Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Flamer
#12750
nem :o

http://loal.atw.hu

PyRex
#12749
amúgy whistler nem hasonlít egy picit t-bagre?? 😊 (fõleg pl. itt a banneren)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#12748
egyértelmû, hogy nem õ (a képen sem)

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#12747
nálam meg annak semmi baja 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Flamer
#12746
nem azért montam. :| csak elsiette. :| lehet inkább nem kéne sietnie vele de yobblenne a felirat..

de persze big htx neki.. mer nem hiszem hogy más letudná fordítani így meg ennyi idõ latt szóval eszemben sincs b4szogatni érte õt, meg krtizálni meg ijesmi.. csak vélemény. :o

http://loal.atw.hu

#12745
örüljünk, hogy ilyen hamar készen lett vele, legalább meg lehetett nézni még a meccs elõtt...
zmeor
#12744
A feje biztos nincs benne: mivel

"Végeredményben boldog lehetek, hogy két évad lett" - tûnõdött a színésznõ, aki most új feladatok után néz, és nem zárja ki annak a lehetõségét, hogy egyszer még visszatérjen a sittes fiúk közé.

Ha a feje lenne benne akkor eléggé zombi sorozat lenne ha visszatérne fej nélkül 😄

leszarom a konfigod...

Flamer
#12743
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
teccett amit Mahone mondott Szkófildrõl Whistlernek..

ya.. és para hogy Licseró lenyomaztassa a számot amit hivtak a mobiljáról.. akkor szkófildnek annyi . 😄

Sucre meg .. 😄 kész.. 😄

ya és amúgy Victor elsiette szerintem ezt a felirattot. :| nem fordította le amit az õrõk ordibáltak Mahone-nak, meg azt az egy mondatot se amikor Linocoln kisérlete után felhivják a csajt.. és mondják hogy lincolt megprobálta bla bla.. aztse. :o

http://loal.atw.hu

II Rocky II
#12742
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nos azelõtt ugy volt hogy szülni megy és azért távozik,ezek szerint más oka (is) van.De attol nem feltétlen fej van benen,bár elsõre én is erre gondoltam.majd kiderül a jövöhéten.

24 - Exile -Nov.23

Adaaam
#12741
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szinte biztos hogy Sara feje van a dobozban: http://www.origo.hu/teve/20071001-kirugtak-a-szokes-jo-nojet.html

everything's better with music

Flamer
#12740
nem. nem olvastam. de látod rájöttem magamtól. zorallvagyok 😄DDD

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem akarok, hogy ilyesmin gondolkodj.

ezis egy hiba a feliratba :|

http://loal.atw.hu

II Rocky II
#12739
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem olvastad a cikket hogy abban a kevés jelenetben amiben "Sara szerepel" azt a testdublõre fogja játszani.Nem véletlen hogy mikor telefonált akkor is nem mutatták az arcát. Na meg amikor ült feltünt nekem hogy Tancredinek vékonyabbak voltak a lábai mint a dublõrnek 😊

24 - Exile -Nov.23

Flamer
#12738
érdekes nálam yó..

#12736: majd megnézem 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

-Mahone egy vadállat 😄 de yóláll neki a borosta 😄
-Sara háttal.. biztosn em õ az.. 😄 mármint értitek..
-ya és a képen sem Sara van szerintem hanem valaki aki hasonlít rá 😄


yaés .. yavítgatom a feliratot is.. :|
kis-nagybetûk, meg félrefordítás.. :| :C (pl.:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

392
00:24:04,810 --> 00:24:08,550
Emlékszel...
hogy beszélgettünk?

szerintem eziss az hogy:
Emlékszel...
hogy, hogy beszélgettünk?

)

http://loal.atw.hu

#12737
Nálam a proper-xor-os verzió akadozott.

hunbasser
#12736
a végét azért kicsit megmosolyogtam 😄 Sucre miatt

ReaL MaDRid x siempre

Flamer
#12735
igen igen sry. csak.. nézem meg nézem fojamatosna hogy mit írtok arrol hpgy rossz lenne ez a verzió mer nálam egyenlõre tökéletes 😄

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és hát.. nem pofátlan? mármint igy az elején.. ugytünik.
na fojtatom.. majd kiderül 😛

http://loal.atw.hu

hunbasser
#12734
most majdnem írtam,hogy miért is fasz még Sucre,de nem teszem,mert még látom,hogy nem értél a végére 😊

ReaL MaDRid x siempre

Flamer
#12733
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

ez a Sucre egy beteg f4sz :| mekkora egy k*cs*g..

Szkofild már látom tapogattya a csavarokat 😄 eszembejut az elsõ évados rész amikor monták Sarah -nak hogy Szkófild egy brutális állat (okos zseni 😄)


ya.. és most tartok 06:42-nél.. és semmi akadás a proper-xor verzióba..
valszeg volt egy sima xor meg egy proper-xor.. és sokaknak a sima xor van meg.

http://loal.atw.hu

hunbasser
#12732
én a xor-t néztem,és nekem nem volt vele semmi bajom.

ReaL MaDRid x siempre

scorpeeon
#12731
real proper kell, a sima proper az nuked 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#12730
FQM a jó változat. Vki aki HD-ben szedte le, csinálhatna egy képet arról a bizonyos dologból, hátha többet kiveszünk belõle 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#12729
A proper verzió akad bázzzeggg... Fászom most késõbb megyek el aludni mert míg ez lejön az egy Grace Klinika vég...:S
II Rocky II
#12728
kicsit spoileres ezis ha adoboz az volt ez is az....😊 lehetne ügyelni a spoilerre.

