23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • ForzaInter
    #23051
    Sok mindenkit, ezért hír.:)
  • Flamer
    #23050
    egyaltalan kit erdekell hogy meleg?
  • N o N a m e
    #23049
    Én már nagyon régóta úgy könyveltem el, hogy meleg már akkor is voltak ilyen hírek amikor futott a sorozat és konkrétan nem érdekelt az egész. Most sem érdekel. A tegnap láttam twitteren, hogy sok ember kiakadt a hír hallatán. Nem tudom miért olyan nagy szám, de örülök hogy bevalotta, biztos komoly kapcsolatban van. :)
  • gulyasandras
    #23048
    Ma többen felhívtak, hogy végeztek a sorozattal.* Véleményem szerint jól tette. (Ideje is volt már.)

    Wentworth, ezt neked küldöm:



    *Az első két évadot felülmúló akciósorozat az én életemben már biztosan nem lesz. Szerintem. Erről lemondani W. levele miatt...
  • xido
    #23047
    3.része a sorozatnak:)
  • Dean Winchester
    #23046
    az hanyadik rész lesz? :D leszedem és azt megnézem
  • xido
    #23045
    RTL 2 hétfőnkénti sorozat..Életre-halálra (Chase 2010)
    ha minden igaz,a hétfői részben Robert Knepper...a zsaruk oldalán meg Sucre:)
  • szabii98
    #23044
    utána eszméltem, 3 hete megy már xD
  • Dean Winchester
    #23043
    hm,? :D nem tudod mióta? harmadik rész kedden lesz, szóval 3 rész óta :D
  • szabii98
    #23042
    A Viasat6 keddtől ismétli A Szökést, nem tudom hogy mióta de sztem nem rég óta :)
    A harmadik rész kedden lesz, Szept. 18-án 21:00kor
  • dragon11
    #23041
    és tényleg.. köszönöm!:)
  • N o N a m e
    #23040
    Sequoia
  • dragon11
    #23039
    Milyen Toyota az a nagy terepjárójuk ?:D:D
  • Quantumleap
    #23038
    Nekem aránylag (közepesen) bejött a sorozat. És ugye itt is volt egy durva állandó szereplő halál a második évad elején. És ami a végén történt, hát kíváncsi lettem volna a továbbiakra.
  • N o N a m e
    #23037
    én még egyet megnéztem úgy emlékszem.. :D
  • Steve Downie
    #23036
    dettó
  • ForzaInter
    #23035
    elég gyenge eresztés volt. én a t-bag-es rész után kaszáltam.
  • Quantumleap
    #23034
    Amúgy a BK sajnos cancelt kapott. Tehát már nincs esély viszontlátni PBkaraktereket. Hacsak a készítők nem készítenek újabb sorozatot, amit szintén egy univerzumba kötnek a PB-vel.
  • Quantumleap
    #23033
    T-Bag benne az elkapandó szökevény.
    A crossover azt jelenti, amikor egy sorozatban feltűnik egy másik sorozatból már ismert karakter, amolyan átlátogatást tesz.
  • Dean Winchester
    #23032
    ezer köszönet!
  • ForzaInter
    #23031
    longmire 6. részében is szerepelt. az elébb meg az x-akták 8x09-et néztem és abba is benne volt:D 1 hét alatt 2 sorozatban fura volt látni ilyen hosszú idő után.
  • stargatelost
    #23030
    Ajánlom a sorozatjunkien a fogalmak menüpontot. Ha sorozatokat nézel, a cross-over nem kéne, hogy ismeretlen legyen számodra :)
  • Dean Winchester
    #23029
    enyhén, vagy spoilermentesen megtudod mondani,hogy mi van a 3.részben? :D crossover az mit jelent? tudom googleba beírni 1perc de ha már itt vagyok a topicban akkor felteszem a kérdést itt! hátha mást is érdekel :D
  • Dean Winchester
    #23028
    mentalista 4.évad 5.részében láthatjuk bellicket :D picit fura volt újra látni xD

    egyébként tervezem,hogy a közeljövőben megnézem a 2.évadot, ergo ha gondoljátok közben írogatok kérdéseket is és majd mehet megint egy kvíz,persze ha lesz rá igény
  • dragon11
    #23027
    Arra gondoltam, köszi!:D
  • N o N a m e
    #23026
    Az nem Rover, hanem Lincoln Town Car. Ha erre gondoltál. :)
  • dragon11
    #23025
    Valaki meg tudja mondani[aki emlékszik még:D:D], hogy milyen Rover[tudjátok, az a fekete kb. elnöki kocsi] milyen fajta volt, stb?

