Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"Nem számít, hogy kik voltunk, vagy mit tettünk a gép lezuhanása előtt. Már nem számít... Három napja meghaltunk. Most újra tiszta lappal indulunk.\"
remélem amikor megtudja akkor egy állat lesz. kiszabadul és bosszú...az 5.-dik évadban 😄
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
http://loal.atw.hu
2 szó, mindig és soha.Juventus mindig és más csapat soha. \"Juve, storia di un grande amore... \"
Belick segitett michaelnek rátalálni jamesra, de kavarja elég rendesen a szar... egyre jobban megutálják majd bent belicket és michael menti meg majd a vérpad elõl...
Egyébként elgondolkoztatok már azon, hogy hova tovább? Milessz ha kijönnek? Semmi terve sincs michaelnek... ha kijön akkor üldözni fogják õt, lincnek és lj-nek is el kell tünni, hogy ne csesztessék a hatoságok õket.
Azért mentek panamába mert ott kegyelmet kapnak, az ország nem adja ki õket más országnak, de innét hova tovább? Nem sok ilyen hely létezik, ahol megkapják a kegyelmet...
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Amúgy az elég hiteltelen lenne a szememben, ha Michael a Sara-tragédiát megtudva maradna ugyanolyan korrekt, életet elvenni nem képes lélek. Az a mininimum elvárás, hogy lássuk majd ölni.
Lechero meg szerintem nem is akar kijutni a Sonából mert 1.bent õ a király,kint egy nagy nulla lenne(bár kint is vannak kapcsolatai,de biztos,hogy nem lenne akkora hatalma mint odabent,ráadásul gondolom van 1-2 ellenlábasa,aki vadászik a fejére) 2.ha õ kiszökne onnan,a fél világ õt keresné.
vicces,hogy egy ember a börtönben jobban érzi magát,mint kint,nem igaz? 😊 (vagy csak én gondolom rosszul?)
ReaL MaDRid x siempre
Sztem is undorító amit mûvel, de sztem tuti õ is szökni fog... 😛
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
nem olvasok vissza, leírom én is:
ahhh, Sarah is gone, mondjuk én nem szerettem soha õt, de Sco miatt sajnálom..ha megtudja akkor összeomlik, megértem Linket valamilyen szinten hogy nem árulja el...
és a terv..wáááá, amikor a végén meglátta Sucre-t, jajj, édesek voltak. Mahone meg kész van, jajj én sajnálom, édesek voltak amikor befenyetette Sco-t, ahogy ott álltak a fal mellett...ahh 😄DD amúgy már megint nem gyengén gyülekeznek a viharfelhõk, nagyon a középpontban van Sco, nem lesz ez így jó...
és megkell jegyezni h Whistler is kicsit eyecandy azért 😉
Azt a céges nõt, aki utasítja Linket, úgy pofánbasznám..ahogy dirigál..fúúúú
respect to the man in the ice cream van
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Victorpictor-nak meg nagyon örülök a visszatéréséért és további sok sikert!
24 - Exile -Nov.23
személyszerint örülök neki ha hibázik néha Scofield, végtére nem egy superman-jamesbond-macgyver-einstein keverék
Bazinga!
ennyi.
http://loal.atw.hu
Most akkor mivan???
Remélem Scofildék kijutnak hamar azt agyonölik a mocskos köcsögöket!
Next PC upgrade: 2022
ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit
nem voltál a sorozattal az 1. és 2. évadban?
http://loal.atw.hu
ReaL MaDRid x siempre
ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
(volt vmi olyasmirõl szó,hogy elég lassan haladnak a forgatások)
ReaL MaDRid x siempre