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#12727
spoilerezzél már az Isten szerelmére 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

gabo91
#12726
jol kivágtad...
eleve a doboz is nagy ahoz képest amit benne látunk...

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

gabo91
#12725
Szerintem nem, látta hogy bele lõnek még kint is a halottakba...
bukta mindenhogy...
meglessz a 22 rész nem kell aggodni. (linc kezelgeti majd a csajszit aztán scofild meg kap haladékot) És ha már ujra cég-el van dolguk akkor lehetne 4. évad is, mert valahogy lekellene már buktatni a céget az pedig simán lenne egy évad...
felgöngyölitenek mindent...

érdekes a doboz... elösször bombára gondoltam, de nem lennének olyan buták hogy épületbe robantsák fel meg kell a csajnak linc még...
aztán utána láttam hogy valami foyladék csordogál a doboz körül, igy valami savra vagy hasonlora gondoltam...
sohajtott egy nagyot linc, ez roszat és jot is jelenthet...
utoljára pedig egy végtagra gondoltam...

kép gagyi de csak ezt tudtam kivágni... 😞
a csaj azt mondta, ohgy meg bizonyosodunk arrol hogy ne történjen meg többet... ha küldeni végtagot akkor csak felhergelik lincolnékat...
(bután szolva nem azt a fizetséget kapnák ami járna)

Esetleg az is lehet, hogy példát statuálnak és valamelyik béna emberüket küldték el a dobozban, pl azt akit leütött linc...

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

PyRex
#12724
nekem nem akadt - érdekes.

amúgy:

SPOILER::::: ennyire sikerült kivilágosítanom picit el is forgattam, hátha..

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szerintem nem lehet fej, mert ahhoz képest üres a doboz 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

JAST
#12723
szintén akadt nekem is a xor-os verzió, mintha 2 másodpercenként kimaradt volt egy egy képkocka....
felirattal semmi gond nem volt

Flamer
#12722
ya épp ezt akartam irni.. hogy ne nyavajogjatok már.. xor sux akkor ott az fqm.
van 1824 seeder hozzá. eztv

de amugy érdekes mer a rész ez:
Prison Break S03E03 PROPER HDTV XviD-XOR
még a feliratba nics benne a proper szó. :| szóval én azt nem is értem. :|

lehet van egy sima xor meg egy proper xor.. :o és ti a xor-t nézitek.. és az fos.. azért van belõle proper.
én egybõl a propert szedtem..

http://loal.atw.hu

MirP
#12721
Nekem is akadt a XOR-os verzió!

#12720
Akinek akad az szedje le ezt:
Prison.Break.S03E03.Call.Waiting.REAL.PROPER.HDTV.XviD-FQM
Van hozzá felirat is.

#12718
nekem is akadt, de megéztem
Attila8805
#12717
Nekem akad.
és a felirat meg tökéletes.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

hunbasser
#12716
megint kezded?

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#12715
nekem kiválóan ment

ReaL MaDRid x siempre

zmeor
#12714
tuti nem mivel minden holttestet még1x fejbelõttek!

leszarom a konfigod...

#12713
XOR verzió másoknál is akad?? Nem tom mi a faszvan, leszedtem már mindenféle Codec-el megpróbáltam de ugyanúgy copik... érdekes mód egyedül ez akad minden más videóm ugyanúgy fut mint az állat ahogy eddig is...
#12711
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem valamilyen végtag van benne😄

Király rész volt!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Van egy olyan érzésem,hogy húzzák még a szökést egy kicsit!Scofield nagyon nézte a holttesteket,remélem nem csempészik ki magukat halottként.Ezt mintha láttam volna már sok más filmben.

#12710
kell=kel
#12709
Nem igaz, nekem is ez jutott eszembe.<#wow2>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ja, és majd önálló életre kell, mint Ash keze az ED2-ben.






<#wow2><#vigyor0>
hunbasser
#12708
be is baszna 😄

ReaL MaDRid x siempre

Adaaam
#12707
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megtalálták T-Bag kezét és belerakták a dobozba 😛P

everything's better with music

hunbasser
#12706
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szerintem egy orr kandikál ki 😮O tehát elképzelhetõ,hogy fej van a dobozban.ezt már egyszer elsütötték a Hetedik c. filmben :\

ReaL MaDRid x siempre

#12705
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egy hentesárútól mirefõ parázna be?
#12704
Ez elég szõrszálhasogatás. Na mindegy.

Akkor:

Mit tudtok kinézni?

SPOILER!-Egy dolog a mostani epizódból
#12703
kicsit töltelék rész volt... semi extra, megy ezis a levesbe...
#12702
Láthatják, hogy spoiler hsz.-re válaszolok. A képlink neve pedig tényleg semmit nem mond.
PyRex
#12701
valóban igen spoiler volt... sry, töröltem.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#12700
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem. Elhiteti vele, hogy azok ellene szervezkednek, hogy õ maga intézze el õket, vagy intéztesse el õket másokkal. egyébként tuti, hoyg valami hentesáru van a dobozban. Biztos csak rá akartak ijeszteni

II Rocky II
#12699
ok.kérdezz meg mást spoiler e filmbõl egyes képkockák megjelenitése.
amugy tökugyanaz hogy képet rak be (nem spoiler) de leirni meg igen.érdekes.de sztem mindenki szerint spoiler a kép-na vége.😊

24 - Exile -Nov.23