5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Hypofely
    #2917
    Vissza jöttem:D
  • Balumann
    #2916
    ja de aztán visszatértem THUG 2-be, mert az egyértelmü volt számomra ezerszer jobb :/ Hát még a thaw
  • Balumann
    #2915
    egy fél év THUG 2-zés után leszedtem a THUG 1-et, és játszottam vele pár hetet, hűdekirály. Jó tényleg érdemes átvinni a küldetését mert nem olyan nehéz, mégis van benne 1-2 érdekes.
    Szóval ez nem csak az én sorrendem, hanem átlagba így van: THAW a legjobb, utána THUG 2 (de valaki még mindig THUG 2-zik, hisz neten nagyon sokan vannak), azátn THPS 4 (hangulatában nagyon jó, jó utak vannak benne, de egy hibája van, hogy ha sildeol akkor mindig ugyan olyan sebességgel slideol, vagy manualozik, vagyis felfele ugyan olyan gyorsan slideol fel mint lefele :D). És aztán THUG 1.
    Ha engem kérdezel, a THAW, THGU 2, és THPS 4 is nagyobb élvezetet nyujt így játékban mint a THUG 1, de érdemes letölteni, kipróbálni, és végigvinni a story-ját. De ha csak azért szeded le hogy elkérj valakitől egy 100%-os mentést (nem tom hogy a másik tony hawkokkal mit csináltál), akkor semmi értelme.
  • ElekAdam
    #2914
    oké de azér letöltöm és megnézem
  • Atti12
    #2913
    de szerintem inkább thawozz
  • Atti12
    #2912
    sajna csak onnan lehet szedni és nagyon sok idő volt legalábbis nekem :/
  • elekat
    #2911
    és Torrent-ról szedted le??
  • Fido4life
    #2910
    Most mér beszélted le !? Én magamból indulok ki, mert én élvezettel vittem végig már nemtudom hányszor a THUG-ot.. Elekat ha van rá lehetőséged, tölsd sztem nem vesztesz vele semmit se...
  • elekat
    #2909
    ©Erneszt!
    HA Revertelni szeretnél akkor nyomd meg a KP9-est(ez van alapbol beállítva) vagy az elején a menübe a keybordingbindingben a Switch(Rotate Right)-ot állítsd be magadnak(ezt akkor kell használni(Revert) ha éppen 1 combobol leérkezel,és utánna manuállozni kell h' tovább tudd a trükköt csinálni)
  • elekat
    #2908
    kösz Baluman,akkor maradok a THAWnál
  • Balumann
    #2907
    próbálkozz ^^
  • Atti12
    #2906
    elöször tanulj meg irni
  • Erneszt
    #2905
    hat ey nemigaz
  • Erneszt
    #2904
    vagyis nem az en uyenetemre valasyolok hanem Balumann era
  • Erneszt
    #2903
    Még mindig nem tudom megcsinálni azt a trükköt.:((kicsit bővebben is leírnád hogy milyen sorrenben és hogy mit kell megnyomni??
  • Balumann
    #2902
    :D
  • Fido4life
    #2901
    A THUG 1 szvsz a legjobb TH játék, legalábbis storyban, meg hangulatban biztosan.. Ha szereted a THUG 2 és a THAW-hoz pergős játékmenetet nem fog bejönni, de ha csíped az utcai deszkázás hangulatát, sztem szerezd be..
  • Balumann
    #2900
    THUG 1 nem olyan jó játék, de www.highonthug.com -on találsz THUG 1-es videokat.
    Nincsenek benne olyan jól megcsinálva a mozgások, elég lassú is a játék, de nem annyira vészes. THAW ezerszer jobb, THUG 2 is jobb nála. A külföldiek azt mondták hogy a THPS 4 szinte a legjobb neten. ^^
    THUG 1-et lehet neten játszani, de az a probléma hogy szinte senki nem játszik vele neten :D
    Néha van 1-2 külföldi, de sztem már azok is áttértek a THAW-ra. Magyarok biztos nicnsenek.
  • elekat
    #2899
    császtok!

