Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
de persze big htx neki.. mer nem hiszem hogy más letudná fordítani így meg ennyi idõ latt szóval eszemben sincs b4szogatni érte õt, meg krtizálni meg ijesmi.. csak vélemény. :o
http://loal.atw.hu
"Végeredményben boldog lehetek, hogy két évad lett" - tûnõdött a színésznõ, aki most új feladatok után néz, és nem zárja ki annak a lehetõségét, hogy egyszer még visszatérjen a sittes fiúk közé.
Ha a feje lenne benne akkor eléggé zombi sorozat lenne ha visszatérne fej nélkül 😄
leszarom a konfigod...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ya.. és para hogy Licseró lenyomaztassa a számot amit hivtak a mobiljáról.. akkor szkófildnek annyi . 😄
Sucre meg .. 😄 kész.. 😄
ya és amúgy Victor elsiette szerintem ezt a felirattot. :| nem fordította le amit az õrõk ordibáltak Mahone-nak, meg azt az egy mondatot se amikor Linocoln kisérlete után felhivják a csajt.. és mondják hogy lincolt megprobálta bla bla.. aztse. :o
http://loal.atw.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
24 - Exile -Nov.23
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
everything's better with music
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ezis egy hiba a feliratba :|
http://loal.atw.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
24 - Exile -Nov.23
#12736: majd megnézem 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-Mahone egy vadállat 😄 de yóláll neki a borosta 😄
-Sara háttal.. biztosn em õ az.. 😄 mármint értitek..
-ya és a képen sem Sara van szerintem hanem valaki aki hasonlít rá 😄
yaés .. yavítgatom a feliratot is.. :|
kis-nagybetûk, meg félrefordítás.. :| :C (pl.:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
392
00:24:04,810 --> 00:24:08,550
Emlékszel...
hogy beszélgettünk?
szerintem eziss az hogy:
Emlékszel...
hogy, hogy beszélgettünk?
)
http://loal.atw.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
na fojtatom.. majd kiderül 😛
http://loal.atw.hu
ReaL MaDRid x siempre
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ez a Sucre egy beteg f4sz :| mekkora egy k*cs*g..
Szkofild már látom tapogattya a csavarokat 😄 eszembejut az elsõ évados rész amikor monták Sarah -nak hogy Szkófild egy brutális állat (okos zseni 😄)
ya.. és most tartok 06:42-nél.. és semmi akadás a proper-xor verzióba..
valszeg volt egy sima xor meg egy proper-xor.. és sokaknak a sima xor van meg.
http://loal.atw.hu
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
24 - Exile -Nov.23
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
eleve a doboz is nagy ahoz képest amit benne látunk...
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
bukta mindenhogy...
meglessz a 22 rész nem kell aggodni. (linc kezelgeti majd a csajszit aztán scofild meg kap haladékot) És ha már ujra cég-el van dolguk akkor lehetne 4. évad is, mert valahogy lekellene már buktatni a céget az pedig simán lenne egy évad...
felgöngyölitenek mindent...
érdekes a doboz... elösször bombára gondoltam, de nem lennének olyan buták hogy épületbe robantsák fel meg kell a csajnak linc még...
aztán utána láttam hogy valami foyladék csordogál a doboz körül, igy valami savra vagy hasonlora gondoltam...
sohajtott egy nagyot linc, ez roszat és jot is jelenthet...
utoljára pedig egy végtagra gondoltam...
kép gagyi de csak ezt tudtam kivágni... 😞
a csaj azt mondta, ohgy meg bizonyosodunk arrol hogy ne történjen meg többet... ha küldeni végtagot akkor csak felhergelik lincolnékat...
(bután szolva nem azt a fizetséget kapnák ami járna)
Esetleg az is lehet, hogy példát statuálnak és valamelyik béna emberüket küldték el a dobozban, pl azt akit leütött linc...
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
amúgy:
SPOILER::::: ennyire sikerült kivilágosítanom picit el is forgattam, hátha..
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
felirattal semmi gond nem volt
van 1824 seeder hozzá. eztv
de amugy érdekes mer a rész ez:
Prison Break S03E03 PROPER HDTV XviD-XOR
még a feliratba nics benne a proper szó. :| szóval én azt nem is értem. :|
lehet van egy sima xor meg egy proper xor.. :o és ti a xor-t nézitek.. és az fos.. azért van belõle proper.
én egybõl a propert szedtem..
http://loal.atw.hu
Prison.Break.S03E03.Call.Waiting.REAL.PROPER.HDTV.XviD-FQM
Van hozzá felirat is.
és a felirat meg tökéletes.
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Király rész volt!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#wow2>#wow2><#vigyor0>#vigyor0>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
everything's better with music
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ReaL MaDRid x siempre
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Akkor:
Mit tudtok kinézni?
SPOILER!-Egy dolog a mostani epizódból
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Spoiler (katt a megjelenítéshez)