23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • kommersz
    #22485
    en mar vagy 4x almodtam azt hogy a csajom:D
  • BB7
    #22484
    Amibe Gretchen van, arra én 'izgulok'...
  • pyrohun #22483
    Ki tudnak abból még hozni olyat, hogy izguljunk rajta?
  • Quantumleap
    #22482
    Ez már biztos?
  • Dave0092
    #22481
    Jó de azért lássuk be, Fox River azért nagyobb börtön volt, sokkal keményebb arcokkal , ahova elkélt a tervezés, és senki sem kivülről szöktette meg SCoékat.. Az apu az kegyetlen volt, szerintem jó karakter. De novembertől elvileg menni fog a Gretchen Morgan Files, amibe tuti hogy még szerepelni fog.
  • Quantumleap
    #22480
    Meg Hale volt LJ anyjának gyilkosa.
  • desigo
    #22479
    Az milyen volt már a női börtönben,hogy autókat szerelnek?
    Azon azért elmosolyogtam rendesen...

    A FinalBreakben megnézhettük,hogy meg lehet szökni egy börtönből két résznyi idő alatt is.Nem kell ehhez egy egész évad.

    A szemüveges nő hatalmas volt.Egyedül a hangja volt kicsit gáz.
    Jó volt ez a Final.
    Kár,hogy nem lesz több rész

    RIP
  • tnm #22478
    "miért haragudott rá az a csaj,aki elvesztette a férjét"

    mert az első évadban a férj volt Kellerman-nek az a társa, aki besokallt és Kellerman fémet tett bele...
  • xido
    #22477
    Hajnalban nekem az jutott eszembe,hogy szép-szép a Final Break,de csak nem mesélték el,Mahoney hogy is jött össze a feka csajjal meg Kellerman hogy lett öltönyös képviselő és miért haragudott rá az a csaj,aki elvesztette a férjét...
  • Dave0092
    #22476
    igaz, csak az egy kis irónia lett volna, hogy megszökött a foxriverből nehézségek árán, majd elvesztette kezét lábát minden rosszon keresztül ment, majd bezárták a sonába, és végül ismét ugyanott köt ki ahol kezdte.
  • davidka003
    #22475
    Elkezdtem nézni elölről az egészet. Most járok az S01E07-nél és nagyon jó. Most volt a börtönlázadásos rész. Egyértelmű, hogy az első évad az isten, a 2. évad még elmegy de a többi már csak rókabőr. A szinkron meg szerintem jól sikerült és ezt úgy mondom, hogy 4 évadot láttam angolul.
  • kommersz
    #22474
    en szerintem egy embert mar nem zarnak be olyan helyre,ahonnan megszokott:S
  • Herold
    #22473
    Később került a Fox Riverbe.
  • Dave0092
    #22472
    a 22. rész végén t-bag nem a fox riverbe volt? mostmeg valami más börtönbe van
  • mephi666
    #22471
    megnéztem, de olyan lett a véleményem, mint szállító1->2 kapcsán... eltúlozták az egészet meg elment nagyon a kamu irányába a film... a snittek viszont elég frappánsak voltak :)) jó színész, csak kicsit félek, hogy belemegy minden filmbe és jönni fog pár kritikán aluli szerepe is...
  • Herold
    #22470
    Jól kereshet az ürge mostanában, nagyon fel van kapva. Crank2 megvolt?
  • xido
    #22469
    Sajna börtönös fogócskán kívül nem élhetett volna részről részre a sorozat,mint egy A-team vagy Mission Impossible...hiányozni fog azért a heti várakozás..
  • Flamer
    #22468
    hátigen ez viccesvolt. mármint hogy felmentés aztánmeg sára go to prizön :D vicc :D
  • cargame
    #22467
    Kar volt megneznem a Final brakot ilyen keson ....csak a kedvem vette el :D de en ugy veszem, hogy a sorozat akkor ert veget mikor midnenki felmentest kapott es boldogan elnek amig meg nem halnak :DD
  • Kalozoner
    #22466
    megnéztem a final break-et...
  • 5c0rp330n
    #22465
    hmm, valósnak tűnik pedig:
    Wentworth @ twitter
    mondjuk majdnem 3 napja nyomta ki..
  • Herold
    #22464
    Jajmá, elrontottad a tréfámat.
  • Dave0092
    #22463
    De az nem a SKY1-eshez készült... gondolom csúszna a felirat.
  • KAMIONOS KOGYO
    #22462
  • KAMIONOS KOGYO
    #22461
    te mibe vagy???
  • Balin
    #22460
    mért ne lenne?
  • tommygear
    #22459
    ottvan hosszupuskán a magyar lool
  • Herold
    #22458
    Ő a magyarra értette. Magyar felirat nem lesz a final breakhez.
  • tommygear
    #22457
    tegnap óta van
  • Dave0092
    #22456
    mikor lesz felirat?
  • tommygear
    #22455
    :D
    jobb is :D
  • mephi666
    #22454
    mind1... majd eljátsza jason statham ezt a szerepet is... :D
  • tommygear
    #22453
    imdb-t bárki bármikor szerkesztheti, nem biztos forrás
  • mephi666
    #22452
    imdb-n még mindig április 1 van? habár az is igaz, hogy zárójelben megjegyezték az információ pletyka szintjét is :S
  • tommygear
    #22451
    looool ezt még április elsején sütötték el poénként, fél világ bevette de látom a gamekapcson még mindig téma
  • mephi666
    #22450
    ezt néztem múltkor az imdb-s profilján, hogy ő lesz Jack... háááát... félek tőle... nem lenne jó, ha a benézései miatt komédia lenne belőle :( meg nem is tudom, hogy állná meg a helyét a bioshock film... vagy jó lesz, vagy nagyon sz@r... más lehetőség szerintem nincs...
  • grebber
    #22449
    Wentworth Miller lesz a Bioshock film főszereplője?
  • MEdievil
    #22448
    Most miért? Saranak is levágták a fejét és még abba se halt bele.. rosszabb mint egy hegylakó
    Amúgy szerintem jobb is, hogy vége már a final breaket sem igazán értem elég lezárásnak a 22. rész.
  • Quantumleap
    #22447
    De hát ezt a hibát az első évad idején még úgy ahogy toleráltam, erre még tudtam azt mondani, hogy oké, ez sorozat, nem a való élet. ellentétben azokkal, amik jóval később jöttek.
  • Quantumleap
    #22446
    Én leginkább a pedofíliára céloztam. Mindig azt hallani, hogy a gyerekmolesztálokból és/vagy gyerekgyilkosoblól odabent a sitten csicskák lesznek, egy merő pokol az életük, ha keménykedni próbálnak, agyon is verhetik őket. De ő még azt hiszem hangoztatta is az első évadban, hogy miért került be.
    Való életből magyar példaként tudnám mondani a százhalombattai rémet, aki "csak" nőket gyilkolt meg, mégis elzárva tartják, nem engedik ki a többi rab közé, mert valószínű kinyírnák.