Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12697
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ahogy próbálom kisilabizálni, akár levágott mell is lehet. Az biztos, hogy valami testrész, elvégre vér szivárog a dobozból.
II Rocky II
#12696
mondjuk ez is spoiler.<#idiota>

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12695
egyetértek részben vagyis ezzel.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sara feje van a dobozban sztem,vagyis elsõre erre gondoltam deaztán hát nemtom elég durva lenne.de a doboz oldalánmeg alján lehetett a vért látni szal durva lehet,meg Linc is miet sohajtott.durva--😊
amugy sztem is nagyon jó rész volt.most már még jobb lessz végre elkezd scofield gondolkodni merre mehetne a cél felé.

24 - Exile -Nov.23

hunbasser
#12693
szerintem is...nem tudom mit várnak itt a topiklakók

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#12692
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mahone sztem leszarja T-Baget,nomeg T-Baget eléggé benyalta magát,mindig ott van Lecheroval,Lechero közelébe meg nem nagyon mennek.egyébként jól értettem azt,hogy T-Bag azt kéri Lecherotól,hogy a többi csicskát távolítsa el maga mellõl?

egyébként szerintem a dobozban egy kéz van.

Mahone tényleg kezd bekattanni,már azon jár az esze,hogy szúrjon egyet,hátha jobb lesz.

Linc akciója sem volt semmi,majdnem meglettek,csak hát hordania kéne magánál egy fegyvert,ez lenne a minimum...

ReaL MaDRid x siempre

AntiHero
#12691
Hát átlagos volt semmi extra nem volt a 3. részben. nem tetszett most annyira.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

ForzaInter
#12690
ez kurva jó rász volt

Yo, Bitch!

#12689
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A logika egyfelõl azt diktálja, hogy Sara feje van a dobozban, másfelõl meg azt, hogy nem az övé, mert túl egyértelmû lenne. Bár én Michael lábujjaival is így voltam az 1x02 végén.
Ami dühít, hogy még mindig nem láthattunk egy rendes Mahone-T-bag randit. Meddig húzzák még? Nem tudom, ez tudatos-e a készítõk részérõl.
II Rocky II
#12688
na a S03E02 eleje tiszta heroes 😄 legalábbis a szöveg meg a hangnem nekem ez jut eszembe(nem spoiler amugy csakegy mondat)😄

24 - Exile -Nov.23

II Rocky II
#12687
köszi elõre is mindenki nevében.😊

hunbasser: sry 😊

24 - Exile -Nov.23

#12686
izé..felirat..vagymi..<#vigyor3><#vigyor3>

Ringat a víííííííz!

#12685

Ringat a víííííííz!

Rockynhooo
#12684
majd spoilerezzetek mert én még ma nem nézem meg 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

desigo
#12683
link esetleg?
hunbasser
#12682
kösz!

ReaL MaDRid x siempre

jax
#12681
Van felirat! XOR-oshoz!

broke the rubber/ busted a nut up in ya mother/ so how you feelin\' about havin\' another little brother? nasty motha uffer

hunbasser
#12680
én speciel erre gondoltam akkor:

"Nem, hanem akkor megvárja, míg törvényes úton kihozzák, és átszállítják."

azt hittem elsõre,hogy õ már tud valamit a következõ részekbõl,de utána elolvastam mégegyszer,és látom,hogy csak spekuláció,szóval ezt benéztem.

ReaL MaDRid x siempre

Attila8805
#12679
#2952 A szökés s03e03 Prison Break s03e03 (HDTV-Caph ) Schwarz402 2007-10-02 angol

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

ProGabe
#12678
megnéztem a 03-at.hát,nem volt rossz,bár eléggé lassú,talán kellett is egy ilyen.talán pont e miatt nem volt benne annyi baromság :\
viszont a fekete csajszi(bannerban Sara mellett) mekkora egy rohadt nagy antiszínész!le merem fogadni,hogy férfi castolta be 😄

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#12677
burki6 hozzászólása valóban spoiler, be is rakta ebbe a keretbe. A rá adott válaszokat vizont minek kellene betenni, hiszen nem derül ki belõlük, hogy mire adatottak.<#kerdes>
II Rocky II
#12676
itt mit kell spoilerezni???? ez még az elmult részek voltak😊

