23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • xido
    #23091
    őt nem kinyírta a buflák néger? :)
  • argo001
    #23090
    Én nem bánom, csak Gretchen szerepeljen benne!
  • VinylToy #23089
    Ne legyen igazad.
  • Tyler1
    #23088
    Erről az előzetesről süt a B kategória. Mintha egy noname csatorna összecsődítette volna a - futottak még - szereplőket, írtak volna egy gagyi, első évadot meglovagoló sztorit köré, és mehet a nézők elé. A színészeken sem látok semmi mást, csak erőltetett játékot.

    (ne legyen igazam!)
  • REALista
    #23087
    Wow nem is tudtam hogy lesz új évad.Kellerman-ról lehet tudni valamit?Most él vagy meghalt?:D
  • xido
    #23086
    és már megint magára varratta a tervezését...jól bírja a bőre :D
  • bcrics
    #23085
    Pont ezt a három sorozatot neztem fedesben, anno mikor mentek.

    Lostbol jo ot az osszes evad.

    Heroesbol csak az elso...

    Prison breakbol az első evad zsenialis, a masodik évad még mindig jo.
    A harmadiknak jot tett az író sztrajk es csak par részes lett, nem fekudte meg az ember gyomrat mintha teljes evad lett volna.
    (az tenyleg szopas lenne).
    A negyedik évadot meg meg lehet nézni...

  • Stockbauer33 #23084


    amilyen nagydurranás volt a kezdeteknél annyira el is silányult.Kb mint a Unit Lost vagy a Heroes anno
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.05.17. 23:51:27
  • alfa73
    #23083
    A trailer alapján csak nekem tűnik szar szagúnak az egész? Jó pár év eltelt s most így visszatekintve csak az első évad állta ki az idők próbáját szerintem, a 2-3-4 évad felejtős. A töltött káposzta jó újra melegítve, ez a sorozat nem igazán.
  • bakkerman
    #23082
    Aztarohadt!!!!!!!!!! Amikor Michael all a racsok mogott es kinez Lincre ott vegigszaladt rajtam a hideg :D
  • Quantumleap
    #23081
    Én ezt a vackot max. akkor nézném, ha valaki fizetne érte. Hét számjegyet meghaladó összegű ajánlatokra reagálok.
  • kill3r21
    #23080
    OMG OMG és mégegyszer OMG!
    Az összes létező hideg kirázott :D
  • VinylToy #23079
    Ooohh
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://24.hu/kultura/2016/05/17/a-tesok-visszaternek-a-szokes-folytatasanak-elso-trailereben/



    Utoljára szerkesztette: VinylToy, 2016.05.17. 10:05:49
  • Yoohaj
    #23078
    Amúgy mivel volt egy "klasszikus" és egy "primitív, koszos" börtön is akkor az új évadban például ki lehetne szökni egy hipermodern börtönből is! Például lehetne az a történet, hogy elszökött Oroszországba, hogy megvédje a családját, de elkapják és lecsukják! ;)
  • desigo
    #23077
    +fav újra :)
  • Stockbauer33 #23076
    http://hvg.hu/kultura/20160416_a_szokes_prison_break_dominic_purcell_foto_sorozat
  • Quantumleap
    #23075
    Nem értem a kérdést. Azért mert jó a memóriám, miért kellene kritikátlanul elfogultnak lennem?
  • hvitya
    #23074
    en várom. a 24 is kellemes reboot lett, persze nem találta újra fel a spanyol viaszt de kellőképp lefoglalt.
  • kill3r21
    #23073
    2. helyezett lettél a kvízben, tehát jobban ismered a sorozatot mint én :)
    Akkor mi a gond, hogy ez a véleményed?
  • kill3r21
    #23072
    Akinek tetszett minden eddigi évad, annak ez is jó lesz :)
    Sokan vagyunk, akinek meg nem tetszett, az meg skippeli azt cső :)
    Ettől függetlenül, az első évad volt a legjobb :)
  • MrHyde
    #23071
    Elég nagy esély van rá hogy gagyi lesz, ennek ellenére én most megyek és leszopom magam örömömben.
  • Quantumleap
    #23070
    Meg jó nagy bukás.
  • kill3r21
    #23069
    Az lesz :)
  • Quantumleap
    #23068
    Szerencsére még nem hivatalos.
  • kill3r21
    #23067
    Új Sorozattal támad a szökés! Burrows és Scofield marad :D
  • ForzaInter
    #23066
    lol:D
  • Narxis
    #23065
    Kéne egy új Prison Break mondjuk a fiaikkal a főszerepben.
  • dragon11
    #23064
  • stargatelost
    #23063
    Igen, az a Final Break.
  • dragon11
    #23062
    A 4. évad össz 22 részes.. de volt egy különrész 'A szabadság ára' címmel amit 23-24résznek becéznek mert 1.5órás.. tehát akk ennyi rész van összesen, igaz ?
  • Narxis
    #23061
    Megvolt. Ja de nem csak a minőség miatt hanem mert több sorozatot nezek. Futurama bol is már csak pár rész van és azt is nulláról kezdtem. :)
  • stargatelost
    #23060
    Egy hónapig nyüstölted a negyedik évadot? :D Mondjuk megértem :) Final Break is megvolt?
  • Narxis
    #23059
    Na befejeztem! Nem semmi sorozat de a 4. évad legalább fele gázos volt. Viszont szépen elvarrták a szálakat.
  • stargatelost
    #23058
    Na azért ám :D Valóban nevetséges volt a 4. évad. Viszont a Final Breaket is nézd meg utána ;)

    Amúgy nekem is bejött a harmadik évad, és sok év elteltével is tartom az állításomat, hogy a PB csak akkor volt jó, amikor börtönben voltak. Tehát 1. és 3. évad. Nyilván a 2. évad első felének is voltak jó dolgai, de inkább csak a zseniális első évad utózöngéje miatt.
  • Narxis
    #23057
    Ez a 4. évad tényleg gáz. Nagyon nem illenek a szereplők ebbe a szituba, ahogy ott az asztal körül papírokkal meg laptoppal meg ilyenekkel "dolgoznak". Vicc kategória, én érzem kínosnak amikor Sarah azt mondja, hogy marad és dolgozik a videón amivel lefilmezte Scofield a 6 kártyaőrt. De valahogy végigszenvedem. :D

    Viszont nekem a 3. évad is tetszett, főleg az eleje mert így egész más színben voltak az amerikai börtönök, azok már szinte szállodák a panamaihoz képest. :D
  • bakkerman
    #23056
    a 3. évad nagyon összecsapott lett,a 4. pedig már "muszájból" lett megírva,minden józanészt mellőzött az évad,logikátlanul próbálták elvarrni a szálakat. Nekem a második évad a kedvencem,Mahone-Scofield hajsza,mikor melyikük járt a másik előtt egy lépéssel,zseniális volt
  • Quantumleap
    #23055
    Igazából már a harmadik évadtól megindult a mélyrepülés, a negyediktől viszont fajsúlyosan megerősödött.
  • Narxis
    #23054
    Aha, de már láttam a 4. évad első 2 részét szal megnyugodtam. :D De ez a 4. évad így elég fura.
  • N o N a m e
    #23053
    lefejezték?
  • Narxis
    #23052
    Sarah neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee