23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • argo001
    #23131
    A 4.-5. részeknél egyenesen el fogsz képedni...
  • IXEMGabeo
    #23130
    most lattam a 2. reszt az 5. evadbol...nagyon jo es bejon ez az arab szal eleddig...Michael folytatja az, hogy mindenkinek szivessegeket tesz ami altal a cel fele repiti..meg a nagy terroristanak is megigerhette, hogy megszokteti:D

    Lincolnek szepet akcioztak a haborus ovezetben
  • bakkerman
    #23129
    Picit nekem zavaros a sztori még
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval ha jól értettem a 3. részben elmondta Michael lényegében,hogy ő meg a hosszuhajú srác a CIA-nek dolgoznak évek óta,álnevekkel jutnak be börtönökbe,és hoznak ki célszemélyeket (Kolumbia,Egyiptom stb...). Ez megmagyarázná,hogy miért tünt el a Michael Scofield név mindenhonnan,a CIA töröltette. Van ez a "poszeidon" nevü ürge,akinek valószinüleg dolgoznak,csak át lettek verve? Meg ami nem tiszta,hogy Michael meghalt,el lett temetve,de mégse volt a sirban,ő akkor már be lett szervezve,és meglett rendezve a temetése?? Ez zavaros még,de eddig nagyon epic !
  • Yoohaj
    #23128
    Az "Orosz Mega börtönből" illetve a "Titkos Föld Alatti CIA börtönből" való szökést hány rész alatt lenne célszerű úgy megvalósítani, hogy részletes legyen de mégsem túl hosszúra nyújtott?

    (A "mozgó" börtönt viszont Swarzi és Stallone a Szupercellával ellőtte!)
  • argo001
    #23127
    Azt kell mondanom, le a kalappal. Nem semmi az új Prison Break... :O
  • eddaniel
    #23126
    Francba, most előről meg "kell" néznem az egész sorozatot, mert csak részletekre emlékszem.
  • bakkerman
    #23125
    Ja,mindegyik full kosz meg nem furdenek/furodhetnek,de wifi az ezekszerint van :DDDD
  • gabo91
    #23124
    Érdekes meg van benne potenciál, kár ezt ennyi részbe összecsapni, nagyon sok minden kimarad, benti történések stb. bízom benne, hogy lesz akkora sikere, hogy látnak benne potenciált még, és kap egy rendes 20rész körüli évadot. Jóféle orosz börtön még jöhet :D

    Azért mekkora lazaság van a börtönben, szökési kísérlet után bedobják a külön cellába, meg sem motozzák telefon meg ott lapul a zsebben :)
    víz nincs, de net legyen :D
  • bakkerman
    #23123
    Egyre erdekesebb a cucc,sok potencial van benne amerre elindulhat a sztori !
  • argo001
    #23122
    Na jó, Sheba kárpótol Gretchenért. :D
  • gabo91
    #23121
  • Yoohaj
    #23120
    Amúgy még az első szökés végén miért nem volt kézenfekvőbb menekülési útvonal Oroszország, mint Panama?
    Gondolom a Céget vezető Tábornok és a többi fejes a Cégben nem kockáztatott volna meg egy 3.Világháborút Oroszországgal még Lincoln és Michael miatt sem!
  • Rockynhooo
    #23119
    Adom, csak amíg Tom Hardy a vilag egyik legjobb színésze addig Wentworth Miller a szemöldök rancolason kívül mast nem nagyon tud :D
  • bakkerman
    #23118
    Orosz vonalra szerintem igény lenne,egy szibériai giga-mega börtön,főszereplőnek meg Tom Hardy-t :) Neki feküdne is egy ilyen szerep. Belevinni egy kis politikai szálat,meg egy orosz maffia szálat,sok bunyóval,csavarokkal,ütős lenne
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.04.10. 11:23:00
  • Yoohaj
    #23117
    Például még érdekesnek tartanék egy szökést egy "titkos CIA börtönből" ami mondjuk egy teljesen föld alatti létesítményként van elrejtve!
  • IXEMGabeo
    #23116
    jol kezdtek kifejezetten tetszett:) bar erdekes, hogy az arabokat igy belekevertek:) vegulis napirendi tema:)
  • bakkerman
    #23115
    Amennyire lehuztam elozetesen a trailer alapjan nagyon pozitivan csalodtam! A vege nagyot utott,kivancsi vagyok merre indul el a sztori
  • Rockynhooo
    #23114
    Még az orosz vonalat vagy észak-koreai börtönöket ellőhetik :D
  • Yoohaj
    #23113
    Egyébként (az eddigieken kívül) még hányféle "börtön típus" van amiből még megszökhet?
  • Kamionsofőr123
    #23112
    Hidegrázós volt ez az első rész, mennyi emlék jött vissza :')
  • argo001
    #23111
    Nagyon kíváncsi leszek a folytatásra, érdekel a T-Bages szál is. Kár, hogy Mahone és Gretchen nem fog felbukkanni. :(
  • skinnyman
    #23110
    Egesz jo velemenyeket olvasok, ami meglep. Nem gondoltam eddig h kene neki eselyt adni, de lehet h megis teszek vele egy probat, hatha jo lesz unalomuzonek :)
  • gabo91
    #23109
    e05e01
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó lesz ez, csak ne csapnák össze 8 részbe az egészet, picit túl gyors így. Fox River meg Panama esetén is jó volt mikor "börtön életet" hagyták kibontakozni. C-Not a pitiáner feka gettó genszter hirtelen arab hittérítő lesz... kicsit erős :D
  • bakkerman
    #23108
    most belevisznek valami arab polgárháborús politikai klisés szart is?
  • gabo91
    #23107
    S3 Panamában mikor a zsák pénz elúszott.... arról többet lehetne lehúzni, és hihetőbb is mint feltámasztani Scofieldot
  • maki85
    #23106
    nem tudom kellett volna-e?
    Utoljára szerkesztette: maki85, 2017.01.31. 22:23:31
  • bakkerman
    #23105
    és figyeld meg,majd egy 5 perces párbeszédben lesz elmesélve a nézőnek,hogy mégis hogyan kötött ki Scofy abban a börtönben...pedig az egész új évad szerintem akkor ütne a legnagyobbat,akkor vonzana be tömegeket,ha arról szólna,hogy ő a halálból "feltámadva" mit csinált,hogy jutott börtönbe,majd az utolsó 2-3 részre jöhetnének a druva csavarok,hogy a bratyóék meg Sucréék mennek kihozni onnan. De ez így a trailer alapján egy b kategóriás rókabőr lesz
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.01.14. 14:11:17
  • Quantumleap
    #23104
    Én most rekordot döntögetek, ugyanis ez az első sorozatsequelem, aminek a trailereitt sem vagyok hajlandó megnézni, nem hogy magát a művet. Fel nem fogom amúgy, hogy hogy képes bárki is örülni neki. Ennyire könnyen beetethető az átlag nézőközönség?
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2017.01.13. 22:08:24
  • Dynamic
    #23103
    Mondjuk nekem már az kurva röhejes, (azon túl, hogy Scofield "feltámadt") hogy MEGINT börtönben van. Ezer ötletet be lehetett volna vetni, mint pl. amikor a 2. szezonban csak menekültek, de nem. Ezeknek mániájuk hogy ugyanazoktól a panelektől lesz sikeres egy film, amitől az első működött.
  • bakkerman
    #23102
    szinte az egésznek a lényegét el is spoilerezték
  • soo277
    #23101
  • szabii98
    #23100


