2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Narxis
    #2083
    Na végre ez egy igazi Dokis rész volt!
  • RED BULL F
    #2082
    John Smith, ezen sírtam :D
  • Dzsini
    #2081
  • Dzsini
    #2080
    Ötletes rész :) Mondjuk az egyik "csavart" kitaláltam előre, de ennyi belefér.
  • Gordis2k
    #2079
    Ez valami eszmeletlen jo resz volt:) jaj de nagyon kellet ez mar a lelkemnek haleluja:)
  • Narxis
    #2078
    :DDDD
  • LasDen #2077
    Hmm
  • tigeroo
    #2076
    Utobbi evadok egyik legjobb resze! A doktor es a paranoija! Kiraly!
  • BoneDragon
    #2075
    Szerintem is az évad első része ami értékelhető volt, már kezdtem aggódni... :)
  • Fabio Capello
    #2074
    Szerintem ebben a részben sikerült megdönteni a "Legtöbb DW-s visszautalás egy részben" rekordot :) Well played Moffat, well played.
  • stargatelost
    #2073
    Ez volt az évad első része, ami tetszett. Amúgy Capaldival semmi baj, de nem voltak jó sztorik eddig. Ez végre ütött.
  • Narxis
    #2072
    Hát jah, ez minden volt csak nem félelmetes.
  • LasDen #2071
    nem tetszett teljesen ez a rész. Az eleje vége kicsit uncsi, míg a közepét élveztem. De a jövő heti jobbnak tűnik...
  • Narxis
    #2070
    A hatalmas TimeLord-ok és a pajta esete, lal. :D Bírom, hogy kínosan egyszerűre tervezik a high tech népek díszleteit ha csak egy fél perces jelenetről van szó. :D
  • Dzsini
    #2069

    Veil (Sarah Jane Adventures)

    Sensorite (Doctor Who - 1. Doktor)

    Captain John Hart (Torchwood)

    Absom Daak - Dalekvadász (képregény)

    Slitheen (DW/SJA)

    Terileptil - (DW - 5. Doktor)

    The Trickster - (SJA)
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2014.09.14. 11:50:06
  • Dzsini
    #2068
  • Dzsini
    #2067
    Az ijesztegetős rész bejött, amit gondoltam Danny Pinkről - egyelőre - úgy néz ki nem :)

    Moffat lassan feldolgozza az összes gondolatot, ami egy 5-6 évest foglalkoztat.
  • Narxis
    #2066
    :D Azért nem fogok odarepülni. :D Bár ha valaki arra jár akkor majd szólhatna és lehet többen is vennének.
  • Dzsini
    #2065
    Bristolba járnak fapadosok, onnan egy lendületesebb köpés Cardiff. Bár most pár hétre zárva vannak, felújítják a kiállítást.
  • Narxis
    #2064
    :O hozzál nekünk is, thx
  • Fabio Capello
    #2063
    Én az enyémeket egyenesen Cardiffból hoztam haza, a legutóbbi DW Experience látogatásomkor :P
  • tigeroo
    #2062
    10 és 11. doki szonikus csavarhúzóját honnan érdemes megvenni? ebayen nézegetem serényen (de esetleg magyarországról is lehet), 5-6 ezerért már lehet hang és fényeffektel felruházottakat kapni

    vagy ha van valami király how-to alapanyagokkal, akkor esetleg megcsinálni :)
  • Dzsini
    #2061
    Öreg, profi színész. Amit látsz tőle, az szándékos.
  • LasDen #2060
    nekem föltűnt, de nem voltam biztos benne, hogy szándékos :D
  • tigeroo
    #2059
    na ezt észre sem vettem a nagyképernyős tv-n nézve:)

    Dzsini jól mondta, lubickol a szerepben.
  • RED BULL F
    #2058

    Utoljára szerkesztette: RED BULL F, 2014.09.10. 10:58:30
  • LasDen #2057
  • tigeroo
    #2056
    szerintem teljesen rendben van capaldi, jól áll neki ez a komorabb stílus - ő nem vigyorog annyit mint a tejbetök és "nem az az ölelkezős típus" már :D
  • RED BULL F
    #2055
    Azt sajnáltam, hogy a párbajos jelenetnél nem említi meg a Sycorax vezetőt. Az pedig jó kis poén lett volna :)
  • Dzsini
    #2054
    A Dalek nem mesterséges, Kaledokból állították elő őket, akik között ugyanúgy voltak "jók" és "rosszak", csak folyamatos fájdalom adminisztrálásával és célirányos tanítással elnyomtak a gyűlöleten kívül minden érzelmet bennük.. Ebből a szempontból eléggé hasonlítanak a Cyberman bagázsra (akik a 8. sorozat végén visszatérnek).

