Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

tommyg
#13302
jó is lenne 😄 xD

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

cement
#13301
es telleg...

**FOX SPORTS SPECIAL**
MAJOR LEAGUE BASEBALL—ALCS GAME #3

FOX SPORTS PRESENTS GAME 3 OF THE AMERICAN LEAGUE CHAMPIONSHIP SERIES MONDAY, OCTOBER 15, ON FOX

FOX Sports broadcasts Game Three of Major League Baseball’s American League Championship Series. Play-by-play broadcaster Joe Buck is joined by analyst Tim McCarver to call all the action live. Teams and site TBD. The game airs Monday, Oct. 15 (7:00 PM-CC ET/4:00 PM-CC PT) on FOX. (SP-0822) (TV-N/A) CC-HDTV 720p-Dolby Digital 5.1
[VIEWER’S NOTE 3: The previously announced PRISON BREAK episode (PB-305) will air on 10/22.]

respect to the man in the ice cream van

PyRex
#13299
Hmm, lesz még egy új szereplõ a 3. évadban:

http://i177.photobucket.com/albums/w204/prydwen_2007/prison3.jpg

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#13298
lol

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

tommyg
#13297
így van

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

VinylToy
#13296

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

tommyg
#13295
nem tudják rosszul
meg különben is az ötödik rész bemutatójába is az van hogy NEXT MONDAY azaz a következõ hétfõn

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

VinylToy
#13294
de mivan ha õk rosszul tudják?! 😄

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

tommyg
#13293
Hétfõn lesz!
Link

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#13292
2 hét múlva lesz a következõ rész!


forrás:Sorozatjunkie

#13291
Szerintem a háttérben az a csoport áll akinek Sco-ék apja is dolgozott.
Nézzük csak: A szõke nõ akire bízták LJ-t csak úgy eltûnt a sorozatból? Se puszi se pá? A politikusok csak úgy megússzák a dolgot azzal, hogy a vérfertõzéses elnökjelöltjük lemondott? Szerintem kell lennie valami kapocsnak a Whistler ügy és a Linc-et bemártó bûnbanda között.

"Jódög Lyn" meg egy jó nagy seggberúgást érdemelne nem románcot. Én Linc helyében elkaptam volna és egyenként kezdtem volna eltördelni az ujjait. Szerintem hamar megmondta volna, hogy hol tartják fogva a srácot.

ForzaInter
#13290
Sara él<#banplz><#banplz><#banplz><#wilting>

Yo, Bitch!

SötétBarom
#13289
😄DDD

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#13288
Be kéne nyomkodni bannerötleteket.
cement
#13287
inkabb egy dobozba kene rakni az viccesebb lenne 😄

respect to the man in the ice cream van

cement
#13286
jah 😄 majd bejon erte dl es kiviszi oket

respect to the man in the ice cream van

#13285
Ja, igaz. És LJ anyját sem Kellerman ölte meg, hanem Danny Hayle.
Atisz
#13284
Ja, Kellerman meg vissza tud térni 😛

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#13283
Még mindig nincs XOR verzió?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

PyRex
#13282
loool 😄

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

SötétBarom
#13281
Bannerban sara fejét át kéne húzni véres piros X-el.. Vagy? <#idiota>

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#13280
Lehet , hogy a Prison Break és a Heroes közös vonala a Cég 😊. És Scofieldnek az a különleges képessége, hogy meg tud szökni 😛.

#13279
Hát sztem susan és Linc tuti nem jönnek össze. Azért mégiscsak kinyírta Sarah-t. Nem? Azért ez nem egészen olyan mint Kellerman, mert Õ csak ki akarta.

Rockynhooo
#13278
Persze Sarah él xDDDDDDDDDDdd <#banplz><#banplz><#banplz>

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

II Rocky II
#13277
azt hittem hogy örülsz és azért tetted oda a smile-t,amugy megis lepõdtem hogy visszajön az elõzményeket tekintve.<#nevetes1>

24 - Exile -Nov.23

#13276
Tudtommal a looser Kellermannak addigra már nem volt egy embere sem. Tulajdon képpen neki sosem voltak emberei, a cégnek voltak. Neki egy haverja/társa volt, akit agyonlõt. Szóval már az sincs.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#13275
Sara egyáltalán nem Kellermanos. Kellermannál azzal példálóznak sokan (tök felesleges álmot üldözve), hogy hát nem látták a holtestet. Saranal még ez sincs, hisz ott volt a feje. Elõbb tér vissza Kellerman Ambruzival mutáns szörnyé alakulva mint Sara.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

hunbasser
#13274
nem lehet tudni.lehet,hogy pont a haverjai jöttek érte,és a rabszállítókat lõtték le

bekakkantanék,ha viszatérne 😊

ReaL MaDRid x siempre

#13273
Pedig vissza fog térni a "The Missing Person" címû amerikai filmdrámában Drexler Hewitt névet várhatólag 2008-ban.
Ja a Prison Breakben? Abban meghalt.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

hunbasser
#13272
detto

ReaL MaDRid x siempre

PyRex
#13271
viccvót, lásd az xDDDD -t a végén 😊 (bár én tényleg reménykedek - õ volt az egyik kedvenc karakterem! 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

II Rocky II
#13270
téllegbocs de mégis hogyan?milyen részben?

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#13269
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ráadásul Kellerman - mint tudjuk - vissza fog térni xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

hunbasser
#13268
de itt most nem õ vállal munkát...azt hittem én is,hogy majd õ lesz a sírásó,de láthatod,hogy nem.

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#13267
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
régebben olvastam szerelmi szálról,de én úgy olvasta,hogy Sco jön össze egy csajjal.elképzelhetõ,hogy Linc és Susan összejönnek.csak ha Susan átáll,az amolyan Kellerman-effect lenne

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#13266
off:egyszer már vitáztunk egyet errõl a bajnokságban,és még mindig kiállok amellett,hogy van olyan,hogy 24:00,ami persze nem ugyanaz,mint a 0:00

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#13265
pontosan 😊

ReaL MaDRid x siempre

Oncsi
#13264
Sztem pár rész és Linc meg csaj(akivel tartja kapcsolatot) sex lesz és kiszabaditják LJ-t és együtt menekülnek miután Scofield kiszabaditotta Wistlert!!!T-bag is sztem menni fog velük😄

REAL MADRID FERENCVÁROS TC

doncarlos
#13263
Én személy szerint elmondtam volna sco-nak, mert mi lesz miután kiderül, hogy linc már tudta... nem lesz köszönet.ez most kicsit megint olya kellermanos... tényleg õ az? nem? tuti meghalt? nem? mi va ha nem is sara feje, hanem a hullaházas vkié? linc vajon meddig bírja hogy nem mondja el?

SötétBarom
#13262
Ez mokoly :|

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

Flamer
#13261
loál😄

http://loal.atw.hu

Crazy85
#13260
Amugy tenyleg ez a resz volt ami tetszett vegre ujra izgalmas de meddig tart vajon? 😊 kiszabadulnak aztan megint menekulnek xy elol hat nemtudom elso evad akkor is uti a palmat.

Asus P5K-E - INTEL Core Duo 2 E7200 @3,1GHz - Kingston 2x1GB 1066MHz - Geforce 9600GT

SötétBarom
#13259
Amúgy meggyõzõdésem, hogy Sco génkísérletek eredménye.

Nincs anya.
Apu CIA.
Köpenyesmaszkos kopasz faszi laborban.
A két testvér pedig: inteligens mastermind, a másik meg a tökéletes vaddisznó

Bárcsak ne lenne igazam.. :|

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

SötétBarom
#13258
Semennyire sem logikátlan, sõt. Mivel Lincolnnal tartják a kapcsolatot, és Linc meg Scofield-al, ezért nyilván Sarat iktatták ki. Tudják, hogy nem fogja elmondani az öccsének, mivel félti a fiát. Viszont ennél nyomatékosabb üzenetközlés lehetetlen. 😊

&#647;x&#477;&#647;&#65279; &#654;&#623; o&#647;&#65279;&#65279; s&#305;&#613;&#647;&#65279;&#65279; p&#305;p&#65279; do&#633;p&#65279; ss&#592;q &#477;&#613;&#647;

#13257
Kidobta a kukába. A kulcstartóra túl nagy lett volna.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

PyRex
#13256
szerintem max. 3 és kint lesznek (remélem) 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

II Rocky II
#13255
nem kell válasz az idõre,rendben akkor nem lessz válasz csak megjegyzés-
szal nekem van igazam,de ien kishizûekkel nem fogok veszekednni...😄 na mind1.


naon cool rész volt.Mostantól kezd érdekes lenni a PB,sõt nagyon érdekes...csak egy a gond megint ien kinti meloval Scofield kijutni,ami az elsõ évadot juttatja eszembe.És igy kicsit nemtetszik,de hát ezvan ezvan.megint nézünk egy kis szökést,de sztem oan 7 rész mulva kint lesznek.

24 - Exile -Nov.23

Ice Cortez
#13254
Fej nélkül is teljes kiegyensúlyozott életet él majd! <#vigyor3>

De amúgy arra kíváncsi lennék hogy azzal a dobozzal mit csinált, csak mert azt nem mutatták... na mind <#vigyor3>
Én is másra számítottam (hogy kinek a feje lesz a dobozban)

#13253
Szerintem nem kell csodálkozni, hogy valóban az volt a dobozban, amire számítottunk, és épp amiatt valószínûtlennek tartottunk. Ott volt például Michael lábujjlevágása az 1x02 legvégén. Én ott is tutira vettem, hogy végül mégse lesznek levágva, mert épp erre számítunk, csak úgy lett beállítva a dolog, és aztán mégis így történt.
Kíáncsi leszek, Michaelnek lesznek e valamikor deja vu flashbackjei a Fox Riverbõl.

Valaki nem tud jelenetet a következõ részbõl, olyat, ami el is indul?
#13252
Egyetértek. Az az utolsó pillanat igazi Prison Breakes volt, amiért megszerettem annyira az elsõ évadban a sorozatot.