NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DJ Skyline
#1506
én is azt hittem,hogy lekell cserélni a suprát,de aztán nem kellett!😊
vert mindent!^.^

voxom
#1505
truckd jól néz ki a géped de nálam nem volt ilyen szép 😊

MikX
#1504
Jahh, meg azt is kikapcs, legalábbis én kikapcsoltam, mert undorító volt már az U2 ben is, itt meg plusz ez a "60-as tungsram égõ világít mindenhol" rátesz egy lapáttal...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

DJ Skyline
#1503
az nekem maxon volt,de az over bright ki volt kapcsolva,és nem volt ilyen vakító <#hawaii> a játék!😊

Truck Driver001
#1502
na az az😄DDDDD

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

DJ Skyline
#1501
over bright<#hawaii>

Truck Driver001
#1500
jaja..meg az options-ba wan olyan beállitás hogy "csilogjon"(nem tom mi neve a gémbe😛)...és akkor játék közbe is ilyen fényes króm hatásu😊

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

MikX
#1499
Elsõsorban sztem undorító ez "minden sárgás fényben úszik mód", sztem ha azt akarod, hogy a kocsid lássuk a grafikai optionsban állítsd low-ra a visual threathment-et...

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

Atti12
#1498
jó ez a topik szertek ide járni <#nevetes1>

DJ Skyline
#1497
akkor ez pearlescent vagy milyen festékek között lévõ bazifényes festék?😄SAD

Atti12
#1496
egyébként a verda szép <#worship>

Atti12
#1495
uf ez a kép ugy néz ki mint amikor nem frisitettem drivert és ugy játszottam 😛

Truck Driver001
#1494
nem figyelt be...nálam ilyen a gém..a kocsi igy fénylik..fotosophoz egypk se értek😄DDDDDD

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

DJ Skyline
#1493
nagyon fényes,világos a kép<#wow2><#hawaii>
photoshop befigyelt?😄

#1492
az öcsém nevében is

Atti12
#1491
mármint ez:
FOXX supreme
ma 19:13 | Privát | Galéria | Válasz | #1450
Én dobnék alá valami dögösebb felnit...

Supermicro, Dual intel xeon 2.4 GHz, 512 kingstone, Geforce fx 5700 ultra

Apa, igaz milyen könnyen ellehet tévedni ebben az erdõben? APA...APA...
Válasz 'Atti12' üzenetére (#1448)

UnknownAsshole - VIP
ma 19:10 | Privát | Galéria | Válasz | #1449
Nekem nagyon tetzik de aza karbon háztetõ

Atti12
#1490
ez msot az én kocsimhoz szol? 😄

Truck Driver001
#1489
hát..ez lenne az én kisautóm😊...50% járok most...de sztem egész yó...nem kell rá anyi firka mert csak csunya lesz töle😛....véleményeket kérek😊

Mit mond a hülyegyerek az anyjának? apa.

asfa
#1488
az zsír lesz 😄DD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

FOXX supreme
#1487
a végén már az összes logoba itt fog suhanni a BMW....😄DD

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#1486
köcce trainer

#1485
me letöltöttem neki egyet a 12 trainert de ott nem mûködik a money funkció

asfa
#1484
jaja oltás 😄DD enyém szebb betûtípus 😄D

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#1483
tök ugyanolyan😄

asfa
#1482
logod hogyha nem értenéd 😄D hasonlo az enyémhez

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#1481
what???:Ð
mi jo?:Ð

asfa
#1480
jo a lokod 😄DDDD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#1479
FAQ------> trainer csoamag--------> download------>enjoy--------->everíbody are happy-------->:Ð


na ehhez szóljatokk hozzá
martino01 pedig szedje le a trainert!

asfa
#1478
most wanted topik #17349-es hozzászolás

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#1477
pöpecûl megcsináltad a verdát:Ðteccik:Ð

The FlashBack
#1476
nem rossz verda😊

#1475
az öcsémnek kéne vlami money trainer nem tudtok vlami olyat ami mûködik is!?

asfa
#1474
na csak sikerült 😄DDD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

FOXX supreme
#1473
Ráis van írva a gombra!

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#1472
haha télleg kössz<#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>

asfa
#1471
bazz enter mellett ahol a delete gomb van vagy felette van egy olyan gomb hogy print screen sysRq.a numpad mellett vhol keresgélj

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

#1470
most megprobáltam de nem tom hol van az a print screen

JohnnySmith
#1469
Hát csöppet 😊 ohh NFS 1 😄

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

JohnnySmith
#1468
vazz F12 melleti gomb a billentyûzeteden 😄 Aztán ahogy Foxx kollega leírta.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#1467
ok de én egy analfabéta vaok és nem tom hogy mi az a print screen<#nemtudom>

FOXX supreme
#1466
Elfogott a nosztalgia! 😊

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

JohnnySmith
#1465
Sokat nem tévedtél volna, mert tulajdonképpen diablo ihlette 😄

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

FOXX supreme
#1464
A játékba nyomsz egy print screen-t, kilépsz a játékból, vagy csak ideiglenesen alt+tab, és paint-ba,vagy valami másba beileszted, és elmented, utánna feltöltöd a galériába vagy a kepfeltoltes.hu-ra, és onann meg ide linkeled vagy beszúrod vagy mi...

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#1463
azt szeretném kérdezni hogy:hogy lehet képet feltölteni???
<#help>

FOXX supreme
#1462
Jaj...hirtelen azhittem a murciélágo-ra hogy diablo....hogy mért? nemtudom, de egy diablot láttam meg benne!

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

JohnnySmith
#1461
Kedvencem 😊 Ezzel nagyon lehet menni...és a hangja....... 😊))


Ez csak úgy hobbyból 😊


De ez meg a sereghajtó 😊 "..I'got a lambo.." 😊)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

asfa
#1460
ok megcsinálom olyanra kösz

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

SASboy
#1459
jól néz ki, de én elõször azt hittem, ez egy kombi 😊

nice legs. what time to open?

FOXX supreme
#1458
A szín maga jó, de azokat a pöttyöket és kicserélném valami másra, vagy egyáltalán nem raknék rá...a felnit is átszínezném...

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#1457
csodálod? minden hirdetõfalról ezek a barmok vigyorognak rám... ráadásul közel is lakom az epicentrumhoz.

BOCS az offért! 😊