23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • BB7
    #22649
    Van 5.évad!

  • kuzco007
    #22648
    ez egy igazi sötétbaromra vallt:D
  • rooney8
    #22647
    "abbahagytam az ötödik éved elején, annyira röhejes volt már"
    van 5. évad?
  • 5c0rp330n
    #22646
    valami van benne..
  • SötétBarom
    #22645
    EZT NEM HISZEM EL BAZDMEG :DDDDD
    Iszonyat rég voltam a topikban, meg ezt a szart is abbahagytam az ötödik éved elején, annyira röhejes volt már.. De az asszonyt érdekelte, hát jó, nézzük meg, úgyis ez az uccsó évad. HÁT BAZDMEG :DD NEM HISZEM EL!444 Ennyi ökörséget összehozni közel emberfeletti. Előkerült szkófíld anyja, utána random feltűntek/eltűntek szereplők hosszabb-rövidebb időre, a szküllával pingpongmeccset játszottak egy egész évadon keresztül, kiderült HOGY KELLERMAN ÉL (BAZDMEG!!!), majd a fináléban előkerült c-note meg sucre (??WAT??), ÉS A TELIBEVERT UTOLSÓ KÉT RÉSZBEN MÉG A NŐIBÖRTÖNÖS ÖKÖRSÉGET IS ELSÜTÖTTÉK.

    OMFG.

    Végig olyan érzésem volt, hogy az írok rájöttek, hogy mennyire elkúrták már ezt az egészet, ezért elkezdték a netes fórumok alapján megírni a hátralévő részeket

    Nem akartam megbántani senkit, de ez most kikívánkozott.. :)
  • dragon11
    #22644
    Nekem is.:P
  • cargame
    #22643
    Nekem most a Chuck tetszett meg :D
  • Tower Guard
    #22642
    Igen ebben teljes mértékben igazad van, de akkor is azért ezek az élmények megmaradnak :D Végülis ez volt az első sorozat amit tényleg rendszeresen néztem.
  • pyrohun #22641
    "adó-/áfamentes"

    ahapersze :) csókoltatom az APEH-ot, jót röhögne ezen.
  • enebali
    #22640
    Tehát mindenki rendeljen nyugodt szívvel!
  • enebali
    #22639
    Természetesen minden szabályt betartok :D
    Ezek nonprofit, a Fox River fegyenceinek megsegítésére létrejött alapítvány céljából, a szökött fegyencek által készített adó-/áfamentes, Super-Permium "hiper"-pólók! XD
  • kuzco007
    #22638
    bocs:D
  • BB7
    #22637
    Azt hittem, az nem is kell említenem!
  • kuzco007
    #22636
    és természetesen T-bagnek az óvadékra:D
  • BB7
    #22635
    A bevétel háromnegyede a Fox River-nek megy!
    Fejlesztési és felújítási célokra!
  • pyrohun #22634
    ugye a bevételből adózol és áfás számlát is adsz...?
  • enebali
    #22633
    Üdv
    Egyedi Prison Break pólók rendelhetőek ITT
  • vénfarok
    #22632
    thx
  • BB7
    #22631
    Jó szórakozást! :)
  • vénfarok
    #22630
    Azokat a részeket, amiket eddig leadtak az RTL-en (S4E01-05), nem lehet valahonnan letölteni? (magyarul)
  • PrisonMan
    #22629
    Legalább nézz utána mit írsz...
    A Gretchen Morgan Files helyett jött a Final Break. IMDb-s adatlap is így változott. Vki még okoskodni hogy mégis lesz?
  • Dave0092
    #22628
    de lesz...
  • Herold
    #22627
    Nem lesz Gretchen M. files?
  • PrisonMan
    #22626
    #22606: Nem lesz spinoff!!

    #22607: Te miről beszélsz? :D A végére már olyan sz.r nézettséget hozott, hogy már csak becsületből adták le, nemhogy még új évad jöjjön...

    Tényleg egy korszak zárult le. rip Scoooo :( "We are free"
  • desigo
    #22625
    gát akkor -fav
  • Herold
    #22622
    feliratok.hu
  • vénfarok
    #22621
    sziasztok, a 4. évadhoz magyar feliratot honnan lehet letölteni??
  • winnie
    #22620
    "Furcsa hogy már nem lesz többé az izgulás és a heti várakozás a szökésre."

    ez egyszer mindenkivel megtörténik. ilyenkor jön egy új sorozat felfedezése, mert azt elhiheted, hogy nem egy sokkal jobb is akadhat ennél (ezt nem én mondom, ez törvényszerű), aminek a folytatását még jobban fogod várni.
  • DeerHunter01
    #22617
    deszar hogy nem lesz több rész,pedig elnéznék még egy mozifilmet is belőle :D
  • Tower Guard
    #22616
    Igen mert most vége is lett a heroes új évadjának. :) Ha jön a legújabb valószínű elkezded folytatni...
  • Tower Guard
    #22615
    Hát igen!
    Furcsa hogy már nem lesz többé az izgulás és a heti várakozás a szökésre. Az első komoly sorozat amit elkezdtem nézni, akkor még megvetettem minden sorozatot és a szökés mutatta meg nekem, hogy milyen jól is meg tudnak oldani egy ilyen sztorit sorozatban. Szerintem a 3. 4. évad már kicsit laposabb volt, de az 1. 2. az mindent vitt. Összeségében is tetszett az egész!
    Korszak zárult!
  • kabel15
    #22614
    Sziasztok!

    Rájöttem hogy én a 21-22. részt véltem FINAL nak és ezért volt furcsa.
    Most sikerült megnéznem mind a 2 részt. Hihetetlen hogy meg tudták csavarni. Én teljesen másra gyanakodtam.
    Hát ezzel egy korszak zárul le nálam
    "Mert azok vagyunk. Szabadok. Végre"

  • Quantumleap
    #22613
    Akárcsak én. Én azért kezdtem bele csak a negyedik évadba, mert tudtam, hogy ez lesz az utolsó, igaz akkor még nem volt erről szó, de gondoltam , csak nem süllyednek olyan mélyre.
  • sambauer
    #22612
    kizárólag azért fejeztem be a negyedik évadot mert tudtam hogy ezzel legalább vége.. Heroes-t tovább húzzák, azt abba is hagytam pl.
  • DeerHunter01
    #22611
    Szerintem nem volt azért annyira rossz a 4. évad.
  • Grove4
    #22610
    A válaszok 90% ez!De igaza van sambauernek.
  • DeerHunter01
    #22609
    ugyanúgy néznéd teis tovább
  • sambauer
    #22608
    én még mindig megdöbbenve csodálkozok azon hogy valaki egy negyedik évad után még mindig tovább nézné a sorozatot.
  • DeerHunter01
    #22607
    lehet még 5. évad ha van igény rá ezt mondta az egyik pali,hátha megjön az esze a Fox-nak :D
  • Orionk
    #22606
    most akkor mi van a spin off sorozattal?