NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.
Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.
Nem, nem! Tévedés! Ez nem Baumgartner, a 2006-os túraautóbajnokságon😄😄
<#gun>#gun>
Vajon mennyire lesz reális a játék végére a kocsi végsebessége ha már most (23%-nál) így megy?
majdnem végsebesség
Skype : nzaazn, CRC,LFS : _--NZ--_[HUN] B I K E T R I A L S - OUR SPORT FOREVER trial-gyor.fw.hu
Only music, only dance, but the first is friends! *Pedal To the metal * Haulin * Szóld le az előtted írót * vótmá * Lock On * Zöldszar * LEGszarabb vicc *
nem engedi hogy semmilyen nevet regisztráljak
->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro
Némi érdekesség: a Cars mappábanvan pár olyan mappa mint:350Z, Camaro, RX8 SpeedT.../kb 6-7 autó/ Ezek mind olyan mappák amelyekben mûködõ autók vannak, csak azokat a játékban elõ lehet hozni valahogy?
Azt nem tudjátok hogy hogy lehet kikapcsolni a füstöt a garázsban?
Vagy nem is lehet?
Mert az eltakarja az autó fényét.
Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW
lehet azt fójtad rá! 😉
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Láttam pár képen, hogy olyan szép fényes az autó.
Ez valami másik festéktípus vagy csak nekem jeleníti meg másként?
Pedig fullra fel van húzva. Vagy ez a baj?
Nem toom. 😞 Segítsetek pls.
Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW
ma járok 27-29%-nál (szintén 3-4 óra)
blacklist 9 jön nekemizs -.-
Nemértem hogy gamen belülre miért nem tesznek gamma,kontaszt állítást.
Next PC upgrade: 2022
Next PC upgrade: 2022
Én tegnap kezdtem el a gammát. F*sza nagyon. A jelenlegi szekerem (a háttérben)

► http://www.rgtruckz.hu/ ◄
az hogy nem lehet teljesen egyedi autókat csinálni! mert van benne 5 body kit oszt csá... igaz ez a gém nem errõl akart szólni de akkor is!
\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

Gondoltam, hogy az élsimítást be kéne kapcsolni!
\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85
Mercedes SL65 AMG:
Valamint a Porsche 911 GT2:

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
25%
\"SLICE of LIFE\"
->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro