Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hunbasser
#12579
én meg pont,hogy annak örülnék,ha sokáig tervezne Sco és közben meg sok bonyodalom lenne.biztos olyan is lesz majd párszor,hogy úgy látszik,mégsem jön össze a szökés,meg ilyenek,bár ezt már egyszer ellõtték az 1.évadban

ReaL MaDRid x siempre

#12578
igeeeeen, Sharp ezredes, imádom, ahogy elõbb sírt, jajj, akkor én is könnyezek mindig láv láv 😄
PyRex
#12577
remélem nem húzzák sokáig a szökés tervezésével, meg magával a börtönbõl kijutással 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

hunbasser
#12576
gondolom elkezd tervezni,és jönnek a vágottarcú csajtól az újabb fenyegetések.Linc tovább nyomoz,a Sonában újabb bonyodalmak nehezítik meg majd Michaelék dolgát.

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#12575
ez a sorozat mindig tart valami meglepit,ezért szeretem,biztos lesz itt is jó pár meghökkentõ fordulat 😊

egyébként szerintem akinek jobb a szinkronhangja,mint az eredeti,az Linc.

ReaL MaDRid x siempre

PyRex
#12574
No ki mire tippel, mi lesz a 3. részben?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

hunbasser
#12573
nem annak szántam,csupán pontosítottam.

a modoromért elnézést kérek,nincs túl jó napom.

ReaL MaDRid x siempre

II Rocky II
#12572
ez film muszáj sikerülnie.😊vagy pedig váratlan fordulat és kap haladékot.de tuti sikerülni fog😄
reagálok én is.nekem a scofield hangja nem nyerõ nagyon gyerekes az angolhoz képest.

24 - Exile -Nov.23

Attila8805
#12571
Nekem a szinkronos-ból Mahone hangja nem tetszik.
de ez csa az én személyes véleményem.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

AntiHero
#12570
Amúgy sztem annyire nem rossz a PB magyar szinkronja. Sokkal jobb mint pl a LOSTé

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

II Rocky II
#12569
ezzel igy vagyok én is pontosan.😄

24 - Exile -Nov.23

Attila8805
#12568
Szavazni helyett nyerni!
bocs.
Kicsit késõ van.
ki szerint fog sikerülni Sco-nak 1 hét alatt?
Szerintem nem fog és ebbõl lesz egy rohadt nagy bonyodalom és mondjuk akár 1 4. szezon.
Mondjuk az kicsit durva lenne ha úgy elhúznák mint a Lost-ot.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

hunbasser
#12567
láttam pár rész magyar szinkronnal is,és hát szerintem nem rossz.de teljesen más a két hang,de a magyar szinkron is tûrhetõ(legalábbis a hang)

ReaL MaDRid x siempre

Attila8805
#12566
Szerintem 3 nap bõven elég.
vagy legyen 3 rész és a 4. rész közt esetleg?
Az király lenne hogy két dologra várna mindenki.
Az egyik a 4. rész a másik meg hogy a jelöltje fog-e szavazni😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

AntiHero
#12565
HA ennyire akarjátok akkor jelöltetem magam én is<#gonosz1>

1 nap bõven elég. Amúgy is holnap mindenki itt lesz sztem😊

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

II Rocky II
#12564
na mégegyszer akkor aki akar az irja ide be és kész holnapra összeirom és nem kell ezen rágódni többet.majd holnap meg mikor meglessz akkor lesz szavazó és kész lehet szavazni ezen meg nem kell rágódni.(amugy sztem nem feltétlen fontos hogy az legyne hg aki már jártas benne mert õ is ugy kezdte legelsõ hg-i szerepét...szal ez baromság ugyhogy az is lehet aki nem volt még.) na akkor télleg most már csak egy hsz annyi hogy én is szeretnék és kész. a végén a töbségmeg eldönti.rendben?(remélem rendben)
eddig: Pyrex,desigo (õ még nem is mondta amugy de sztem beirhatom?),és antihero,Attila8805,Rocky (kivi vok majd kire hány szavazat esik) ennyi.na akkor holnap este 21:00 ig várunk és akkor inditom a szavazást.amire majd adjatok idõt mennyi ideig lehessen.1,2,3,4 nap?

24 - Exile -Nov.23

Attila8805
#12563
naon szépen kösz a lenézést.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

PyRex
#12562
Most olvastam (és nem flame miatt írom), hogy a Kellerman-t alakító színész szinkronhangja Forgách Péter volt...? Izé, aki a magyar szinkronos változatot nézi (nézte) az elmondhatná, hogy illett-e hozzá a hang, mert nekem Forgách Péterrõl mindig Michael Knight (David Hasselhoff) jut az eszembe 😊))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

AntiHero
#12561
Ohhhh...te kis butus..<#puszis><#whatever>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

hunbasser
#12560
most ezt úgy mondtad,mintha CSAK ebben a topikban lehet a házigazda léte,a többiben nem lenne lehetséges.

szóval azt akartam mondani,hogy ez szerintem egy elég komoly topik ahhoz,hogy egy normális,tapasztalt hg legyen a "vezére"

ReaL MaDRid x siempre

PyRex
#12559
naná, a 3. évadra pályázok 😄

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

AntiHero
#12558
Ja szóljál😄
Komolyan ki találta ki hogy én házigazda akarok itt lenni?

