5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Bence9292
    #2877
    Hi!Valaki nem tudna küldeni 1 100%-os savegamet? De az is jó, ha a netről mondtok 1 helyet ahonnan letölthetem...Plz nagyon kellene, mert már harmadszor rakom újra és még így is csak kb.: feléig jutottam, de mostmár végképp nincs kedvem folytatni a STORY és a CLASSIC módot...:( A GOOGLE-t már 3. néztem végig PLZ HELP ME!!!
  • Balumann
    #2876
    Há de ez má hihetetlen :S
  • xy21
    #2875
    Boring
  • Fido4life
    #2874
    Nyugi ember, nyugi..
  • Balumann
    #2873
    Na az ilyeneket nem tudom megérteni hogy lehet valaki ekkora láma
    Nem látod,nem tudsz kicsit felnézni, nagy képbe kivan írva, hogy Tony Hawk's American Wasteland!!!!!!!!!! És most olvasd el a spam-edet, és magyarázd meg hogy mi a lófing köze van ennek a játékhoz? :/
    Hát végülis lehet hogy arra akartál célozni hogy thaw-hoz jó gép-e.
    Igen, THAW-hoz teljesen jó.
    És !!!!!!ITT!!!!! egy olyan topic ahova ez a láma hozzászólás majd beleillik a környezetbe :D
  • Atti12
    #2872
    ja jó nem ltátam az 1 gb akkor jó bocs
  • Atti12
    #2871
    hát lehetne benne több memória de amugy ja
  • elekat
    #2870
    Alaplap:Gigabyte/865PE FSB800 GLAN DCDD/s478

    Processzor(CPU):Intel Pentium 4 2.4Ghz/533Mhz 1mb PRESCOTT

    Memória(RAM):256mb BRAND 400Mhz+1GB DDR 400Mhz KingMax

    Winchester(HDD):Maxtor 80Gb

    Videókártya(VGA):Ati RAdeon 9550 128mb =(

    szerintetek ez jó gép???
  • Atti12
    #2869
    amugy örüljünk nem soká 3000 komment
  • Dave9214
    #2868
    Ugye nem zárták le a szervereket, mert nem tok belépni!
  • xy21
    #2867
    ahm klassz
    de szerintem a THAW név jobb volt mert most a sokF@szláma megtalálja a topicot és majd hülyébnélhülyébb kérdésekkel fognak minket bombázni
  • MimaSKATE
    #2866
    de :D
  • Balumann
    #2865
    Na így már jobb a neve nem? :D
  • Balumann
    #2864
    Mi megpróbáltunk valamelyik nap THUG 2-zni egy kicsit, de nagyon szarnak tűnik már :(
    THAW irányításban is sokkal kedvezőbb az 1 gombos acid drop miatt, és a booned ollie is. És pergősebb, nagyobb pálya, és sokkal több mindent lehet benne. És azért graffban is szebb :/
    És kicsit idegeknek is kedvezőbb hogy kevesebbszer esik el bug miatt :D
    Nem tom, nekem a THAW ezerszer jobban tetszik, még ha a bejelentés meg előzetesek szerint sokkal jobbat vártunk. Én nem csalódtam, hisz tudtuk hogy konzol átirat, és ahoz képest jól megcsinálták PC-re. Kivéve a chat-et a multiba, de az meg már az aspyr parasztsága.. :(
    Egyébként lehet azért is tetszik jobban a THAW, mert a THUG 2-t másfél év után eléggé meguntam :-)) . Jól jött a változás ^^
  • Fido4life
    #2863
    Nekem a THAW-nak a style-ja nem jött be, meg hogy nem azt kaptam amit vártam.. A THUG 2 is milyen őrült, és hogy eljátszok vele.. (most nem azért, de én azon keseredtem el, amikor bemutatják, azok a félmesztelen fickók (egyformák) a trükköket.. Olyan nevetségesen van megcsinálva, hogy tényleg azt hiszed hogy mintha vlami istenek lennék.. Míg játék közben inkább látványos..)
  • Balumann
    #2862
    Hát hogy pont ezt akarod kérni majd születésnapodra :D
    Jönnek ki sztem most a jobbnál jobb multis játékok egyébként, ezek a TH-k csak íg pötyögni jók néha, sztem ezért nem érdemes pénzt kiadni ^/^
    Ráadásul sztem a köv rész még durvább és örültebb lesz mint a THAW, neked meg már e se tetszett annyira :D
  • Fido4life
    #2861
    Ja ez jó 5let ! Amúgy min szörnyedtél el ? .)
  • Balumann
    #2860
    Egyébként nem lenne jó kérvényezni hogy írják ki teljesen a nevét ennek a topicnak, ne csak annyit hogy THAW? Mert így aki nem keresi ezt a forumot, az nem találja meg :/ (mármint keresőbe)
  • Balumann
    #2859
  • Fido4life
    #2858
    Remélem 14-én kijön !
  • Fido4life
    #2857
    Akkor szülinapomra kérem !!
  • Dave9214
    #2856
    neféj kb agusztus közepe fele fel lendül mert akkor jelentik eb az uj Tony Hawk-ot aztán várhatunk februárig és mrá jáccunk is, aztán április közepéig elleszünk aztán kezdödik minden elöröl!
  • xy21
    #2855

