NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
HI!
http://kalakalap.hu/mostwantedx/--- Ez a Link mit keres a FAQ-ban az oldal enyhén szólva szánalmas! Talán inkább ezt kéne: http://nfscentral.hu NFS Central
Valamint kéne ide egy Házigazda is.

\"Szemed az úton, pedál a padlón, tiéd a pálya, nyomd tövig!\" KeloX Csoport [www.kelox.extra.hu]
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek
http://moviez.freeblog.hu/-filmkritikák,filmhírek,filmelőzetesek

Intel Q8200@2,9GHZ,4GB@800,HD4850,Logitech G25 LFS&TDU:Rolesz92
egyébként amikor elkapnak nyomok egy Alt +F4-et
igaz van kép bonus strike-om, de legalább ha megmaradna a milestone...:l
megyek az autópályán, cooldown bekapcsolt, és egy levágóban megálltam..majdnem letelik, és a cooldown mérõ leáll, a térképen shol egy rendõr. köööszi...
aztán ugy kaptak el, hogy madmaxelt az RX-8 asom, egy rendõr orrába belementem, hiáb nitroztam, az mint a cövek megállt...
ehh eszem megáll ezeken a szar szkripteken.
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
[email protected] | HD4890@980/1140 | 4GB@800 | W7x64 |
kár hogy két blacklistes között összeszedek 150K-t, abból 60,000 elmegy az új pinkslip perfomance tuningjára (pedig azon már vannak lvl1-es upgradek!!!)
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
és a micsu lancer teccik szép..nekemis a kedvencem😄
\"Minek a zöld szem, ha vörös is tud lenni És ha a szemeim vörössége A természet zöldjétől származik\" by Robert Nesta Marley ( Bob Marley )...
Jólvan, most besértõdtem ám! <#confused>#confused><#vigyor3>#vigyor3>
\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
\"Minek a zöld szem, ha vörös is tud lenni És ha a szemeim vörössége A természet zöldjétől származik\" by Robert Nesta Marley ( Bob Marley )...
\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
Annyi jó kocsi van. Remélem sok. 😊
Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW
Majd térhetek vissza a csillogáshoz
VIP regem 05.14-én lejár. Akkor elbúcsúzom mindenkitől, és továbba csak mint RelakS leszek jelen :)
Ittvan néhány kép pár verdáról:
gallardo, nem valami csicsamicsa kívülrõl, de nem is néz ki jól matricázva!
Ford GT LM Race Car:
Ford GT40 Race Car:
Dodge Viper Race Car:
Ez a merci meg ezzel chrom színnell tökéletes szvsz:
Ez a nagy kedvencem:

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
"...a labda mindenhol gömböly?, a focisták mindenhol kenhet?ek, a bírók meg mindenütt befújják a kamu büntet?t" Játszd körbe coin+concede kombóval!
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair


