Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Lényeg hogy Sco még mindig írtó láv, ügyes volt a robbantással, a chief nem lesz sokáig az ha így folytatja, T-bag egy köcsög, Mahone meg ne legyen már morcis, fogjon össze szép Scoval már. Emberünk is megvan..már 'csak' kiköll menni 😄D
thx hogy adtak ruhát Bellikre...
tom h már ez is flém h megkérdezem 😄
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
én nem vállalom, de szavazni fogok
ReaL MaDRid x siempre
nagy az isten állatkertje sajnos :\
ReaL MaDRid x siempre
Na jól bemutatkoztam vazze😄
Szóval minden órába benézek van-e valami új fejlemény de ez a flame áradat engem is idegesít és kiszûrném gyorsan a flamelõket.
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
24 - Exile -Nov.23
Nézeem általában óránként az oldalt attól hogy nem olvasom és kiszûrném az ilyen flameket.
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
24 - Exile -Nov.23
... aka Prison Break: On the Run (Australia: second season title)
érdekes.. már yáccot a manhuntba is?😄 észrese vettem..
http://loal.atw.hu
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
#12410: jaja, nekem is a tolvajtempó ugrott be..
Tolvajtempó
A tökös a török az õr....

kész sry, victor, de akkoris idegesitõ hogy az én verziomhoz ninscen a feliratok.huán srt, azt lehet nézni a 5 mp s késéskeet
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
beszéljetek már a filmrõl bakker!
Nem akarok senkit kioktatni, de nézzétek meg az utsó pár oldalon végig egymás oltása van. Hülye vagy, béna vagy stb.
Legyen már béke!
Ennyi!
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
ezért ugattad le.. nem értme mit magyarázol :o :Cccc
http://loal.atw.hu
de viszont azért lelehet szólni hogy rákér nem tudja megkülönböztetni a két fajta verziót és a hozzájuk tartozó feliratot..
meg.. elkéne olvasni mihez tölti le a feliratot és hogy mijet szedett le..
ennyi.
http://loal.atw.hu
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Talán te fizettél neki?
Érdekes amúgy rajtad kivül mindenki talált megfelelõt ugy nézem.Ez is biztos a forditó miatt van...
Aki tudja hogy nem tud semmit, az máris tud valamit.
Pl a legutóbbi részt leszedtem mindkét említett verzióban.
De a Weedsnél megszívtam mert nem találtam az elsõ évadhoz olyan feliratot amilyen az avi volt.Szedtem hozzá olyan avit mint amilyen a felirat volt 😊)))))
FLamer : jaja az biztos 😄😄😄 , és a végére még odaszúrta hogy "elhiheted" 😄 XD
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
KÉP
everything's better with music
Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun
"de biztos valaki fizet neki, elhiheted..."
ezen de yoo nevettem xD😄
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
ReaL MaDRid x siempre
24 - Exile -Nov.23
ha nem fordítaná le neked,akkor te most nem nagyon néznél PB-t,úgyhogy pofa lapos,és örüljél,hogy van felirat.képzeld,nem magának csinálja,õ meg tudná nézni angolul is,NEKÜNK PB-SEKNEK csinálja.
bocsánat a többiektõl,de az ilyen hálátlan f*szoktól teljesen elborul az agyam...erre szokták mondani:"nyújtja neki a kisujját,de kell az egész karja"
ReaL MaDRid x siempre
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
midn aztmodnjátok hogy jaj ingyen csinálja, de biztos valaki fizet neki, elhiheted...
😄Dd