
    logo hullakent bizti nem festek valami szepen
  • Realtibi
    #67
    apám megőrül Lőrinc L. Lászlóért van egy csomó könyve és má ki olvsta mind1iket legalább 2szer úgy hogy a születésnapján lesz véve megin 10db könyv
  • Bukephalos
    #66
    Olyan szépen írtad le, h szinte magam elött láttalak
    Más.
    Én nem nevezném perverznek se LEndvay-t se L.L.L-t mert általában csak egy nővel hetyeg(nek), a többiek legföljebb hajtanak rá(juk)... Pl.: Nagy madárban. Na jó esetleg kettő össze jön neki(k).
  • zakika
    #65
    mindig idejeben kiugrott az agybol ha elhangzott egy sikitas a kolostor folyosojan
  • artschiatwork
    #64
    áz! :D
    Ha emlékeim jók, akkor nem sült még fel soha ilyen téren
  • zakika
    #63
    es csak a holdanyo halhatta ami a fulembe kiabalt...
  • Timbo
    #62
    JA ja :) lendvay is perverz >> ezzel amugy nem a könyveket szidom mert én is imádom az összeset
  • artschiatwork
    #61
    jaja

    mondjuk, kíváncsi lennék, hogy a nyögések hogy hangoznának élőben az ő szájából
  • zakika
    #60
    de azt azert figyeld meg, hogy meseli el a dugast. nem egyszeruen meghajtottam mint singer a varrogepet, hanem szepen korulirja (uzleti alapon keresni a szappan ahogy verfarkasban)
  • artschiatwork
    #59
    de nem csak ő húzza meg, hanem ha Lendvay-történet van, akkor a Lendvay is :)
    Ráadásul ugye a Lendvay-sztorik úgy kezdődnek, hogy a Lendvay elmondja az egyetemen a sztorit, azaz a dugást is
  • artschiatwork
    #58
    sasold meg a honlapját