Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hunbasser
#12635
élõben csak a film stábja látja,meg a producer(meg még egy-két kiváltságos ember) 😛

ReaL MaDRid x siempre

tommyg
#12629
derossz 😄

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#12628
Mert gondolom, már holnap hajnalban akarja nézni a 3x03-at.
tommyg
#12626
nincs minek az??

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

gyuriii
#12625
nincs valami olyan progi most amivel lehet nézni a FOXot?

#12624
Attila8805
#12623
Hát igen ez a demokrácia.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

#12622
Jóvan na, azt hittem láthatatlan lesz a szöveg, fene hitte volna, hogy kék marad.<#merges3>
ProGabe
#12621
😄DDDDasasdsads

ezt nem gondoltad volna,mi?kellett az a spoiler^^
nem lehetett volna a link neve mondjuk az hogy S.W.C. interjú?
Pyrex ezért letépi a huevos-aidat 😊

egyébként nem volt semmi 100%-os,és most sem az!

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#12620
Lehet, majd az lesz, hogy Michaelnek nem sikerül kihoznia Whistlert egy hét alatt, és ezért kinyírják Saraht, majd üzenik, hogy újabb egy hét múlva LJ következik. Na de ez is olyan dolog, hogy hulla nélkül kissé aránytalanul jönne ki.
scorpeeon
#12619
Volt már róla szó régebben. Emiatt azt hittem h Sara hulláját mutatják Lincolnnak majd, dehát nem.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12618
Nem kell ironizálgatni. Szerintem valaki azt hinné, hogy csak sím beírás, kék szín ide vagy oda.
Rockynhooo
#12617
tényleg?

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12616
Ez egy link.
#12615
Sara
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szucsy89
#12614
o.O bazz 131 új üzenet, azt hittem már hamarabb kijött a 3.rész😊) erre csak ez a szavazásos szarság<#szomoru1> jó lenne ha hamar eldöntenétek és a pb-rõl szólna a topik, bár ha kijön a 3.rész úgyis arról fog...
II Rocky II
#12613
<#worship>

24 - Exile -Nov.23

Flamer
#12612
ok - okozat.. gratulálok, ügyes gyerek vagy.

http://loal.atw.hu

II Rocky II
#12611
jaja gondoltam hogy nme rám hiszen én nem is mondtam.Pyrex akkor a házigazda ha már küdött mailt.akkor már megvan😄 lezárva a szvazást.-------------------------😄

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#12610
küldtem az email címre emailt tegnap este

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

precision
#12609
akkor ne legyen senki
én személyszerint nem adnék olyannak jogot aki "kunyizik" érte meg gürcöl hogy jajj szavazzatok rám, meg ilyesmi (most nem személyesen rád céloztam, hanem ugy általában)

Bazinga!

II Rocky II
#12608
jaja de pirex még nem is szolt hogy lenne....😄

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#12607
sráácok, ennek az lesz a vége, hogy mindenki utálni fog mindenkit 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

precision
#12606
Nem kell szavazás, LEGYEN PYREX. Téma befejezve. Omg.

Bazinga!

II Rocky II
#12605
de b+ engem meg már az idegesit hogy egy mondatot nem tudsz ugy leirni hogy szép legyen csunyaszavakat kinem tudod hagyni.ez piszokul idegesit...meg sok szöveg érdekezett a szavazással? hát most neked se kellett volna megszolalnod és akkor még ennyi felesleges hsz sem lett volna.én egyértelmûen leirtam hogy irja be aki akr összeirom kirakom a szvazástés kész.nem tehetek rola hogy sok idiota (tisztelet kivétel) elkezd kavarni meg irni errõl pedig senki nem kérte.ennyi.

24 - Exile -Nov.23

Flamer
#12604
kay. amúgy tök relaxos vagyok. semmi bajom. télleg nem vagyok ideges. csak nkm rohattul elegem van ebbõl.. :| tényleg PB.
nem kell gazda. eddig se kellett. ennyi.

http://loal.atw.hu

shaba23
#12603
<#banplz>
AntiHero
#12602
<#kuss>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

hunbasser
#12601
😮OO

kicsit felhúztad magad,relax...

ReaL MaDRid x siempre

Flamer
#12600
mértnem mentek a yó an**tokba ezzel a sz4r szavazással?
73 új üzenet és kb 5db a normális pb topikkal kapcsolatba..

mindenki d**ja fel magának a házigazdai cuccát meg mennyen ann**ba szavazni.
ez egy PB topikk, szóval kéretik errõl írni.

mindenkinek ezlenne a legjobb.

http://loal.atw.hu

tommyg
#12599
éééjáááá de vicces voltál

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Rockynhooo
#12598
jah rád is lehet?
zsír akkor már tom hogy kire nem fogok ! xD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

tommyg
#12597
rám igen

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Rockynhooo
#12596
lehet már szavazi vagy mi van már ? 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#12595
jah, kis szuperpilóta 😄DD
desigo
#12594
Meg amikor leszálltak is arc volt...
#12593
hát én azt sajnáltam is, de utána szépe sírt, és végülis hatástalanított egy atomot, micsoda férfi 😄DDDD
#12592
awww, mét sírok mindig ezen a kurvafilmen :-/
hunbasser
#12591
pedig ez a szabály 😄 ha hg váltásról lenne szó,ott pl jó,ha ír az aktuális hg is,hogy le szeretne mondani,de szerintem itt elég lenne belinkelned egy olyan hg számot,ahol egyértelmûen megszavaztunk téged.pl Fyrex leírta,hogy egyhangú a döntés.

ReaL MaDRid x siempre

desigo
#12590
Mahoneal a zûrben is csak baj van.
De jól meg lett fogva a nyaka a nagy kulccsal 😊))))
AntiHero
#12589
<#banplz><#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12588
nem dehogy, amúgy is, az ûrben lévõ nem számít 😄DD

nah nézem, márvan megint 😛
desigo
#12587
Megcsalod Scot?
Nem szép dolog😊
#12586
én szépen áradozok Mahone-ról,. az bezzeg senkit sem izgat, deha egyszer olyan szép😛
PyRex
#12585
õõ, ez picit szerintem hülyén venné ki magát ha én írnék, hogy én szeretnék házigizda lenni 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

desigo
#12584
Remélem gyorsan lezárjátok ezt a szavazás mizériát

nem kicsit unalmas...
PyRex
#12583
jó persze, csak én pont attól félek picit, hogy most más környezetben hasonló fog történni (de szerintem ezt nem merik megcsinálni, valami csavar tuti lesz benne).

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

hunbasser
#12582
én sem értem...

Pyrex:szerintem nyugodtan írhatsz a [email protected].

ReaL MaDRid x siempre

Attila8805
#12581
nem a tapasztalatlansággal volt bajom hanem azzal a normális szócskával a mondatodban de megbocsátok néked.
Pííísz Brádá!
Viszont nekem Linc hangja eredetiben jobb olyan brutálisan mély,tehát karakterhez tökéletesen illõ.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

Fyrex
#12580
a szavazás ilyen táblázattal hülyeség mert elég könnyû belepiszkálni

a topikban mindenki Pyrexet akarja

most akkor min vaciláltok?

Avanti Crociati!