24 - Exile -Nov.23

hunbasser
#12675
könyörgöm,spoilerezni miért nem lehet? :\

ReaL MaDRid x siempre

#12674
De arról volt szó, hogy átszállítják, és ekkor jött a zsarolás.
scorpeeon
#12673
FQM a proper, remélem ahhoz lesz felirat 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

cement
#12672
erre kevés esély van...
3/01 igy kezdodik, a nightclerk mondja lincnek.
"Sona is a one way street. Who goes in, never comes out."

respect to the man in the ice cream van

#12671
Nem, hanem akkor megvárja, míg törvényes úton kihozzák, és átszállítják.
AntiHero
#12670
Michael imád Sonába lenni. Gyerek kora óta oda vágyott.<#idiota>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12669
De akkor viszont Michaelnek már nem lenne miért megszöknie.
burki6
#12668
Sry hogy egy oldallal elõbbi postra válaszolok, de hát ugye a sok spam 😊...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A 3. évad elõzetesben Sco valami olyat mond Linc-nek, hogy 1 hét nem elég, és hogy Linc-nek kell kiszabadítani Sara-ékat

II Rocky II
#12667
kire gondolsz.lol. énis a xort szedem.😄 rem ahhoz lessz elõbb ha nem akor szopokanyaloka.😊

24 - Exile -Nov.23

Rockynhooo
#12666
annyi hogy holnap nézem meg, addigra lesz mind2 fajta verzio ennyi...!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

AntiHero
#12665
© Victorpictor
Prison Break 3x03 elkezdve, este 7-8 körül kész lesz.

Pasz meikhez készíti😊 Letöltöttem a xor verziót. Max ha nem az letöltöm a másikat is. (FTPén jön gyorsan😄)

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12664
nah... mutlkor meg xorhoz, döncse már el meyikhez, és tüntesse fel, mert azis biztos hogy a xor kifogja adni az egés évadot.., akkor miértnem a xorhoz készit végig?

#12663
Az pont jó.
AntiHero
#12662
valszeg ehez: Prison Break s03e03 (HDTV-Caph )

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12661
Én nem kértem feliratot, csak kérdeztem, hogy melyikhez készül. És nem mindegy, hogy melyik verzióhoz készül, mert nincs kedvem idõzítgetni, mert avval is poént lövök le magamnak.
zaki
#12660
Nem tök mind1?
Úgyis át lesz idõzítve a másik változathoz is rövid idõn belül.

AntiHero
#12659
szted? (majd egyszer kész lesz és be linkelik itt!)


U.I.:
Banner alá ki kéne írni hogy: AKI FELIRATOT KÉR BANNOLVA LESZ

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#12658
Nem tudjátok, hogy Pictor melyik PB 3x03-verzióhoz készíti a feliratot?
Rockynhooo
#12657
juhh lent is van az uj rész 😊 remélem lesz még felirat ma , és akkor a Bl meccs után megtom nézni 😊

bazz mekkora Spammerek vannak itt :\

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

PyRex
#12650
figy, az összes (utóbbi idõben) nem a témába vágó hsz-t töröltem. neked azzal volt gondod, hogy azt is töröltem amiben méltatlankodsz, hogy "bezzeg xy emberét miért nem töröltem". Sorry de ez csak spam spam spam 😊

szóval pls... azt hiszem minden olyat töröltem, ami vitára adhat okot. nem válogattam, mégha úgy is érzed.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

II Rocky II
#12647
amugy felirat megint a xor verziohoz fog készülni vagy a caphez?😄 elsõre?

24 - Exile -Nov.23

#12645
már reggeltõl megvan, szerintem mingyá megnézem... 😄
PyRex
#12644
már lejött régen, feliratra várok, meg crysis bétát töltök 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#12643
Mekkora csönd lett. mindenki tölt 😄

0ppika
#12642
Prison.Break.S03E03.PROPER.HDTV.XviD-XOR
Prison.Break.S03E03.HDTV.XViD-Caph

http://epica.nl

grebber
#12641
Nemtud valaki olyan oldalt linkelni ahol a sorozatok nézettsége felvan tüntetve melyiké jobb?

Next PC upgrade: 2022

PyRex
#12640
Megjegyzem, ez, hogy a linkeknél nem müxik ilyen formában a spoiler tag, enyhén égõ bug 😊 pedig simán meg lehetne csinálni, sõt még az is lehet, hogy meg is tudom csinálni, pill... 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#12639
Töröltem "pár" hozzászólást - gondolom nem baj 😊

Quantumleap, mivel a spoiler tag a linkeknél nem igazán mûködik, please legközelebb a link címe ne legyen spoileres 😊 Thx! 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

desigo
#12638

akkor online adásban nézni...