Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

II Rocky II
#12379
inkább fordítva azaz a filmhez a feliratot keressük ,de mindegy.😊
Dave.: inkább kussolj minthogy igy beszélsz....idézem egyik forumozó társamat- "#12284" (3.oldal visszafele😊
de íme a két féle verzio...ki keres az talál nemcsak ugat...😄
1.cap- http://www.janosekweb.com/hosszupuska/feliratok/2792.zip
2.xor- http://www.janosekweb.com/hosszupuska/feliratok/2788.zip

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#12378
<#wave>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#12377
Pff..ki vagy te? Basszus nekemis csúszott de nem balfaszozom le a készítõjét hanem bsplayerben nyomok 2-t és ennyi. gratula(Y)
zaki
#12376
Pfff, inkább maradj csendben.

desigo
#12375
1- balfasz? Gondolkozz már,hogy kinek köszönheted a feliratot.
2- Esetleg ha megnéznéd a feliratot,hogy milyen akkor esetleg a hozzá megfelelõ filmet szednéd:

Prison.Break.S03E02.HDTV.XViD-Caph.srt

Ehhez nem az xvid-xor-os verziót rakd...

Érdekes nekem nem késik és még más sem írta,hogy gondja lenne

Arról nem is beszélve,hogy kb 10 mp beállítani a normál idõzítést...
#12374
az a balfasz victorpictor mikor méltoztatok rendes srt-t adni a 2. rsézhez, mert csomot késik....

szucsy89
#12373
hát ez a rész nekem se mondott sokat...nah de lesz ez még jobb is érzem😄
barnie1990
#12372
Nekem is feltûnt,de én úgy vettem,hogy a kamera nem mutatta,amikor még öntenek neki,vagy valami ilyesmi.
Ez legyen a legnagyobb baki.

Zene nélkül mit érek én?

II Rocky II
#12371
azt nem láttuk amikor repetát kapott...😄

24 - Exile -Nov.23

#12370
jaja ezt énis észrevettem😄

hunbasser
#12369
azért elég látványos volt,amikor kapott egy kis vizet,ivott belõle,és utána meg már félig volt a pohár 😄

ReaL MaDRid x siempre

Rockynhooo
#12368
lehet kettõjük gyereke xD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12367
Komolyan mondom, nekem a kosárlabdás kölyök tökre olyan, mint Tweener és Sucre ötvözete.<#vigyor0>
#12366
És majd ily módon ellátja a rabokat hallal és kenyérrel.<#wow2><#vigyor0>
shaba23
#12365
szkófild=jézus!!! minél több vizet ivott/öntött ki a poharából annál több volt benne!
ProGabe
#12364
eszméletle hullámzû ez a sorozat :\

egy részen belül van egy csomó jó pillanat,viszont vannak akkora f@szságok,hogy nem bírok mellettük elmenni :|

#12354:te sem állsz le a dologgal,én sem fogok 😛 szóval,te most megint jössz a spoilerrel,miközben a #12321-ben te sem használtad,és még írták is a következõben hogy használd... tényleg azt a következtetést vonom le ezzel kapcsolatban,hogy nálad ez csak egy allergia 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

desigo
#12363
mindegy
lépjünk túl rajta
Flamer
#12362
mékell fojton kötözködni bazzeg.. :| már a rák f4szom kivan azzal hogy idenézek és akkor 8hsz-bõl 4 arról szól hogy oltyák am ásik azé me nem szpojlerezik.. :| hát omg.

ráadásul õ a 3. rész trélerérõl beszélt, ami ugyanojan mint amit mi egész nyáron csináltunk a 3. évadról.. és ha yól emléxem semmitse írutnk spojlerbe mivel még nem ment le semmi belõle.. szóval rákf4szé kell fojton beszólni mindenkinek..

http://loal.atw.hu

hunbasser
#12361
az miért nyalás,ha megköszönöm a fordítást? 😛

ReaL MaDRid x siempre

II Rocky II
#12360
nenyalj ennyit....😄

24 - Exile -Nov.23

desigo
#12359
Egybõl nem lesz levágós

Na mind1
sorry,hogy így írtam...
PyRex
#12358
ja ok, akkor leírom az egész sorozat tartalmát, de nem írom oda, hogy ki végezte a cselekvést...

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

desigo
#12357
direkt nem írtam,hogy kire lõnek...
hunbasser
#12356
ezzel azt akarod mondani,hogy amikor vitték a rabszállítóban,akkor õt nem lõtték le??!!

véleményem a részrõl:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
az elõzõ rész jobban tetszett,de még egy olyan rész sem volt PB-ben,amire azt mondhattam(/mondhattuk) volna,hogy rossz 😛 ez a vizes megoldás nagyon tetszett 😊 Bellick meg amilyen hülye,még így is képes keresztbetenni Scofieldéknak...meg T-Bag is.mellesleg ez a közvetítõ csaj nem gyengén bejövõs 😊 kiváncsi vagyok,hogy ezt a szökést hogy fogja összehozni Scofield...