    Sehol nem találom.:)
    Köszi.
  • Steve Downie
    #23024
    Ez hatalmas :D Az ilyen kódolt üzenetek, a mögöttes tartalommal bíró tetoválások és a rengeteg fordulat, izgalmas jelenet miatt nagyon bánom, hogy nincs már PB. Még ennyi idő után is.

    Tavaly még néztem a Breakout Kings pár részét, eleinte ugye arról volt szó, hogy Bagwell 3 részt kap, tehát 3 részbe telt volna, mire elkapják, meg asszem a 8-tól a 10-ik részig zajlódott volna le a dolog. Ehelyett előrehozták 3. résznek, és lényegében 1 epizód alatt elkapták, míg a PB-ben tkp. 2 évad is arról szólt, hogy nem akadtak a nyomára :D Meg amúgy is sz*rul volt megcsinálva az egész, ilyen vicc karakterek fegyverezték le, arról a dokiról nem is beszélve, aki a végén próbálta "megfejteni"... Nekem nagyon nem jött be.
  • N o N a m e
    #23023
    Hát itt már a történetnek is vége lett, hülyeség lett volna egy még nagyobb céget bevonni és erőltetni. Lincolnt nem végezték ki, kiderült hogy más volt a háttérben, csak Michaelt kár volt megölni.

    Annak viszont örülök, hogy még pár embernél a kedvencekben van a topik. :)
  • Flamer
    #23022
    #23020: ahah enis nemreg neztem ujra de en az egeszet.
    amugy ott a final break.. tobbmint egy oras okorkodes :Dszerintem johogy abbafejeztek. :|
  • Quantumleap
    #23021
    Akkor nézd meg a Breakout Kings 1x03-at! (Esetleg reménykedj, hogy majd a 2.évadban is lesz valami crossoverezés.)
  • kill3r21
    #23020
    most sikerült újranézni a 4évadot, mit nem adnék egy folytatásért vagy valamifél spinoffért...:)
  • N o N a m e
    #23019
    Mahone még versenyezni is tud! :)
  • Quantumleap
    #23018
    És vajon most is szem előtt tartják Knepper óhaját, hogy ne öljék meg a karaktert?
    Meg vajon hogy fogják hihetően tálalni, hogy nem Latin-Amerikába tart, hogy Lincolnékon bosszút álljon? Vagy fene tudja, lehet oda tervezi, csak nem jut majd át a határon.
  • Suffering
    #23017


    Zsebes 1 epizodban lesz benne ha minden igaz, ismét meg fog szökni a Fox riverből. a 8. epizodban fogják őt kergetni.
  • Quantumleap
    #23016
    Mindegy, véleményem szerint egy igazi, valamirevaló rendező nem ragad le egy témánál a műfajon belül.
  • Tyler1
    #23015
    az a német verzió átdolgozása, nem saját ötlet.
  • Dean Winchester
    #23014
    jaja és 10 ember volt a fegyőr a másik 10 meg a rab :D vagyis ezeknek a szerepét kellett eljátszani, nekem bejött a film ;)
    sztem ez a sorozat is kurva jó lesz, várom nagyon nah :D
  • N o N a m e
    #23013
    ebben jók :P
    Paul Scheuring csinált még egy filmet a tavaly, ahol kb 20 embert pénzért, tanulmány céljából összezártak egy börtön szerűségben érdemes megnézni: A kisérlet (The Experiment) a címe.
  • bcrics
    #23012
    mindenki azt csinálja amihez a legjobban ért.