2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Dzsini
    #2043
    Ez mondjuk nem baki, saját döntése volt, hogy nem akadályozza meg a Dalekok létrejöttét (hiszen már korábban találkozott velük, és akkor még eszébe se jutott, hogy népirtást kövessen el).

    Ettől függetlenül bőségesen vannak ellentmondások a sztorikban (és ha belevesszük a könyveket és a többit, akkor még több), de ez speciel nem az.
  • Evoluti0N
    #2042
    Az első? Inkább a századik. :) Nem baj, attól még szeretjük. Egy ilyen régóta futó sorozatban, ami egy ilyen összetett univerzumban játszódik, elkerülhetetlenek a logikai bakik.
  • Narxis
    #2041
    Hoppá akkor megvan az első nagy logikai baki a Doctor Who univerzumban!
  • Dzsini
    #2040

    Dehogynem, több alkalommal is - bort, mézsört, rövidet tévében, azon kívül számos alkalommal sört, és egyebeket is.
  • Fabio Capello
    #2039
    Azt se láttuk eddig, hogy bármelyikük ivott volna alkoholt, anélkül hogy utána kiköpné :)
  • Dzsini
    #2038
    A negyedik Doktor személyesen jelen volt akkor, amikor Davros létrehozta az első Dalekot, és volt lehetősége beavatkozni. Szerinted?

    Viszont azt még nem láttam eddig, hogy berúgta volna valamelyikük a TARDIS ajtaját - most pedig ez is megtörtént :)
  • Narxis
    #2037
    Am. a Doki egy óriási ziccert hagyott ki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simán kiirthatta volna a Dalekokat, párát így átalakít azt cső. Végén meg egymást nyírják ki és marad 1. Ez nagy hiba volt a sztoriban.
  • Narxis
    #2036
    Dalekok miatt megkapja a 9 pontot a 10-ből de kap még 1 pontot is mert jó rész volt tehát 10/10.
  • tigeroo
    #2035
    még egész jól viselte :)
  • tigeroo
    #2034
    jó rész volt

    rustyt még tuti fogjuk látni
  • Dzsini
    #2033
    meglepetés videó
  • Fabio Capello
    #2032
    Talán...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    érdekes ez a jó dalek-rossz dalek dolog, és a Missy szál is kezd alakulni, ahogy elnéztem.
  • Dzsini
    #2031
  • Dzsini
    #2030
    Éééérdekes volt. Ez lenne az évad gondolatébresztős része?
  • Dzsini
    #2029
    Egy kardigán mindenképp olcsóbb, mint egy tweed zakó vagy egy hosszú vászonkabát :)
    A cipő mondjuk nehezebb feladat, mint a Converse "sandshoes"
  • Narxis
    #2028
    Lehet ezt a pár ruhát is tripla áron adni. :D
  • Dzsini
    #2027
    Capaldi úgy alakította ki a jelmezét, hogy ne legyen túl drága beöltözni a rajongóknak :)
  • Dark Energy
    #2026
    Remélem sokáig.
    Bár én szeretem a regeneráció témát és a 2-3 évenkénti cserélődés nekem teljesen megfelel. Mondom most ezt, mert eddig nem érintett negatívan a korábbiak "cseréje", de majd ha Capaldi fog búcsúzik, fogok siránkozni, az biztos.
  • kopa1
    #2025
    Szerintem lehetetlen megjósolni előre, szerintem maximum 3 év... De ha esetleg az 'öregebb' doktor nem jön be a közönségnek és esik drasztikusan a nézőszám, fix, hogy minél előbb 'nyugdíjazzák' :) (Lehet, a jubileumi részben is a 'And in years to come you might find yourself revisiting a few.' mondat egy utalás erre) Coleman távozása pedig várható, az utitársak esetében gyorsabb a rotáció :D
  • LasDen #2024
    És azt lehet tudni, hogy Capaldi meddig marad? Nem mintha kiakarnám ebrudalni, csak kíváncsiság :D
  • Dzsini
    #2023
    Felreppent egy ilyen pletyka, és Coleman azt nyilatkozta, hogy nem fogja se cáfolni, se megerősíteni, mert nagyon jól szórakozik a kommentárokat olvasva :)
  • LasDen #2022
    Coleman már a szezon végén távozik? o_O Azt hittem tovább marad...
  • Dzsini
    #2021
  • Narxis
    #2020
    LOL
  • Dzsini
    #2019
    A kaszkadőr vigyáz arra, hogy az arca véletlenül se látszódjon :) szép hosszú paróka, és behajtva a haj az arca elé mikor hanyattvágódik.
  • Fabio Capello
    #2018
    :DDDDDDD

  • LasDen #2017
    jah, én is olvastam
  • Dzsini
    #2016
    hagyományosan akkor pusztul el a Föld és indul meg a nagy szétszóródás, úgyhogy van bőven esemény :)
  • LasDen #2015
    Am az érdekes, hogy ez az 51. század mindig feltűnik így v úgy...:D
  • Narxis
    #2014
    haha ez tök jó, tetszett :D
  • Dzsini
    #2013
  • Narxis
    #2012
    De legalább nem beszélt butaságokat. :)
  • Dzsini
    #2011
    A tizedik Doktor majdnem végigfeküdte az egész karácsonyi epizódot, csak a végére kelt fel vívni egy kicsit - hol ilyen, hol olyan.
  • Narxis
    #2010
    Nem volt rossz rész de ez a regenerálódás utáni jajj ilyen meg olyan vagyok kicsit elnyújtott lett, emiatt pedig erőltetettnek éreztem, egyáltalán nem volt vicces.
  • Dzsini
    #2009
    Ha egyértelmű lenne, hogy ki volt, akkor nem "Missy"-t írtak volna a szereplőlistára.

    Valószínűleg ő az évadra szóló történetszál.

    Szerk.: azért kíváncsi lennék mik az indokaid amellett, hogy szerinted River az.
    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2014.08.25. 08:01:55
  • tigeroo
    #2008
    tetszett az új rész, eléggé érzelgős lett de nagyon jó volt, kellett
    ("I don't think that I'm
    a hugging person now." azért ütött:D)

    a végén az a nő River volt vagy kicsoda?
  • BoneDragon
    #2007
    Ez mennyire igaz, de a 9. dokit sehogy se tudtam megszeretni..
  • Fabio Capello
    #2006
  • Dzsini
    #2005
    Az új színészek első részei mindig a közönséghez (is) szólnak, segítenek belerázódni az új szereplőbe. Ebben nagy segítség, ha ott van egy társ, aki szintén átélte a változást, és őt is "meg kell győzni".
    Ez így volt az esetek nagyobb részében: 1-2-nél ott volt Polly és Ben, 2-3 reboot volt, 3-4-nél Sarah Jane Smith, 4-5-nél Adric, Nyssa és Tegan, 5-6-nál Peri, 6-7-nél Mel, 7-8 reboot szerett volna lenni, 8-W-9 utólag készült el, 9-10-nél Rose, 10-10 nem ér, 10-11 új rendezővel kis reboot volt, 11-12-nél pedig Clara.

    És megtudtuk a részből, hogy Vastra és Jenny házasok :)
  • LasDen #2004
    Hmm. Nem volt olyan jó. De ennek ellenére tele volt érdekes dolgokkal. Tetszett, hogy a Doktor megöregedésével kapcsolatosan kicsit kiszóltak a közönségnek is. Jöjjenek a Dalekok...