    új vidijó
  • JackTar
    #23099
    Üdv!
    A Szökés (Prison Break) 3-4. évadát keresem vételre. Akinek vannak felesleges, "porosodó" díszdobozos évadai, írjon!
  • Quantumleap
    #23098
    Elfogták. És nyilván visszakerült. Azért írom, hogy most harmadjára fog kikerülni.
  • stargatelost
    #23097
    Hát, ahogy annó Sarat is visszahozták, itt is kitalálnak valami szar magyarázatot... T-Bag meg elvileg hivatalosan szerepelt a Breakout Kings valamelyik korai részében, mint megszökött veszedelmes fegyenc, viszont arra már nem emlékszem, mi lett vele végül. Valakinek nem rémlik?
  • Quantumleap
    #23096
    Summa summarum, Michael feltámadását csakis gagyi, röhejes módon lehet megoldani. (Ilyenkor látszik, hogy a világon, a sorozatrajongók között mennyi az elvakult kritikátlan, aki bármit elfogad, ha kedvencéről van szó.) Kétféle megoldás lehet ugyebár: 1. Valahogy túlélte az áramütést, és valahogy kiderült róla, hogy mégse halálos beteg, és valahogy átkerült onnan, abból a börtönből egy közel-keleti börtönbe. Hipergagyi koncepció. 2. A folytatás figyelmen kívül hagyja a Final Break eseményeit, és egy alternatív történetfolyammal magyarázza a 4x22 végére (a 4 évvel későbbre ugrásra) beállt állapotot, ahol Michael sírjánál vannak. Ez még talán valamennyire elfogadható lenne, csak ott a bibi, hogy ott, a 4x22 végén is láthattuk Sara börtöntetkóját. Vagy majd kiderül, hogy ebben az intervallumban másképp szerezte?
    Bármelyiket is alkalmazzák, T-Bag szerepeltetése így is-úgy is übergáz. A koncepció pedig,hogy kap egy fülest, hogy Michael él, és a közel-keleten van, és így kiszabadul (harmadjára!) a Fox Riverből, és velük megy, egyenesen sírva röhögős.
    Én a trailert se néztem meg.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2016.06.08. 16:47:56
  • Quantumleap
    #23095
    A 24-et már nem is kell kizárni, mert jön! Igaz, Jack nélkül, egy fekete főszereplővel.
    A Lost pont az, anihez nagyon nem lenne jó hozzányúlni.
  • N o N a m e
    #23094
    Én félek. Mindenképpen nézni fogom de félek, hogy elrontják. Én személy szerint már unom ezt a börtönből megszöktetős dolgot, nem kellene ennyiszer eljátszani. Esti szórakozásnak elfog menni, nosztalgiázni de ennyi. Nem értek egyet a folytatás ötletével, viszonylag jól lezárták anno.

    Ezek után már nem zárom ki a Lost, Chuck, 24, Dr. House, Dexter stb sorozatoknak se a feltámasztását..
  • Stockbauer33 #23093
    http://24.hu/kultura/2016/06/04/dominic-purcell-csunyan-megserult-a-szokes-forgatasan/
  • argo001
    #23092
    Wyatt? Nem.