és nagy köszönet victorpictornak <#worship>

ReaL MaDRid x siempre

PyRex
#12355
A felépülés kb. 2 napig tartott, úgyhogy ezt nehezen lehet "kimagyarázni", vagy szimplán csak 2 nap alatt helyrejött, mert kialudta magát... <#hehe>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#12354
szerinted pl. ezt nem kellett volna spoilerbe írni? (már a lövést)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Flamer
#12353
az Mahone 😄

http://loal.atw.hu

desigo
#12352
prison break S03E03 Call Waiting Trailer

gecc lõnek a kerítésnél...
desigo
#12351
Mahone keményen büntetésben van ...
nem kicsit van folyamatosan szivatva
elõzõ évadban mekkora arca volt még 😊
desigo
#12350
jaja az komoly volt
nem csak a tesója az ész 😊
#12349
<#eljen><#eplus2>

Atisz
#12348
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lincoln milyen okos volt már hogy vett még 1 madármeghatározót ;D

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Rockynhooo
#12347
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
sztem bellick örülhet h ennyivel megúszta, én Sucre helyében ott agyon lõttem vna

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12346
Nagyon király volt!!! A Köv részben már mehet a szökés!!
Sucre szerintem segíteni fog Lincoln-nak! Legalábbis más szerepet nemtudok elképzelni neki😄

#12345
Jól emlékszel. Mondta is, hogy a macskája csinálta. 😊
II Rocky II
#12344
ez egy film.és ahogy az elõttem is aki irta sztem tényleg ha nem volnál vizközelben akkor te is ugy cselekednél mint ott eszedbe nem jutna hirtelen hogy gyüjtsed....

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12343
ez sztem igaz legalább a mondatod utolsó része.hiszenláthattuk az elsõ részben ahogy sminkeli magát és ott viritott egy kék fotocska a jobb arcán ha jol emlékszem.vagyis nem alaptalan a felvetés. 😊

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12342
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
igaz Sucre elég meglepõ volt számomra.legalább egy családnál kellvolna fel és ment volna a boltbe be...de igy hogy csak ott van 😮...amugy elég jo rész volt.Scofield eggyütt Wishlerrel mostmárcsak meg kell szökni és sztem a fönökis benne lessz hiszen õ intézi a külsö belsõ ügyeket.Talán nem ugy fognak megszökni hogy majd bejönnek a börtönörök egy rohamra a sonaba és akkor egykettõt elkapnak ésabban az egyenruhába mennek majd ki ? erre cask a rövid jelenetbõl gondolok amikor mutatják a szereplõket.😊

24 - Exile -Nov.23

#12341
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Lehet furcsán hangzik, de szerintem Sucrétól prosztóság, hogy nem hívta fel Bellick anyját. A felépülése az elõzõ évad végéhez képest tényleg furcsa, lehet, hogy majd Lincnek elmeséli a következõ részben, és mi láthatjuk is. Ami a Lincnek közvetítõ csajt illeti, van egy olyan gyanúm, hogy idõvel ki fog derülni róla, hogy valamivel õt is zsarolják, magyarán nem szívesen teszi, amit tesz.
kill3r21
#12340
nah kijöt a rendes hivatalos soundtrack franko 😊
Flamer
#12339
<#hehe><#hehe><#hehe>

http://loal.atw.hu

#12338
jah így oldják majd meg Kellerman dolgát is egyszercsak azt látjuk, hogy bemegy egy boltba és, hogy hogy úszta meg az már a képzeletünkre van bízva 😛

#12328: ezek nem a Harwardról jöttek, mit vársz tõlük? 😄

Rockynhooo
#12337
sorry a hibáért 😄
szval: az évad végén még ott feküdt vérzõ testel!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Rockynhooo
#12336
mindenkinek jobban tetszett ez a rész mint az elõzõ ? 😄
elég nagy kivétel vok akkor 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amúgy Sucre csak ennyi ? az évad végén még ott feküdt vérõ nem testel , most meg csak úgy feltûnik egy boltba?! vagy nekem maradt ki nagyon vmi ? XD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12335
Ittak is közben, nah de ilyen kis dolgokon ne vitatkozzunk 😊
Jó rész volt nagyon, ez a lényeg, és a köv-t meg már nagyon várom😄

Flamer
#12334
hát tudod én elõbb iszom minthogy megfüröggyek 😄

#12331: nem. és kössé bele. htx

http://loal.atw.hu

#12333
a bõrnek szöksége van vizre, én nem birok ki 1 napot fürdés nélkül, de azok havonta ha fürdenek....

#12332
Ha hetekig (vagy akár hónapokig) nem érné a bõröd az esõn kívül más lehet h te is pancsikolnál a vízben...

VinylToy
#12331
Te ismered a magyarból az "ly" betût?!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

Flamer
#12330
yódeazért volt benne élethû dolog.. szóval.. ez sokkal reaálisabb film bármi más.. és az emberek mért ijen hüjék?😄 nekem az elsõ gondolatom azvolt hogy viszem a kannát 😄 erre nézem ezek a marhák micsináltak.. 😄

http://loal.atw.hu