NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

cement
#1556
örülök h teccik, bar nekem a caymanom a kedvencem
itt a többi nem carrieres kocsimbol par:

Mercedes CLK500


Lamborghini Gallardo



Lamborghini Murciélago



Renault Clio V6



Mercedes SL500

respect to the man in the ice cream van

Dave000
#1555
Hát haver, iszonyatosan jók a szín összeállítások, az Astonon beszartam, nagyon faszán néz ki!!!!!!!

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

OrioN the S
#1554
AnyáD! Az Astonod naon páva 😮 <#wow2><#guluszem1>

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

Truck Driver001
#1553
😊)))))

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

12346
#1552
nah végre.. ezek azért nem rosszak. te vagy az egyik, akinek megengedném, hogy mutogassa a járgányát😄

cement
#1551
Carrieres autóim

Porsche Cayman



Porsche Carrera GT



Dodge Viper



Aston Martin DB9



respect to the man in the ice cream van

Fenrir
#1550
nem találta a kérdõjelet

A halál csupán a kezdet...

#1549
És a két utolsó sereghajtó, szigoruan szolidan 😊




Ez az élet nem a fán csüngés.:)

JohnnySmith
#1548
Mit akarsz letõlteni?

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#1547
igen nem
#1546
le lehet tölteni
XenonIceX
#1545
a Galardo ténleg gyönyörû

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]

Tibor
#1544
gallardoról elõször a ferrari jutott eszembe, de nagyon jók

PSN ID: ExuP69 (USA); SKorp10 (UK)

The FlashBack
#1543
nah ez már valami😊:d naon szép😊 gratulálok😊

The FlashBack
#1542
tecci😊

The FlashBack
#1541
van különbség... de azért szép😊

The FlashBack
#1540
ott van😊 :Ð nagyon állat:Ð

The FlashBack
#1539
remélem is😊

CSOCSO
#1538
nyah itt van ket masik amit karrieren kivul apolgatok:

tegnap raktam ossze oket:

Gallardo (semmi tuning megis tok zsir uttartas es fasza a hangja.. nagyon jo auto)


SL (Black Knight)

DJ Skyline
#1537
nekem nem tetszik ez a body kitt,de amúgy joak!😊

DJ Skyline
#1536
szerintem mindenkinél pixeles! nálam is olyan

CSOCSO
#1535
ehh.. koszike a dicsereteket😄 igyekszem😄
-
nemtom..lehet nalam van a problema de az osszes vinyl annyira pixeles hogy az mar hanyadek...
Gabesz amd64
#1534
Ez az Én gépsárkányom:



DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate

#1533
Impreza

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

FOXX supreme
#1532
A suprák közül eddig ez a legszebb...grat! <#worship><#eljen>

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

KG21
#1531
régi jól bevált piros fekete Supra. Ismét a tiéd a legszebb eddig valóban <#eljen>

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

cement
#1530
csocso a suprabajnok😄 ez télleg ott van, supraban nem lattam jobbat de nem is nagyon fogok sztem. majd ha lesz idom berakom az en kocsijaimat is

respect to the man in the ice cream van

#1529

http://teddike.freeblog.hu

CSOCSO
#1528
vedd ki a HT-t a video beallitasokbol es lesznek szinei is a jateknak (legalso opciot tedd low ra a video beallitasoknak)
CSOCSO
#1527
A Supram:



vegsebesseg 337 km/h... van meg mit tuningolni.. mindenbol hatravan meg egy tuninglehetoseg...
#1526
Meg akkor már a porsche-t is.

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

#1525
Az a baj hogy a piros szín az nagyon gány. Nincs olyan igazi tûz piros szin.

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

OrioN the S
#1524
<#eljen>

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

KG21
#1523
na itt van. Én úgy vagyok ezekkel az európai verdákkal, hogy nem illik rájuk a sok díszítés, azt meghagyom a japán gyártmányoknak, azokhoz valahogy jobban passzol.

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

KG21
#1522
nemtom ki hogy van vele, de én a felnit sosem színezem, csak a fekete, szürke és ezek árnyalatait veszi csak be az izlésem. Amúgy megvan a porsche, most nyertem el egy burzsujtól 😄 mingyá rakok képet, kicsit konszolidáltam, mert idétlen volt 😊

AMD FX6300 | MSI HD7850 2GB OC | 8GB DDR3 1600

FOXX supreme
#1521
Hát....ez így???? viszont fordítva nagyon szuper lenne szerintem! próbáld ki úgy!

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

12346
#1520
<#wilting>

#1519
A megszokott színkompozíció. Nem tudom de ez így csodálatos 😊

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

FOXX supreme
#1518
A legújabb szörnyeteg a garázsbõl...iszonyat hogy megy TUNING NÉLKÜL!!!! és az a hang!! nem is tudom mihez hasonlítani...Super!!!! 330-at megy nekem alap kocsi...eddig még nem volt zsém motor piszkálásra, de már most elégedett vagyok...egy a baj, hogy egyszerûen már nincs szín, nemtudok mit adni neki, na mindegy egyenlõre ez lesz...



Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

Carlos
#1517
Én még mindig a Golf-fal verem a bandát!

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#1516
Újabb PinkSLip áldozat (BL #3):

Þór vígi þessi rúnar

MikX
#1515
Nekem most van ugye a gallardo, azzal megyek asszem már végig
Fullos az összes statja!
olyan 380 környékén van a vége

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

DJ Skyline
#1514
én nem is akartam nagyon elnyerni...akkor meg az van,hogy nem tudom,hogy mivel is menjek...inkább egy autóra összpontosítottam...

MikX
#1513
Jaja, de az inkább a catch up-nak tudható be, vagy mittomén...
de van benen vmi!

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

MikX
#1512
csak 1-et nyertél el?
Én majdnem mindet eddíg, pedíg nem is akartam nagyon...
mindíg a ?-es bonusoknál a 2. ra nyomtam, azt meglett, meg egy kis motrottuning, azt kész... mindíg bejött egy kivételével az elsõt nem nyertem meg, hanem 20rongyot adott...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

DJ Skyline
#1511
végülis érthetõ!😊
Undergroundokban megszoktuk már a 400+ km/h-s végsebességet,meg az alig eltérõ menettulajdonságú autókat!😄

MikX
#1510
Ezen te csodálkozol?
Ez nemsemmi...
Gondolkodj...
Tudom hogy nem egy szim a game, de ez azért durva lenne...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

DJ Skyline
#1509
én nem is csodálkozok,ha egy Golf nem veri le a Lambot!😄DD
össz-vissz 2 autóm volt karrierben...supra meg egy elnyert corvette

voxom
#1508

voxom
#1507
CSak saját tapasztalatból beszéltem a golfot hiába tuningoltam fulra nem ment úgy mint egy alap lamborgini mur. muszály volt ha végig akrtam vinni a játékot