NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DAVE23
#1859
szép élett grat

Raidmax Smilodon,Intel Core 2 Duo 2.93GHz, 2x2GB DDR3 1333Mhz(O.C.)

FOXX supreme
#1858
Ezt márcsak úgy hobbyból csináltam....😄




Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

FOXX supreme
#1857
húúúú, apám....Ez nagyon ott van! jók a színek, meg az a body-s matrica, nagyon túraautóssá teszi...grat!<#eljen>

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

RaST
#1856
Jah .. Egész nap játszottam 😄
Mostmár a 4-es jön 😄

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

#1855

Nem, nem! Tévedés! Ez nem Baumgartner, a 2006-os túraautóbajnokságon😄😄

<#gun>
NzzN
#1854


Vajon mennyire lesz reális a játék végére a kocsi végsebessége ha már most (23%-nál) így megy?
majdnem végsebesség

Skype : nzaazn, CRC,LFS : _--NZ--_[HUN] B I K E T R I A L S - OUR SPORT FOREVER trial-gyor.fw.hu

eZo
#1853
Itt az autóm:

Kep1


Kep2


Na milyen ???

NOTEBOOK: HP PAVILION ( Intel i5 2410M; 8GB RAM; HD6490; A-DATA 128GB SSD ) KONZOL: XBOX360 Slim [Fifa 12] [Forza 4]

#1852
hát a rendörbácsikat mondjuk fakabábuknak^^ hozzájuk ilö név..
Speedbreaker
#1851
😄 már te is?

Only music, only dance, but the first is friends! *Pedal To the metal * Haulin * Szóld le az előtted írót * vótmá * Lock On * Zöldszar * LEGszarabb vicc *

12346
#1850
lol az a szárny. picit sem illik rá😄

#1849
<#vigyor3><#wave><#integet2><#banplz><#hamm>
Magnumrolcsi
#1848
<#vigyor1><#vigyor><#idiota><#taps>

GRAT.

#1846
ha nem eredeti a gáma akor nem tudsz multiplayerben nyomulni <#gun><#circling><#crazya><#wow1><#mf1>
#1845
valaki segítene az online játtszásban
nem engedi hogy semmilyen nevet regisztráljak

->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro

#1844
Hali!
Némi érdekesség: a Cars mappábanvan pár olyan mappa mint:350Z, Camaro, RX8 SpeedT.../kb 6-7 autó/ Ezek mind olyan mappák amelyekben mûködõ autók vannak, csak azokat a játékban elõ lehet hozni valahogy?
#1843
Én most megyek a második ellen! túl könnyûek a blacklistes ellenfelek! De a zsaruk 5-ös heat levelen már durvák. A helikopterrõl nem is beszélek!!!
David8
#1842
Nem toom.
Azt nem tudjátok hogy hogy lehet kikapcsolni a füstöt a garázsban?
Vagy nem is lehet?
Mert az eltakarja az autó fényét.

Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW

k8bal
#1841
a Costum paintben vagy miben van mat fényezés!
lehet azt fójtad rá! 😉

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

David8
#1840
Nem tudom mi lehet a gond.
Láttam pár képen, hogy olyan szép fényes az autó.
Ez valami másik festéktípus vagy csak nekem jeleníti meg másként?
Pedig fullra fel van húzva. Vagy ez a baj?
Nem toom. 😞 Segítsetek pls.

Asus P5B Deluxe | Intel Core2 Duo E6300 @ 2,8 ghz | BFG GeForce 8800 GT OC2 | 2X1 GB Kinsgston HyperX Samsung 2253 LW

tigeroo
#1839
én tegnap 11%-ot vittem 2 óra alatt...
ma járok 27-29%-nál (szintén 3-4 óra)
blacklist 9 jön nekemizs -.-
fernando torres
#1838
tegnap kezdted a gammát és már blacklist 9 ellen mész...<#wilting>

grebber
#1837
Mitgondolsz downkoros vagyok ?Fullon van minden de alig látom az utat néhol olyan sötét 😞
Nemértem hogy gamen belülre miért nem tesznek gamma,kontaszt állítást.

Next PC upgrade: 2022

tigeroo
#1836
eh, brightnesst húzd fel 😄
grebber
#1835
A képeiteket elnézve valami gáz van a TFT-mel mert nekem a game olyan sötét mint a Doom 3😞

Next PC upgrade: 2022

RaST
#1834
Háj' !
Én tegnap kezdtem el a gammát. F*sza nagyon. A jelenlegi szekerem (a háttérben)

&#9658; http://www.rgtruckz.hu/ &#9668;

k8bal
#1833
de egyébként szerintem egy nagy gond van evvel a gémmel!
az hogy nem lehet teljesen egyedi autókat csinálni! mert van benne 5 body kit oszt csá... igaz ez a gém nem errõl akart szólni de akkor is!

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

GvD
#1832
Hát ez gyönyörû....
 castor
#1831
<#eljen>

\"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man.\"

k8bal
#1830
jah és itt a teljesítménye:

\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

k8bal
#1829
My Car: (19%)



\"They don\'t make mistakes. They don\'t do random. To them, everything has a purpose, everything has an objective.\"

CoolStuff
#1828
Próbáltad a videó opsönszben a legalsót low-ra tenni? Kicsit szebb lesz a kék is...

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#1827
A házikódban a kocsi választásnál alul van egy olyan opció, hogy seldökár, vagy ilyesmi!😄 Asszem 3-as gomb...

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

The FlashBack
#1826
szépek😊 csak rendesen kéne belinkelni😛

Dave000
#1825
mert a képfeltöltés oldalt raktad ki ahol a képed van nem pedig magának a képnek a linkjét.

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

#1824
#1823
lol, faszér nem rakja ki
#1822
My car:


MikX
#1821
Akkor tudodmit? <#duhos2><#duhos2>
Gondoltam, hogy az élsimítást be kéne kapcsolni!

\"Say \'what\' again. Say \'what\' again, I dare you, I double dare you motherfucker, say what one more Goddamn time! \" Uplay: Mekee85 Steam: psn_mekee85 Origin: Mekee85

The FlashBack
#1820
szépek😊 igényesen meg vannak csinálva,

The FlashBack
#1819
várjuk😊

The FlashBack
#1818
egyetértek😊 EZT már régóta mondom😊

matyi08
#1817
én végignyomtam a játékot megvan a bmw is, mindjárt rakok be képeket!

Dave000
#1816
nah ezek a mostani kedvenceim:

Mercedes SL65 AMG:



Valamint a Porsche 911 GT2:

Gigabyte GA-P35-DS3L, Intel Core 2 Duo E6550 @ 3,4 GHz, 4x1GB 1066 DDR2, Galaxy 9600GT OC 512MB

Carlos
#1815
Na, elpinkslipeltem a bl#2-es autót is:

Þór vígi þessi rúnar

Sland
#1814
ugyan ilyen van nekem is ugyan így de detto ez , csak 2 sárga csík van még rajta

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#1813
tigeroo
#1812
hehe megbasztam a 10-es száját :o el is nyertem az ótóját😊 Golf, Eclipse, RX-8, és Cayman S = ez a négy autó van nálam (pár pink slipet eladtam..) csak a golfot vettem, a puntot is elattam -.-
25%
tep
#1811
#1810
nem tudja valaki miért olyan szar a játék hogyha a féket mondjuk kicserélem semmi változás nincs

->> Gigabyte 965p-ds3, c2d e4300, a-data ee 2gb kit, asus eax 1950 pro