23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • N o N a m e
    ok, majd kirakom a bannerbe :)
  • Dean Winchester
    sztem ma este beteszem a kvízt.kb 1 hétig hagyom,vagy max addig amíg az utolsó ember lenem adja !
  • Dean Winchester
    mármint ,hogy értve a végén? amikor mindenki kitöltötte és az 1.fordulónak vége ugy a végén?
    egyébként nemtom hány forduló lesz de így elsőre azt hittem h max 15 kérdést tudok összebigyeszteni de sokkal több lesz :D
  • Quantumleap
    Én részt vennék, de csak az első két évadra vonatkozólag. És a végén jelenjenek meg a helyes válaszok, mert különben semmi értelme. (A szökésfan-on volt egyszer ilyen ortopéd kvízjáték.)
  • gulyasandras
    Amíg a kvíz el nem kezdődik, kisegíthetnétek:

a Hófehérkéből a hejhós dalt egy az egyben alátették a pihenőszoba bontásának.

Valaki tudna egy linket adni a videóhoz?
  • gumbo1888
    én is
  • N o N a m e
    alig várom! :D
  • exTrem
    mehet
  • Dean Winchester
    Hölgyeim és Uraim!

Kinek lenne kedve egy kis játékban részt venni?:D
    gondoltam csínálok egy kvízt vmeik évadból (ezt előre direkt nem mondanám meg nehogy valaki gyors nekiáljon belenézni abba az évadba) és kiderülne ki mennyire emlékszik még a sorozatra.
    szóval aki részt venne az jelezze már,jó lenne tudni h kb mennyi résztvevőre lehet számítani!

• Flamer
    volt a házba is.
  • N o N a m e
    lol

amúgy nemrég olvastam hogy Sara egy új sorozatban lesz főszereplő, aszem októbertől.
  • Suffering
    TÉK :D
  • Tower Guard
    szökés paródia 1
  • piamania
    Hát mivel megszöktették Sara-t,gondolom nem csak egy ejnye-bejnyét kaptak.
  • Quantumleap
    Milyen körözött bünözöknek? Egyedül Sara volt az. És Mahone nyilván elintézte, hogy adják ki a holttestet.
  • Flamer
    hátvégülis.. :D de sajnos májkot is kislánynak nézik :D
  • kommersz
    ti mit neztetek?:D Michaeleket felmentettek nem? :DD
  • piamania
    Sőt biztos is,nem hiszem hogy csak úgy odadták volna a földi maradványait a szökött,körözőtt bűnözőknek.
  • daydream
    Az is lehet, hogy a sír csak jelképes, hiszen Michael ott maradt a női börtönben.
  • Herr Lehrer
    Westmoreland macskáját :D
  • Quantumleap
    T-Bag kezét!
  • sambauer
    Kellermant
  • Lipi1980
    Magdianyust vazze!
  • daydream
    De régen írtam ide... A retekklubon is végetért a sorozat, én sajnálom. Már most doki néni hiányom van. :( Lehet, hogy el kellene kezdenem elölről az egész sorozatot.

Májkül, vagyis Wentworth Miller különben a Resident Evil 4.-et forgatja mostanság. Szerintem ha lehetne még folytatni a sorozatot, akkor sem vállalná el. Sajnálom nagyon, hogy megölték a karakterét a végére, de Sara és a kis Májkül közös jelenete nagyon aranyos. :)
  • Flamer
    westmorlendet
  • Yulcsa
    így van, illetve akkor kit temettek el a "Michael Scofiled" feliratú sírba? :D
  • piamania
    Ohhh te szerencsétlen,ha ne adj isten túl is élte volna azt az áramütést,ami lehetetlen,akkor is komoly égési sérüléseket szenvedett volna.meg amúgy is, agytumoraa visszatért,abba is belehalt volna rövid időn belül.
  • Quantumleap
    Bakker! Nem hiszem el, hogy tenyleg vannak ilyen kezelésre szoruló egyének!
  • a.carkey
    Marha jó! Végignézem a sorozatot, erre ma derül ki (RLTK adja), hogy kimaradt egy duplarész.
  • SötétBarom
    Nem lesz túl nagy, ne aggódj :DD
  • exTrem
    takarodjá innen
  • Lipi1980
    Ezen én azért pontosítanék:
    Emlékeim szerint a Final Break c. utolsó dupla epizód nem 4 évről szól, hanem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    arról, hogy hogyan szöktetik meg Sárát a női börtönből, ami azért 4 évnél kissé rövidebb idő alatt sikerült. Az viszont ebből a részből sem fog kiderülni, hogy hogy hal meg Májkül, mert elvileg agyonüti az áram, de ezt effektíve nem mutatják
    . Csak hagytak azért még egy fikarcnyi esélyt arra, hogy folytathassák, ha véletlen túl nagy lenne a rajongói nyomás...
  • Yulcsa
    a történetnek már vége van, az egész estés film a Michael halála előtti 4 évről szól
  • Lipi1980
    Jaja!

És avval lesz vége.
  • Suffering
    te miről beszélsz? nincs még vége. péteken leadják a másfél orás filmet
  • sambauer
    igényesség rulez
  • Soldiers
    na sajnos vége a sorozatnak nekem nagyon tetszet a sorozat sajnálom hogy vége
  • zoliii
    Szökés évadzáró rész: Gyorstalpaló
  • piamania
    Jövő hét pénteken adják le,ugyanúgy 22:20-kor kezdődik asszem.
    Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én hagytam volna Michaelt tovább élni,de ezt gondolom már kiveséztétek,csak leírtam az én véleményemet.Pápá
  • Daza500
    Ja, átrakták péntekre.