NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

OrioN the S
#1608
Ezzel meg közértbe járok<#idiota>

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

OrioN the S
#1607
Voila!

Elvesztem a show útveszt?iben. Soha nem láttok többé tiszta lelketekkel. Tudod, mi múlunk, nem az id?.

FOXX supreme
#1606

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

Speedbreaker
#1605
EZ KURVA JÓ!

Only music, only dance, but the first is friends! *Pedal To the metal * Haulin * Szóld le az előtted írót * vótmá * Lock On * Zöldszar * LEGszarabb vicc *

The FlashBack
#1604
egyetértek! fõleg a Lambok, a mercik meg a porschék!:Ð

kesenyi
#1602
Kurva szépek a kocsik! Gratula mindenkinek!

...:::kesenyi:::...

geri15
#1600
Végre megvan!!! <#nyes><#nyes> Nem volt semmi az uccsó üldözés, de azt is letudva végre enyém a bömös <#vigyor> Lehet hogy egy gallardo, vagy SL merci jobb nála de ez übereli mindet!!

<#eljen>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Evogordon
#1599
Itt van a carrera s-em

FOXX supreme
#1598
Így is õ a MOST WANTED...

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

12346
#1597
a golf meg a punto nem is rossz. nem tom mér raknak rá az autókra minden szart, ha kell ha nem..😊 porsche gt-re szárnyak pl:S. meg lambikra, porchékre tetõbeömlõk, szintén boing szárny hegyek, + ízléstelen festés, miegymás. szánalom. de ez a két bringa jó lett😊 granulátum.

Dave000
#1596
ez a BMW gyári erejével sem marad le sokkal a többi verdától, ez kapna olyan tuningot mint a többi... hááát... 😄

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

FOXX supreme
#1595
Az én számomra ebben a játékba nincs jobb kocsi.....😊

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

DJ Skyline
#1594
mondjuk az tény,hogy a rommá tuningolt suprám übereli a verdát,de szvsz ha tuningolható lenne a bömös is,akkor abból is szép dolgokat lehetne elõcsalogatni!😄

ScanaiFan
#1593
Nah megvettem a Porsche-t is... ez van megtetszett😛

Szeressétek azokat, akik csalni akarnak! Mert ők rendesek!

KRi2
#1592










lll l ll lllll l lll ll

#1591
Nemtom mi olyan nagy szám ezen a 10 éves M3-ason a játékban. 1000x jobb autók vannak benne ennél.
DJ Skyline
#1590
nem lehet,CSAK kasztnit festeni,és matricázni

cement
#1589
fekete felnivel kiprobalnam, sztem jobban mutatna de nagyon jo

respect to the man in the ice cream van

FOXX supreme
#1588
Egyszerûen maga a tökéletesség!<#worship><#worship><#worship><#eljen>

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

DJ Skyline
#1587
a mester!<#worship>

FOXX supreme
#1586
Itt van hálistennek.........megérkezett közénk!


Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

DJ Skyline
#1585
elsõ 3 nem az esetem(mármint autó,és nem mint kivitelezés!😊
korvett nem rossz,mazda meg elég vad lett,annak ellenére,hogy nem tetszik az RX-8!<#eljen>😄

cement
#1584
Fiat Punto GT



Volkswagen Golf GTi



Lotus Elise



Chevrolet Corvette C6



Mazda RX-8


respect to the man in the ice cream van

fistin
#1583
ez se rossz!!! 😊

cement
#1582
ezekrõl senkinek semmi?

respect to the man in the ice cream van

#1581
ha letöltök egy mentést akkor felülírja az én mentésemen???

DJ Skyline
#1580
de k@k@ az árnyék az alsó képen!😄DD
ha kikapcsolod nem lesz ilyen ronda

streeter
#1579
Ez is két pillanatkép


\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#1578
Fasza képek nagyon tetszenek <#eljen>

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#1577
hi all!!!
amikor felakarom nyomni a képet ide akkor azt írja ki hogy max. 20 kb lehet.

hogy lehet lekicsinyiteni???

Magnumrolcsi
#1576
<#vigyor5>

fistin
#1575
egy pár saját készítésû kép 😊




















#1574
mmm... szerintem elég lenne max 2 kép is 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

streeter
#1573
Jah a színek tényleg nem a legjobbak. Én merci fan vagyok, de nem tetszik 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Magnumrolcsi
#1572
Énis arra gondoltam. Meg a matricákra.

DJ Skyline
#1571
szvsz csak a színe a nem jó...

Magnumrolcsi
#1570
Ízlések és pofonok.
Szerintem gagyi.

UnknownAsshole
#1569
VÉLEMÉNYT KÉREK !!!!!!!






Dave000
#1568
Sajna külsõleg csak ilyen body kit-eket lehet rakni, külön nincs hogy kipuf, meg lámpa stb. és mindegyik boltban van minden.

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

DJ Skyline
#1567
ez a ford így tökre hasonlít a porsche "mody dick"-re!😄

Bandi 18
#1566
menj be az NFSMW topikba és a FAQ-ban megtalálod a választ

#1565

Ez az élet nem a fán csüngés.:)

#1564
skacok plz!!!! hol kell a mp/h-t átálitani km/hra????plzz...
streeter
#1563
Itt van 2 verdám.

SLR Merci.





És egy GT40 eredeti színekkel 😊




\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#1562
császtok!! figy hol kell a mph-t átálitani kmh hra???
CoolStuff
#1561
Na, itt vannak a mostani verdáim:


Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

Rohamsisak
#1560
Köszi! És az lenne még kérdésem hogy olyanokat mint pl.:fényszóró, tükrök, kipufogók- lehet majd tuningolni? Mert igaz hogy még csak 30% körül vagyok de érdekelne! És itt is úgy van mint ug2-ben hogy nem minden performance boltban van minden?-mert ott volt olyan hogy pl a legmagasabb szintû turbó csak az utolsó városrész utolsó boltjában volt, akkor is ha minden boltot megtaláltam!

FOXX supreme
#1559
Na...Végleges verzió...Ez jobban megy extra cuccok nélkül mint a extrás full gallardom...és az a vonyító hang....felbecsûlhetetlen!!!!😄DD



Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

Dave000
#1558
bármelyik kocsival végig tudod vinni a játékot, így válasz az alapján, melyik tetszik jobban, melyik könnyebb irányítani neked stb.

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

Rohamsisak
#1557
Srácok! Hozzájutottam a 10.-versenyzõ porsche cayman-jához de már van egy rx-8-asom, szóval melyiket lenne érdemesebb erõsíteni? Mert eddig jo volt az rx8, de nem tom megéri-e még költeni rá vagy nyergeljek át a porsche-ra, estleg ha egyik se olyan jo akkor tudtok ajanlani egyet amit érdemes megvenni? Légyszi help, Köszi!