    Kezd behalni meg unalmas lenni a topic
  • Dave9214
    #2854
    740 millio má bocs:D
  • Atti12
    #2853
    amugy a 74 mill képre gondoltál? xD
  • Trialkid
    #2852
    ezért Screen eltem egy base es képet meg egy Score -s ost :D
  • LPandN
    #2851
    De ez Trick Attack!
    Jójó tom. :D
  • Trialkid
    #2850
    maradj már te

    Eagle_985 Mill_Skateranch feltölteni nem szeretném mert 90 mega és elég kicsi a feltöltési sebességem ..de a vidiből took képet mutatni :) kicsit gyér minpség de ez van



    és még 1x mondom hogy nincs Cheat Multihoz ...
  • xy21
    #2849
    Meee???
  • Fido4life
    #2848
    Dee..az be van illesztve a pont
  • LPandN
    #2847
    Homie list, chat message, és Player list is mutatja hogy ez net.
    Ja és látszik hogy nem ő a host, úgyhogy biztos van tanúja is ennek.
  • Atti12
    #2846
    meg chat message
  • Atti12
    #2845
    an ez meg a másik :D
  • xy21
    #2844
    Singleben sem írja ki hogy most most mennyi a BMX rek csak akkor ha bmx-en vagy!Bár a képen a menüben ott van a a homie list vagyis ez azt jelenti hogy NET!!!!!!
  • Balumann
    #2843
    És aki nem rekre játszik, vagy egyáltalán nem játsizk, illetve keveset játszik neten honnan tudja, mikor még ezt én se tudtam? :D:P
  • Atti12
    #2842
    talán gondolkodni kéne még mielőtt elkedesz csíterezni -.-
  • Atti12
    #2841
    kézpeld el hogy igen is meglehet állapitani :P. Single be kiirja azt is hogy mennyi biciklivel a reked, és ezen a képen csak deszkát látok:PP
  • quack
    #2840
    ki kell ábrándítsalak: google.com "thaw cheat"
    és télleg, ebből a képből aztán tudnom kellett volna hoyg ezt multiban, vagy singleben csináltad illetve az alsógatyád méretét is, sajnálom :(
    idáig itt egy ember csinált 300mil fölött ha jólemlékszem, az csíter volt, így a számok sem szóltak melletted
  • Balumann
    #2839
    mér figyelsz rá? :D
    Egyébként nem derül ki a videodból hogy singleplayer vagy multi, magyarázhatod hogy multiba nicns cheat :D
    Azért csíterez le, mert nem nagyon tudják megérteni hogy valaki órákon át ezeket az utakat meg dolgokat gyakorolja hogy ilyen sokat csináljon. És általába akik ennyit csinálnak, nagy részük csíter, lásd Kis Paksi lámaságát, képét, utsó 5 trükjében 4 gap csak simán, és 1 meg a futás hogy futással állt le -.-
    Sztem ide ne rakd be a rekordodat, mert úgyse sok emert érdekel itt :D
  • Atti12
    #2838
    mert keveset játszik külföldikkel ezért aki már 100 mill fölött csinál az már csíter. de majd meglátja ^^