    Amúgy a Robin Hoodos résszel kapcsolatban az eléggé közmegegyezéses nézet, hogy ezt a részt még Matt Smithnek írta Gatiss, csak el lett halasztva és nem teljesen újraírva (ezt Gatiss nem támasztotta alá de nem is cáfolta) - és belegondolva tényleg hozzá jobban illik a kanállal harc, az ilyen típusú viselkedés, a gyerekes piszkálódás a börtönben - és a "valódi mesefigura vagy te is" gondolat.

    Emellett (természetesen a mindig jelen levő negatív vélemények mellett) számomra is meglepő, hogy milyen jó Capaldi fogadtatása, és az eddigi részeké is - pedig nagyon tartottak tőle, hogy a két fiatal, lánymágnes/családi doki után egy ilyen komolyabb, érettebb, öregebb figura nem lesz túl sikeres. Egyelőre viszont úgy néz ki, hogy bejön az embereknek a stílusa, és az, hogy Clara végre valódi szereplőként van jelen mellette, és nem biodíszlet, vagy történetszál (a lehetetlen lány). Capaldi pedig minden ízében imádja a szerepet, lubickol benne. Az meg, hogy a tévés részek scifibb jellegűek voltak - volt ott is ilyen is, olyan is Tennantnál is. Volt nagyon idétlen rész (slitheenek bármikor), volt eléggé gyenge rész (Love and Monsters, Fear Her), volt nagyon jó, amiben kb. 4 percet szerepel a Doktor (Blink), és amiben szinte csak ő szerepel (Midnight) - Capaldiból idáig összesen három részt láttunk. Ez alapján leírni őt bármilyennek szerintem elhamarkodottság.
  • Gordis2k
    #2053
    Ertem en az idetlenkedest es hogy oszinte legyek elveztem is a kepregenyben mikor ilyen elborult tortenetek voltak( peldanak okaert epp volt egy ehez hasonlo tortenet hercegnovel meg sarkannyal), de a filmek sokkal inkabb voltak scifi jeleguek es most inkabb dedosak a poenok lassan elerunk a lecsuszot a gatyaja nevesunk szintre. Az elozo reszt meg hadjuk gondolatbebresztos... a dalek egy mesterseges letforma es nincs benne semmi jo... az emberi ertelemben vet josag csak azoknal a dalekoknal jatszott akit emberi maradvanyokbol allitottak elo bad wolf idejen. Lehet megszeretem a dokit ha a szineszi jateka letisztul es kovet egy vonalat mint peldaul a bajvivo jelenet az utolso reszben. Addig is keseru szajizzel vegig szenvedem sokat gondolva kedvenc doktoromra David Tennantre:). Amugy nagyon nincs idom mostanabban hateranyagokta, hogy fogadta az uj reszeket a fun tarsadalom?
  • LasDen #2052
    Szép lassan a Missy szál is ki fog bontakozni aztán lesz itt hadd el hadd :D
  • Dzsini
    #2051
    Azért ne mondj le róla, a későbbi részekben még összecsiszolódhattok.

    Ez a rész pedig direkt kicsit idétlenkedős lett (amellett, hogy elég erőteljes gondolatok vannak benne a Doktorral kapcsolatban, aki szintén egy "mesehős", aki mégis létezik), az előző volt a gondolatébresztős, sötét oldalas. A következő az ijesztgetős lesz... minden évadban megvannak ezek a sztereotip részek (történettípusra is, hangvételre is), hol jobban hangsúlyozva, hol kevésbé. Most jobban.
  • Narxis
    #2050
    Hát igen ez az új Doktor valahogy nem az igazi.
  • Gordis2k
    #2049
    Gondoltam megnezem a 3dik reszt mielott irok, de sajnos nem valtozott a velemenyem... ugy latom TSJA megszuneset ugy probaljak potolni, hogy brutal gyerekesre kalibraljak a sorit.. szamomra igy elvezhetetlen scifibol teljesen atment mesebe:( . P.C.-t meg mar azelott sem szerettem... nem tudom, jogy veszelem at ezt az idoszakot, de szamomra nagy csalodas az uj evad.

    Erdekessegnek meg annyi, hogy a kovetkezo reszbol a a kolyokkel egy utcaban laktunk itt Readingben.
  • Dzsini
    #2048
    Elvileg ez lesz az "ijesztős" rész az évadban, ahogy a Robin Hood volt a vicces

    Érdekesség:
    A bemutatott Robin Hoodok között felfedezhető volt egy bizonyos Patrick Troughton (alias 2. Doktor), aki a maga idejében szintén eljátszotta a szerepet.
  • Narxis
    #2047
    Na ez megint valami gyerekes egyszerű sztori lesz, előre félek.
  • Narxis
    #2046
    Ez epik rész volt. Az elején viszont volt egy baki, amikor Clara kijött a TARDIS-ból akkor becsukta az ajtót aztán egyből távoli kamerát mutattak akkor meg újra nyitva volt. :p
  • LasDen #2045
    Ez jó rész volt, tetszett. Robin és a Doktor főleg az elején nagyon jók voltak :D
  • Dzsini
    #2044