    A THUG1 az jo játék?(én ugyhallottam ki se jött pc-n:S(lemaradtam)azota már a 2 is kivittem) ezt(THAW) már picit meguntam de online-ba nagyon jó=)

    most letölteném az 1-et de csak akkor érdekelne ha lehet vele neten is játszani!?
  • Balumann
    #2898
    még most se sikerült:D Wasteland
  • Atti12
    #2897
    az nem reverse hanem revert ^^ amugy megnyomod az egyik spin gombot az a enve hogy switch
  • Balumann
    #2896
    Nem sokat próbáltál és nem nagyon próbáltad elolvasni gondolom a feladatot se :DD
    Sztem a revert-re gondoltál. Az azt jelenti hogy a rámpánál mikor leérkezel, megnyomod a reveretet és lent elforgatja a deszkát. És szinte legfontosabb dolog a játékba, mert a kombot ilyen ugrató után azzal lehet folytatni.
    FAQ-t olvasd el, van benne 1-2 játékmeneti tipp, és irányítás leírás.
  • Erneszt
    #2895
    Vagyis Wastelad csak elírtam.
  • asfa
    #2894
    srácok,srácok nyugi!
    mivel én nem járok sokat ide felőlem mehet Balumann házigazdának!csak NE szennyezzék a topikot!
  • Erneszt
    #2893
    Szevasztok!Imádom az új Tony Hawk -ot az American Fasteland -ot,nagyon KIRÁLY!!!Csak el vagyok akadva egy feladatnál...Még az első pályában,asszem a 3.feladatnál,tom hogy béna vagyok de elég szar angolos vagyok meg hát deszkázni sem deszkázok szal a trükköket sem mind tudom pl: "REVERSET" és itt vagyok elakadva amikor a rózsaszin pankos csávesz felugrik a háztető fölé miközbe fura hangok vanna és aztán mond valamit angolul és kell csinálnom egy reverset,csak nemtom hogy mi az.Valaki lesúgná hogy hogyis kell ezt a trükköt megcsinálni?Nagyon megköszönném!!!De legyen szives úgy leírni a trükköt hogy ahol be kell állíttani a billenyűt a játék előtt és azokkal a szaknevekkel.Köszönöm!!!
  • Fido4life
    #2892
    Már beleélted magad ! ,-)
  • Balumann
    #2891
    És nem csak azért lettem ideges, mert 1 ilyen kérdést feltettél, gondolom hogy minket ismersz, és azért. Hanem azért, mert már nem első, és egyszer már szoltam. Aztán meg neharagudj azt hogy mi a különbség a DDR és a DDR2 ram között, azért már eélg túlzás hogy ide írod... :D Na mind1 majd ha én leszek itt a házigazda akor kitörlöm az ilyen spam hozzászólásokat :/
  • Balumann
    #2890
    Leírtam ezt előtte lévő üzenetembe, céloztam erre legalábbis, hogy az alkalomhoz illő, és személyes, tehát velük akartam ezt megosztani (akik ide járnak ebbe a topicba, tony hawk gamerek). És sztem még az ide illik ebbe a topicba ez miatt, még megengedhető.
    De az hogy egy konkrét hardver kérdést, de ilyen láma fogalmazással, és relatív kérdést, hogy "szerintetek ez jó gép", és leíroda konfigot, sztem valahogy nem illik ide. Sorry. Nem veszekedni akartam, csak megkérni, hogy NE KEVERJÜNK TELJESEN MÁS (HARDVER TÉMÁT PÉLDÁUL) IDE!!
    Egyébként is az hogy kinek mi a jó gép, az meg olyan relatív, hogy szinte semmi értelme ilyen lámaságot kérdezni :DD. Valakinek az Ati x800-as, és 3800 +-os proci is szar gépnek számít... :D.
    Igen, haggyuk ezt, és leszarjuk egyébként milyen géped van :D vagy írd be az aláírásodba, és akkor csak az olvassa el akit érdekel hogy géped van, és nem itt spamként foglalja az egyik üzenetszámot, és nem néz lámának és nem csesz le senki, ennyi...

  • elekat
    #2889
    Bakker most mindek ez a veszekedés????
    kérdezek valakit és már csak szídni lehet?

    szerintem haggyuk abba
  • elekat
    #2888
    Én meg még locsolkodni is lusta voltam, 1 rokonnál voltam most, meglocsoltam, de csak egy tojást meg sok süteményt kaptam. ^^
    ^

    Sorry Baluman, akkor ennek mi köze a JÁTÉKHOZ!!??

  • Fido4life
    #2887
    Hát elvileg, Asfát kéne megkérdezni hogy átvehetnéd e..
  • Balumann
    #2886
    Szivesen átvenném ebbe atopicba, úgyis minden nap megnézem többször is :D És elég rossz azt nézni hogy szennyezik ezt a topicot is :/ De egyébként hogy van ez most, szavazni kell hogy ki legyen a házigazda?
  • Fido4life
    #2885
    NM
  • xy21
    #2884
    KK
  • Fido4life
    #2883
    hogy törli, az elekatka előző, és hasonló értelmes hozzászólásait.. (persze nem csak az övét :))
  • xy21
    #2882
    Öööö....mire jó a házigazda????
  • Atti12
    #2881
    :D
  • Fido4life
    #2880
  • Balumann
    #2879
    köcce :D
  • Fido4life
    #2878
    Ha lesz házigazda szavazás, én rád voksolok majd ,-)