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

precision
#12557
na kössz, ha még engem is belekavarsz akkor holnap estig itt fognak vitatkozni 😄😄😄
jahogy kéne a 3. évad mi? kis hamis 😛

Bazinga!

tommyg
#12556
mit??? hogy õ nem akart az lenni?? olvasni meg én tudok 😄

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Attila8805
#12555
ja tényleg bocsi összekevertelek valakivel.
Hunbasser errõl a tapasztalatos dologról meg csak annyit hogy honnan lenne tapasztalatom házigazdaságban hogyha nem lehetek házigazda mert nincs gyakorlatom a házigazdaságban.
Gondolom érted mire gondolok.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

hunbasser
#12554
jó,de attól még megfordultál a fejemben,mint lehetséges hg.

vagy nem örültél volna,ha rád voksoltam volna?

ReaL MaDRid x siempre

PyRex
#12553
ÉN RÁD SZAVAZOK! 😊))))))))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

REALista
#12552
Ezt nem te döntöd el!😄

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

precision
#12551
jó akkor legyen Pyrex csak legyen már vki és ne errõl szóljon már a topik...

Bazinga!

REALista
#12550
<#hehe>

A győzelem nem minden, viszont a vereség egy nagy semmi! HALA MADRID!

AntiHero
#12549
Héj én nem is akartam házi gazda lenni:S

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#12548
meg Mahone is

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Attila8805
#12547
Majd eldöntik a szavazók.
És igen szertenék naon házigazda lenni hogy az ilyen hsz-eket kitöröljem idõbe.
És hogy ne legyen teljesen off:
Abruzzi az Armageddonban😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

AntiHero
#12546
"és te akartál lenni a házigazda?"

Nem, sose akartam.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

tommyg
#12545
ja csak sok álszent veri a nyálát

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

precision
#12544
mit kell így felfujni ezt a házigazda dolgot
amugyis szavazzatok rám, aki rám szavaz megkapja a teljes 3. évadot elõre holnap dual audioval (hun/eng + hunsub)... na? 😄

amugy komolyra fordítva a szót, én nemtom ki lenne jó házigazdának

Bazinga!

hunbasser
#12543
én is 3 személy közt vaciláltam: Pyrex,desigo,és antihero,végül Pyrexre esett a választás,és most tényleg nem bántam meg,hogy nem antiherot mondtam :\ egyébként ahogy utána láttam,õ sehol sem hg,szóval még nincs benne gyakorlata,olyasvalaki kellene,aki több topikban is hg már,és Pyrex az,ráadásul az sg-n is rangidõs.

ReaL MaDRid x siempre

II Rocky II
#12542
na azért sztem a topicban sem csak a pbrõl kell hogy szoljon hanem olykor haverságrol kis apro poénokrol is és hogy jol lehesen dumálni persze apb fõvonalán ,de olykor elkerülhetetlen a mellékágak bekapcsolása.😄

24 - Exile -Nov.23

Fyrex
#12541
pff nem ettõl vagy jó házigazda hiábba akaróddzol ennyire, Pyrex alkalmasabb lenne

Avanti Crociati!

Attila8805
#12540
és te akartál lenni a házigazda?
Na most ezt kapásból töröltem volna,mert mint látod 3 felesleges Hsz. született az értelmetlen beírásod kapcsán.
Szavazzatok rám😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

tommyg
#12539
pf

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

AntiHero
#12538
...ja<#szomoru1>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

desigo
#12537
nagyon unatkozol?
AntiHero
#12536
NA megnéztem a 3. részt zsír volt.

Bár nem értek sok mindent.
pl
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hogy minek nézitek meg a spoiler részt, ha tudjátok hogy nincs még 3. rész?😄

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

hunbasser
#12535
nem hiszem,mondom,eddig egész jól bírja 😊 (legalábbis szellemileg)

ReaL MaDRid x siempre

Attila8805
#12534
Jaja most mondta hogy akit el akar bruce báttyó küldeni azt most küldje el.😄
Hajrá Mahone csak keményen.
Btw Mahone szerintetek megzakkan?
Mert ugye nincs dilibogyója😄

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

desigo
#12533
Mahone szerepel az Armageddonban
most az rtlen😊
hunbasser
#12532
szerintem is te lennél a legalkalmasabb.te több topikban is hg vagy,van már tapasztalatod a dolgokról,és te egyébként is sokszor itt vagy

ReaL MaDRid x siempre

#12531
jah, és sztem megint nem látom kedden, egész nap otthon sem leszek :SSS addig bese szoktam ide nézni 😄DDD
hunbasser
#12530
tényleg nem kéne házigazda,ha winnie itt lenne.de õszintén megvallva,én már rég láttam itt(vagy csak én vagyok vak?)

ReaL MaDRid x siempre