23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • Quantumleap
    #22605
    De most tényleg, esetleg lehet tudni olyanról, hogy valahol valaki(k) öngyilkos(ok) lett(ek), mert Sco meghalt? Nem lennék meglepve.
  • Yulcsa
    #22604
    Szerintem ez bosszú volt a FOX-nak akik levették a műsort, mert így rájött a csatorna, hogy mekkora hülye volt, hogy nem adta (azt hiszem főműsoridőben), hiszen a halálon rengeteg ember fölháborodott, hogy miért is így kellett, hogy vége legyen.
  • Herold
    #22603
    Azért, hogy az ilyen hülyék ne ugorjanak a folyóba bánatukban.
  • Lipi1980
    #22602
    És azt sem mutatták hogy meghalt volna, csak a szikrázást láttuk...

    Mi értelme van ilyen sejtelmes halált csinálni, hacsak azért nem hogy így hagyták benne a folytatás lehetőségét.

    De én nem hiszem
  • BB7
    #22601
    Nagyon könnyű!
    Ugye Misit otthagyták a börtönben, nem jött ki... elméletben megbszta az áram!
    Na most miért ne lehetne, hogy semmi baja nem lett, elkapták és hopp egyből be is börtönözték! De mivel a Fox Rájvert már ilyen jól kijátszotta, ezért átszállítják valami szupertitkos másik börtönbe, ahonnan majd a mostoha bátyja; Linc fogja kiszabadítani a csapat többi tagjával, s most már a kis Szkófild is segíteni fog!
  • miki36
    #22600
    kiderülhet
    csak egy kibaszott sírkövet mutattak:D
  • kabel15
    #22599
    Köszönöm a válaszokat!
    Az utolsó 2 részt láttam de bíztam benne hogy lesz egy film. :( Mégsem lesz :(
  • Orionk
    #22598
    hát ezaz! ezt mondtam, csak nem hittétek el, hogy Scofield nem halt meg, csak nem akar célkeresztben lenni. A spin off soriban benne lesz
  • Yulcsa
    #22597
    :D és fölnéz a sarokba is :P
  • Rockynhooo
    #22596
    tudom már várom , szerintem lesz folytatás láttam Scofield szemén a videoban , ha jobban megézitek egyszer kacsint
  • DeerHunter01
    #22595
    Gretchent leszarom amúgy, inkább T-Bag krónikák lennének.
  • Orionk
    #22594
    Szerintem a Gretchen Morgan files -ra gondolt, a spin off sorozatra, hogy mikor jön
  • DeerHunter01
    #22593
    Szeptemberben jön
  • Grove4
    #22592
    Semikorra,ugyanis nem lesz!
  • Rockynhooo
    #22591
    szisztok!
    Mikorra várható az 5. évad?
  • Grove4
    #22590
    Minek?Már lehúzták az összes rókabőrt,egy jó kis sorozat ért VÉGET,RIP PB!
  • DeerHunter01
    #22589
    Lesz mozifilm és kiderül hogy Scofield él
  • Lipi1980
    #22588
    Annyiban azért igazad van, hogy régen tervbe volt véve egy "egész estés mozifilm", ami nem a lezárásról szólt volna (mint a Final Break), hanem egy börtönbekerülés-és onnan megszökésről...

    Bár ha úgy nézzük, akkor ez a Final Break is félig meddig arról szólt...

    De szerintem semmi nem lesz a mozifilmből :(
  • Grove4
    #22587
    The Final Break a címe,tegnap lestem meg!
  • DeerHunter01
    #22586
    pontosan az a 23/24. rész
  • Rockynhooo
    #22585
    23/24 rész az amire gondolsz. egy dupla epizód még szünet sincs benne.
  • kabel15
    #22584
    De az ami össze foglalja azt a 4 évet.
    Ami eltelt. Vagy az nem lesz?
  • DeerHunter01
    #22583
    Szevasz.
    A Szökés "film" a 23/24-es rész volt.
  • kabel15
    #22582
    Sziasztok!

    Arról a szökés filmről lehet már tudni valamit? Lesz nem lesz?
    Vagy már van?
  • Quantumleap
    #22581
    Hát már itt tartunk. Az indokuk nyilván a következő: Így kellett fordítsuk, mert a tirpák magyar nem tudja, hogy a "mexikóit enni" a mexikói kaját jelenti, és nem értenék a poént.
  • N o N a m e
    #22580
    szánalom az egész.. ki tudja még hány filmet fordítanak félre?! Ezután csak eredeti nyelven nézek filmeket az tuti...
  • kuzco007
    #22579
    jah azt láttam de nem kapcsoltam:D
  • Rockynhooo
    #22578
    azt hiszem eredetileg így volt: "mit ettél ? romlott mexikóit? " "valami olyasmit"

    szinkron "mit ettél? tán csilis babot?" "valószínű"
  • kuzco007
    #22577
    arról lemaradtam:S
  • tommygear
    #22576
    ja szánalom :D
  • Rockynhooo
    #22575
    a romlott mexikóis poént faszán lefordították
  • Rockynhooo
    #22574
    RTL ON
  • Dynamic
    #22573
    Upsz, kicsit elírtam a fonetikus változatot, Hőrkjulesz, Hőrkjulisz...vagy nem is tudom...mindegy, a lényeg remélem átjött:)
  • Dynamic
    #22572
    Már ne is haragudjatok, de ez akkora marhaság. Ez olyan, mintha az eredeti angol nyelven néznéd a Herkulest (hogy a görögöknél maradjunk), és később a magyar szinkronos változatnál azon röhögnétek, hogy Herkulesnek mondják a főszereplőt és nem "Hérkjulesz"-nek
  • precision
    #22571
    és hogyha meleg, kinemszarjale? engem jobban érdekel az, hogy a 2-3 féle nézésén kívül mikor fog már új dolgokat tanulni a színészetről...
  • Herold
    #22570
    T-Bag a Heroesban.
  • ForzaInter
    #22569
    Semmi bizonyíték nem volt arra, hogy meleg lenne, kb ilyen blikk féle pletyka az egész.
  • Yulcsa
    #22568
    nem meleg, ezt már sokszor pletykálták, de attól még, h nincs barátnője jelenleg, nem meleg. ennyi erővel az összes sztár aki nem avatja be a sajtót a magánéletébe, meleg?
  • Herr Lehrer
    #22567
    hát ez gecijo, kedvenc sorozatom föszereplőját alakito szinész a való életbe 1 köcsög, hát ez naccerü :D
  • Rockynhooo
    #22566
    csak nem véletlen hegesztette meg Saraht